6

Czwarta fala ma dotknąć jedynie osoby niezaszczepione, gada jakiś gość w TVPiS info... Także szczepmy się dodaje.
Okej. Znajoma wykupuje wycieczkę do Turcji. Jest po dwóch dawkach szczepionki. Robią jej test, wychodzi pozytywny. Mówi, że przecież była szczepiona, a pani z biura, że ona nic nie może na to poradzić. I 15 tysięcy fruuuu :)

6

@culesjasiules Takie "Leo fichado" ❤️

1

Jeżeli faktycznie Koeman chce Saula to pozostaje wierzyć, że ma na niego plan. Nie ma co siać już wyroków bo nie zagrał u nas ani jednego meczu. Czas pokaże. Tak czy inaczej, czy nam się to podoba czy nie, trzeba będzie trzymać kciuki żeby nie był to kolejny niewypał. Może faktycznie nowe środowisko i inny styl gry wyjdzie mu na dobre? Tylko jak pozbyć się tego Pjanica... Bo to jest totalna porażka co on tu robi jeszcze

1

@kkbarca Griezmann coś pograł, miał liczby. Proste

1

Uwielbiam jak toczy się życie, tu, na La Rambli. Pozdrawiam i napijmy się!

1

@Kgorecki2500 hahaha dobre xD

2

@Coutinho007 Ale za to na kacu wielu z nich się żałuje ;x

1

@Songo91 Kim jesteś?

51

Z jednej strony super, że Anglia przegrała, a z drugiej cudownie, wspaniale, świetnie

4

@Lordzi Bo to buraki

1

Dzicz pokonana sia la la la la! Teraz sobie mogą buczeć! Niech lecą dewastować dalej, niech się bawią. Hah

0

Jeeeeeeeest!!!!!!!

6

Dzikusy zasrane

0

Nie lubię Włochów, ale jak dzisiaj wygra Anglia to mi pęknie dupa. Zlejcie makaroniarze tą dzicz. Nie sądziłem, że kiedyś to napiszę, ale Forza Italia!

23

Oby te angielskie bydło dzisiaj w papę...

2

Widzę Argentyna win :D Pięknie! Cudownie! No w końcu Leo, w końcu :D

1

@Geble Piękne czasy ❤️

6

@Grzbiet Panie, ale co to za życie?

1

"Polska stawiana jest za wzór" xD

0

@AlicjaFCB Czyli oboje mamy jeszcze włosy :P

0

@AlicjaFCB Co, łyso Ci?

1

@Mario96w Ty wariacie :D czyli Twój komentarz mi utkwił w pamięci? xD

0

@AlicjaFCB Nie, nie łyso :)

1

"Świątek to bierze" mówili... Taa jasne, bo oczywiście mam ją na kuponie. Urwa...

0

@MesQueUnClub_87 Bardzo prawdopodobne. Zobaczymy co się wydarzy, ale ja osobiście nie wierzę, że zrobi karierę w Barcy po tym wypożyczeniu.

7

Trincao z jedną przydatną nogą, bez dryblingu i podstawy w piłce, czyli przyjęcia piłki, nie mówiąc już o przyjęciu kierunkowym, poszedł na wypożyczenie, a tutaj u niektórych płacz jakbyśmy conajmniej Pedro w prime sprzedali.

0

@kamilo0066 Bodyguard Zawodowiec to jest kozak :P

2

@FanKFC Może trochę naciągane, ale jak dla mnie Dani Alves jeszcze

2

@Dundersztyc Ale nie odbywał się "tylko w Anglii". Najlepiej wybrać pierdyliard gospodarzy, a później dać jednemu-dwóm czy dwóm z nich grać większość meczów u siebie

5

E, Nazario, sprawa jest.

-No co tam?

Dołóż parę euraków na Messiego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?