1

Halo? Xavi? Wiesz... głupia sprawa wyszła ;P

5

Ale będzie trzask pękających dup po tym jak Ronaldo odbierze złotą piłkę katarskiego szejka. Nawet mi Was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kurde, też chciałbym pracować 10 minut raz na jakiś czas i przytulać tyle €
Taki to pożyje...

3

@DLFCB Jednym słowem tragedia...

0

Oficjalnie: Nie potrafię w bukmacherkę XD

60

I wrócisz do domu, generale :)

1

@GeraltzKatalonii Xavi to mózg, uczył się pod Guardiolą. To może być dobry prognostyk. Wiadomo, może ale nie musi. Czas pokaże

2

Ciężka robota przed Xavim, ale wierzę, że mu się uda. Uważam, że ma wielkie cojones podejmując się takiego zadania. Pewnie dostanie spory margines błędu, ale w tym przypadku to chyba normalne.

0

@Gall Dlatego JEŚLI będzie zdrowy i przyjdzie Xavi to zobaczymy przez ten czas do końca roku co można z niego tutaj wycisnąć. Raczej nie jestem optymistą i wątpię żeby nagle stał się kluczową postacią w drużynie, ale to jest piłka i różne rzeczy się zdarzają. Może Xavi będzie miał na niego pomysł. Trudno uwierzyć, ale zobaczymy

0

@PatrykBarca No tak. Wątpliwe, że nagle miałby być decydujący w tej ekipie, a szkoda tych pieniędzy na niego. No ale kasa za Neymara, presja i później to już lawina nieszczęść

4

@PatrykBarca Ogólnie rzecz biorąc to po tylu sezonach wychodzi dobitnie, że Dembele nijak pasuje do Barcelony. On może by się sprawdził w Barcelonie Lucho gdzie często graliśmy zabójcze kontry, ale wiadomo kto tam był w ataku. Lubię Dembele i chciałem żeby wypalił, ale niestety. Według mnie transfer kompletnie nietrafiony. Jeszcze taka kasa, o kontuzjach nie ma co wspominać nawet

6

Mam ogromną nadzieję, że Xaviemu powiedzie się jako trenerowi Barcy. Bardzo mocno trzymam za niego kciuki i kibicuję z całego serca

0

@wawfilip16 To nie koncert życzeń

0

@Gomess Gavi z fanem

1

@Jakchcesz Włosy mu się nie wczytały xD

0

@Momals11 To dawaj po angielsku dziku. Rozśmieszysz wszystkich

72

Dawać Alvisa śmiało, super wariat

122

ANUS Fati, jak ja Ciebie szanuję

0

@Rust_Cohle spodziewałem się, że czytanie ze zrozumieniem to nie Twoja mocna strona

0

@Rust_Cohle oh i ah :) ale Ty jesteś zajebisty. Od razu mówię, nie dziękuj za słowa uznania :) bo jeszcze się spultasz, czy coś ;)

3

@DaPidejpi Bo w Polsce wszystko leży i kwiczy...

@Rust_Cohle dobrze, że Ty na warunkowym dałeś radę

4

Biedny Lucho :(

1

@MesQueUnClub96 Ty już wiesz co

4

@MesQueUnClub96 Ty już tak nisko upadłeś? Współczuję

0

@kuz ja się tak ostatnio śmiałem jak wynosiłem śmieci. Ubaw po pachy

6

12

I krzyżyk mu na drogę

0

@agaFCB To się chwalisz czy żalisz?

2

"Pisarz miłości mówią mi, bo magiczny długopis w rozporku noszę "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?