Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Zbyszard Nawet się z tym nie kryją już :D
3
@Medium Bo jest starszy to wie lepiej
4
@Zbyszard Co tu dużo mówić, wygrałeś dziś xDD
1
@Comentateiro Przecież on nie gdyba a stwierdza fakty. Sędzia nas wydymał (nie pierwszy raz z resztą) i już. Co do komentarza o Xavim się zgadzam. Wczoraj zawalił i ma coś do udowodnienia w kolejnych meczach.
0
@Odcinkowy Kiedyś z Interem też nas przekręcili. Historia lubi się powtórzyć...
0
A te szmaty teraz liczą pieniążki i w lustro potrafią spojrzeć. ***** tą mafię sędziowską
0
Pierwsze ostrzeżenie...
1
@BartqRKO Idziesz na koncert ulubionego zespołu i za chwilę dostajesz pozew bo miałeś tatuaż z logo tej kapeli na ręku xD
3
@Emhyr Nie jest najemnikiem. Mógłby odejść do jakiegoś PSG, ale nie jest taki. Nie jest najemnikiem przecież no
6
@BartqRKO Za chwilę nie będziesz mógł nosić brody na gębie bo ktoś Cię pozwie, że nosisz taką samą. Ten świat jest chory i będzie co raz gorzej...
9
@Lionel_Messi10 Oby zagrał, potrzebujemy go
0
Pff Majorka... Ciekawe jak Lewandowski poradziłby sobie w chłodny deszczowy wieczór w Stoke :/
21
@Freudysta Skończ już chłopie, ileż można?
1
@Sensible Szkoda, że w koszulce PSG bo już by leciało na tapetę
2
Te przerwy na reprezentację do dla nas jakiś koszmar.
1
@macio_944 Dam znać za jakiś czas :)
@Antimadridista_WR hahaha, na coś się przydałem w takim razie xD To miłego grania Ci życzę :]
2
@Rust_Cohle @P33ck @Antimadridista_WR @Janas11224 Rady wezmę do siebie :) Mam nadzieję, że się "nie odbiję" od tej gierki. Nie powiem, trochę się jaram tym tytułem a długo się zbierałem do tego to tym większa ciekawość :D
5
@MesQueUnClub_87 Jaaaki cudny :D
12
https://zapodaj.net/619e59911aed5.jpg.html
Mam nadzieję, że się nie zawiodę :]
@macio_944
4
@PatrychoO "Pseudo ekspertowi", bardzo ładnie tu się nam Pan przedstawił... :]
0
@Emhyr "Yebać? Yeeeebać!"
1
@Sau_Ron Ej, Ty serio musisz być głodny xD
0
@Czajka90 I cyk, mandacik xD
7
@draxidox No widać, że legit. Hahaha xD
2
@MesQueUnClub_87 O to, to to :D @Archie Ja bym zrobił jeszcze na szyjsce z indyka, plus niewielki kawałek wołowinki. No i tak jak kolega @MesQueUnClub_87 napisał, rosół musi się kilka godzin "pyrkać" :p no i ta opalona cebulką robi robotę
1
Oni jeszcze koncert robią z okazji otwarcia tego przepływu dla kajaków? O.o
34
Ale z tą reklamą wyskakującą nagle w prawym dolnym rogu ekranu to daliście czadu. Brawo, brawo
0
Hajto powinien śpiewać niemiecki hymn. Jeśli można zdefiniować głupotę, to jest nią pan tomasz
2
Oby się nie zemściły te sety Pedriego i Lewego...
4
@kubix05 Tak bardzo nostalgia... ehh❤