6

12

I krzyżyk mu na drogę

0

@agaFCB To się chwalisz czy żalisz?

2

"Pisarz miłości mówią mi, bo magiczny długopis w rozporku noszę "

10

Evra zawsze złomowany przez Leo i zawsze kilka kroków za nim to teraz pierd**i kocopoły. Dobry odklejeniec

2

@Messibestplayerintheworld Już widzę jak ktoś go kupuje zimą. Jaka bzdura

0

@Encore Nic dziwnego skoro już tyle czasu siedzisz w piwnicy. Dlatego musisz tu szukać przyjaciół

2

@Kgorecki2500 po tym komentarzu jesteś faworytem do ZP tego portalu. NIE spiendol tego

0

@Encore Nie no, bo tak patrzę, że sobie dupy liżecie i to trochę śmieszne.

0

@Encore Sorry, że się wpie*****m, ale Ty zawsze jemu odpowiadasz na posty i w drugą stronę?

2

@Ronnie1992 Przecieka to Ci chyba do pampersa xD

14

Szczerze mówiąc to z jednej strony super, że Pedri 2026 a z drugiej wspaniale, zajebiście, kozacko!

3

- "stworzenie ze szczypcami"
- "nożyczki"

Ahh ta Familiada

7

@Rewolucja123 Ronaldo hahahahaha xD

18

Sterling żałosny nurek, oby tu nigdy nie trafił

3

@!34RC3!_0N4 Życzę dużo zdrowia. Trzymaj się tam i wychodź jak najszybciej

5

Messenger bardzo ułatwia komunikację w dzisiejszych czasach, więc nie rozumiem bólu dupy niektórych. Piszcie listy znowu i będzie super

0

@Kamilos84 Panie, żebym ja to wiedział

1

@MesQueUnClub96 podpinam się

1

3

Brawo Tiger Bonzo, w końcu się udało

0

@Bocheno1 chodzi jak poj****a jakaś

1

@panczo I lubi krowy, nawet te święte

0

@avanes Ktoś tutaj wczoraj pisał, że na kupon da over 5.5 gola w meczu Ajaxu. Ja postawiłem over 3.5 na spokojnie, ale no niestety, inne zawalają...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Koeman!
Szto?
Gawno!

0

@ElKamil To wprowadził "swój" czy korzysta z czyjegoś?

0

@Janiama Wyrocznia

0

@LeoMessiah Ty wariacie!

1

@Bobo25 Pieniędzmi z monopoly nie można. Idź do lekarza z tymi głosami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?