Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Halo? Xavi? Wiesz... głupia sprawa wyszła ;P
5
Ale będzie trzask pękających dup po tym jak Ronaldo odbierze złotą piłkę katarskiego szejka. Nawet mi Was nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Kurde, też chciałbym pracować 10 minut raz na jakiś czas i przytulać tyle €
Taki to pożyje...
3
@DLFCB Jednym słowem tragedia...
0
Oficjalnie: Nie potrafię w bukmacherkę XD
60
I wrócisz do domu, generale :)
1
@GeraltzKatalonii Xavi to mózg, uczył się pod Guardiolą. To może być dobry prognostyk. Wiadomo, może ale nie musi. Czas pokaże
2
Ciężka robota przed Xavim, ale wierzę, że mu się uda. Uważam, że ma wielkie cojones podejmując się takiego zadania. Pewnie dostanie spory margines błędu, ale w tym przypadku to chyba normalne.
0
@Gall Dlatego JEŚLI będzie zdrowy i przyjdzie Xavi to zobaczymy przez ten czas do końca roku co można z niego tutaj wycisnąć. Raczej nie jestem optymistą i wątpię żeby nagle stał się kluczową postacią w drużynie, ale to jest piłka i różne rzeczy się zdarzają. Może Xavi będzie miał na niego pomysł. Trudno uwierzyć, ale zobaczymy
0
@PatrykBarca No tak. Wątpliwe, że nagle miałby być decydujący w tej ekipie, a szkoda tych pieniędzy na niego. No ale kasa za Neymara, presja i później to już lawina nieszczęść
4
@PatrykBarca Ogólnie rzecz biorąc to po tylu sezonach wychodzi dobitnie, że Dembele nijak pasuje do Barcelony. On może by się sprawdził w Barcelonie Lucho gdzie często graliśmy zabójcze kontry, ale wiadomo kto tam był w ataku. Lubię Dembele i chciałem żeby wypalił, ale niestety. Według mnie transfer kompletnie nietrafiony. Jeszcze taka kasa, o kontuzjach nie ma co wspominać nawet
6
Mam ogromną nadzieję, że Xaviemu powiedzie się jako trenerowi Barcy. Bardzo mocno trzymam za niego kciuki i kibicuję z całego serca
0
@wawfilip16 To nie koncert życzeń
0
@Gomess Gavi z fanem
1
@Jakchcesz Włosy mu się nie wczytały xD
0
@Momals11 To dawaj po angielsku dziku. Rozśmieszysz wszystkich
72
Dawać Alvisa śmiało, super wariat
122
ANUS Fati, jak ja Ciebie szanuję
0
@Rust_Cohle spodziewałem się, że czytanie ze zrozumieniem to nie Twoja mocna strona
0
@Rust_Cohle oh i ah :) ale Ty jesteś zajebisty. Od razu mówię, nie dziękuj za słowa uznania :) bo jeszcze się spultasz, czy coś ;)
3
@DaPidejpi Bo w Polsce wszystko leży i kwiczy...
@Rust_Cohle dobrze, że Ty na warunkowym dałeś radę
4
Biedny Lucho :(
0
@pawello10 https://images.app.goo.gl/1SjoS7acPtCFvb7LA
1
@MesQueUnClub96 Ty już wiesz co
4
@MesQueUnClub96 Ty już tak nisko upadłeś? Współczuję
0
@kuz ja się tak ostatnio śmiałem jak wynosiłem śmieci. Ubaw po pachy
6
https://zapodaj.net/51742f8f12d58.jpg.html
Kiedyś to było :)
12
I krzyżyk mu na drogę
0
@agaFCB To się chwalisz czy żalisz?
2
"Pisarz miłości mówią mi, bo magiczny długopis w rozporku noszę "