4

@Zbyszard Nawet się z tym nie kryją już :D

3

@Medium Bo jest starszy to wie lepiej

4

@Zbyszard Co tu dużo mówić, wygrałeś dziś xDD

1

@Comentateiro Przecież on nie gdyba a stwierdza fakty. Sędzia nas wydymał (nie pierwszy raz z resztą) i już. Co do komentarza o Xavim się zgadzam. Wczoraj zawalił i ma coś do udowodnienia w kolejnych meczach.

0

@Odcinkowy Kiedyś z Interem też nas przekręcili. Historia lubi się powtórzyć...

0

A te szmaty teraz liczą pieniążki i w lustro potrafią spojrzeć. ***** tą mafię sędziowską

0

Pierwsze ostrzeżenie...

1

@BartqRKO Idziesz na koncert ulubionego zespołu i za chwilę dostajesz pozew bo miałeś tatuaż z logo tej kapeli na ręku xD

3

@Emhyr Nie jest najemnikiem. Mógłby odejść do jakiegoś PSG, ale nie jest taki. Nie jest najemnikiem przecież no

6

@BartqRKO Za chwilę nie będziesz mógł nosić brody na gębie bo ktoś Cię pozwie, że nosisz taką samą. Ten świat jest chory i będzie co raz gorzej...

9

@Lionel_Messi10 Oby zagrał, potrzebujemy go

0

Pff Majorka... Ciekawe jak Lewandowski poradziłby sobie w chłodny deszczowy wieczór w Stoke :/

21

@Freudysta Skończ już chłopie, ileż można?

1

@Sensible Szkoda, że w koszulce PSG bo już by leciało na tapetę

2

Te przerwy na reprezentację do dla nas jakiś koszmar.

1

@macio_944 Dam znać za jakiś czas :)
@Antimadridista_WR hahaha, na coś się przydałem w takim razie xD To miłego grania Ci życzę :]

2

@Rust_Cohle @P33ck @Antimadridista_WR @Janas11224 Rady wezmę do siebie :) Mam nadzieję, że się "nie odbiję" od tej gierki. Nie powiem, trochę się jaram tym tytułem a długo się zbierałem do tego to tym większa ciekawość :D

5

@MesQueUnClub_87 Jaaaki cudny :D

12

https://zapodaj.net/619e59911aed5.jpg.html

Mam nadzieję, że się nie zawiodę :]
@macio_944

4

@PatrychoO "Pseudo ekspertowi", bardzo ładnie tu się nam Pan przedstawił... :]

0

@Emhyr "Yebać? Yeeeebać!"

1

@Sau_Ron Ej, Ty serio musisz być głodny xD

0

@Czajka90 I cyk, mandacik xD

7

@draxidox No widać, że legit. Hahaha xD

2

@MesQueUnClub_87 O to, to to :D @Archie Ja bym zrobił jeszcze na szyjsce z indyka, plus niewielki kawałek wołowinki. No i tak jak kolega @MesQueUnClub_87 napisał, rosół musi się kilka godzin "pyrkać" :p no i ta opalona cebulką robi robotę

1

Oni jeszcze koncert robią z okazji otwarcia tego przepływu dla kajaków? O.o

34

Ale z tą reklamą wyskakującą nagle w prawym dolnym rogu ekranu to daliście czadu. Brawo, brawo

0

Hajto powinien śpiewać niemiecki hymn. Jeśli można zdefiniować głupotę, to jest nią pan tomasz

2

Oby się nie zemściły te sety Pedriego i Lewego...

4

@kubix05 Tak bardzo nostalgia... ehh❤

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?