0

@Kidd Gdzie to tak?

11

Messi > Lewandowski

2

Umtiti ić stont

0

@TylkoBarca7273 Nie no, nie mogę z tego już. Żenua...

2

Komentarz usunięty

3

@Pawel13sz Zdrowia życzę!

3

@Striker Dokładnie. To jakaś abstrakcja xD

0

@Coutinho007 haha nie no spoko, ale serce rozdarte? :P

2

@Coutinho007 Co Ty tutaj jeszcze robisz? Sio na stronę AV ;P

0

@Nazio87 W życie...

3

@Nhyz Niewidzialność była by spoko myślę

0

@Gaz Szczerze mówiąc to coś w tym jest. +1

1

@El dominatore Limited Chicafa xDD

1

TV6 "List z Nigerii". Klasyk

7

Dembele nie był na konfie Kuna bo latał za kiecką.

P.s kiedy nie chcesz żeby było widać Cię na zdjęciu
https://mobile.twitter.com/Barca_Buzz/status/1474131854919970817/photo/1

2

@konrad1661 Ponoć początek stycznia

0

@mekston Luuk był najlepszy w grze głową. Nikogo lepszego nie znajdziemy

2

@Gomess Zgadzam się. Uwielbiam Matsa, ale niestety to wrak bramkarza na ten moment

7

Piesełki z olx nakarmione? ❤ :)

1

@IronSanHybrid Na ASP na Woodstocku to już kosmos. Fenomenalny człowiek

3

@NaFazieHitman Wygląda trochę jak Trevor z GTA V xD

6

Borkowi już zwiędnął? Ojojoj

2

@Malkey95 A co mnie obchodzą tamte kluby? Ja kibicuję Barcy i mam w dupie co czuli kibice Milanu, Interu czy innego ManU...

0

@lucca87 ,,,,,,.. masz, pożycz sobie trochę

18

Lionel Messi gra najlepiej w piłkę nożną na tej planecie. Życzę dobrej nocy. Pa

0

@Bula_11 dziwnie napisałeś PSG

0

@Momals11 aha, Setien xD

0

@DaPidejpi Żebyś się nie zakochał

0

Komentarz usunięty

3

@Gomess On wygląda jak chory psychicznie, a teraz tylko to potwierdził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?