0

@Comentateiro Nie machnął ręką na sezon, ale doskonale sobie zdaje sprawę, że sporo osób będzie narzekało przy kolejnym słabym sezonie a on będzie miał na co "zrzucać" winę, w razie czego. Ja uważam, że po prostu ten sezon spisał poniekąd na straty a nowy zacznie od zmiany trenera, później dalej pozbywania się szrotu (chyba, że jakimś cudem Umtiti wejdzie na przyzwoity poziom), a później ewentualnie przy dobrych wiatrach na jakieś sensowne wzmocnienia. Do tego przez ten rok wyklaruje się sytuacja z młodzieżą i będzie mniej więcej wiadomo w jakim stopniu na kogo można liczyć a kogo pożegnać. Nie mówiąc o wielkich niewiadomych typu Fati i Cou po kontuzjach czy spisanego już na straty Dembele.

51

@catalanian09 To jest postawa godna prawdziwego kibica. Ja tezy często psioczę na Barcę, ale koniec końców i tak z nią jestem na dobre i na złe.

2

@Cvzx Mnie się wydaje, że Frenkie de Jong i Depay to bardzo mocne punkty naszej drużyny. Więc nie widzę związku. L. de Jong jeszcze ani razu piłki nie kopnął w Barcy

0

@blackhorse Ale gdzie ja napisałem, że mamy skakać z radości pod sam sufit? Nie jest kolorowo, ale co mi da narzekanie w co drugim napisanym komentarzu? Mamy taką rzeczywistość jaką mamy...

1

Dzień dobry
Mam taki malutki apel do tych, którzy najwięcej płaczą.
Może sytuacja kadrowa w klubie nie wygląda jakoś super, ale poczekajmy chociaż pół sezonu i dopiero zacznijmy cokolwiek oceniać, teraz to nie ma sensu. Nikomu nie będę mówił co ma robić, ale trzeba po prostu wierzyć, że ten sezon nie będzie taki zły. Ciężko o optymizm, ale skoro jesteście kibicami tego klubu, to bądźcie na dobre i na złe. Po burzy zawsze wychodzi słońce :) Jest jak jest i nie mamy na to wpływu. Pozostaje tak na to patrzeć wg mnie
Pozdrawiam

0

@damiano996 Ale jesteś zajebisty, nie obchodzi Cię to, a ból dupy komentarz xD

6

Musimy anulować to okienko bo przegramy

0

@Criss18Barca Piłeś? Nie pisz

3

Bakambu welcome to Barcelona 2021 | china skills and trick | all goals | derniere dance MIX | no danza kuduro

1

@TheNekro94 Powodzenia nygusie!

1

@sergio5 Typowa frajerska Barcelona, jeśli to oczywiście prawda. Dają cenę 50M€+ i zaczynamy negocjacje. Ale oczywiście niee bo po co?
Siema Barca
Siema
Chcemy ten Emerson dajemy 30M
Nie, mało
To 25M + zmienne
Ok opłacimy pół pensji przez 15 lat
Ok, nara
Nara

2

Mandzukic? Hahaha xD wolne żarty

0

Grizezmann jest żałosny w tym klubie. Dziękuję za uwagę

1

@Rust_Cohle Nie no, szanujmy się. Ciebie akurat nie pozdrawiam

0

Pozdrawiam ludzi, którzy potrafią (w miarę oczywiście) ogrywać buka. Jesteście za******i na prawdę. Podziwiam. Brawo kurde

2

@FC1899Barca vifon złoty kurczak

3

@ptrx No, tylko dziecko mogłoby się cieszyć z takiego transferu ewentualnie

1

@Coutinho007 On tutaj nie powinien wogóle trafić, no ale cóż

7

@kamiVeB Ja nie wiem po jakiego uja był im ten lala potrzebny

0

@Ascend Mam taki jeden mały palnik, słaby jest, jak się położę spać to w sumie może być to tydzień. Ciężko tu już coś powiedzieć więcej na ten temat

0

@MarianoItalianoVero Ten się nie myli co nic nie robi

15

Najbardziej w tłustym czwartku nie lubię czekać aż mi się woda zagotuje na pierogi z mięsem w wielki piątek

6

@Chakalaka Ostrożność będzie najważniejsza

0

@kremowka2137 Możliwe, bo to wiadomo w tych czasach?

6

Zapalmy, mówi palma do palmy

1

@MesQueUnClub96 Klub miłośników luisa salvano

1

@MesQueUnClub96 zielonego dać muszę bo inaczej się uduszę! To nie jest niekonsekwencja, to styl życia

1

@MesQueUnClub96 Uspokój się bo Ci impulsów braknie xD

5

@MesQueUnClub96 Ale to Ty dzwonisz

9

@Ascend Moja znajoma mi opowiadała ostatnio, że ma problem z sąsiadem pijakiem i ogólnie jakąś tam patologią. Non stop imprezy, ona nie może spać itd. Doszło nawet ponoć do gróźb z jego strony. Kiedy pewnego razu po raz któryś zadzwoniła na policję, że problem się powtarza i mają przyjechać to jej powiedzieli, że nie mają wolnych patroli. Stukała w kaloryfer później żeby może się uciszyli to on zadzwonił na nią i przyjechali, w ten sam wieczór... po prostu xD jedno wielkie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?