Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Lubię Cię, ale jak będę chciał to sam sobie znajdę kolegę :) Ale dzięki za troskę i starania
0
@Katalończyk 99 Były, ale naszły mnie pewne refleksje. Pod wpływem emocji. Może to głupie, nie wiem. Być może też dlatego, że to tak blisko nas i że kieruje tym taki psychol.
3
W obecnej sytuacji stwierdzam, że mam najbardziej zjebany nick na tej stronie... Człowiek niestety popełnia błędy :(
6
"Czy to jest ta akcja? Taaaak to jest ta akcja!"
Ciarki do dziś i będą zawsze
0
Co się odwlecze to nie uciecze
0
@ShawnC Po to żeby głupi miał pytanie
3
"Internetowa loteria szczepionkowa", hasło w kole fortuny xDD nie no, ja wymiękam po prostu XD
0
@Piorun Końcówka czwartej partii, także jeszcze trochę :P
2
Finał w curlingu właśnie się zaczyna :)
1
Jeszcze tylko wbierdul w Neapolu i wakacje
0
Jednak rewanże grane na wyjazdach nam nie służyły, że tak powiem delikatnie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Robert Makłowicz > Robert Sowa > Robert Lewandowski
1
@IronSanHybrid Klasyk panie Iron xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
"Ręka była bramka była?"
20
Za Bartomeu to może by tam komuś wpadło do łba coś takiego... Dobrze, że to już za nami
2
@Pawel13sz Chyba, że nazywasz się Leo Messi
1
@Chaoss Jeśli Ty nie widzisz różnicy w grze Lewandowskiego i Leo to pozdrawiam serdecznie... No i nie ma o czym dyskutować nawet
3
@Messibestplayerintheworld Sport... Dziękuję, można się rozejść
13
Albo 40 albo nara. Proste
11
@PatrychoO Świetne trio, ale MSN niszczyło wszechświat
1
@Janas11224 @jeyx77x @michal26
Brickleberry po prostu rządzi :D
15
https://img.besty.pl/images/401/41/4014181.jpg
Na czasie
2
@LaRoja Fantastyczne miasto, jeden z największych klubów na świecie, przyzwyczajenie, papcio Lapcio, dorabia sobie fajne pieniądze za frajer. Żyć nie umierać. Widocznie nie ma ambicji żeby chcieć się faktycznie sprawdzić po za Barceloną. Cóż, to dziwny przypadek, ale z jednej strony nie ma co się dziwić. Umtiti i komar to samo
18
@Pawel13sz No tak, było by "potrzymaj mi piwo" xD
0
@JonSnow Skoro kupiłeś telefon na szybko to raczej nie masz jakichś większych wymagań, więc wydaje mi się, że tak czy inaczej będziesz zadowolony :)
66
No i kurła elegancko!
4
@JonSnow Nie żeby coś, ale skoro kupiłeś to może korzystaj i sam wyrób sobie opinię xD
0
@mekston A to nie jest tak, że przy 4:4 brane pod uwagę są bramki w tabeli?
7
4:1 to bardzo niebezpieczny wynik