0

@Kubavilla7 Nagrywał

3

@gaucho104 Za to ten tartak na boisku ma zajebistą mentalność

0

@MesQueUnClub_87 Poziom polskiej piłki taki sam jak Boniek - żałosny

0

1

@MesQueUnClub_87 No arbuzik też spoko no i zapomniałem właśnie o czereśniach, które też lubię. Owoce są spoko. Tylko ten ananas właśnie... No ale co kto lubi :)

0

@ShawnC Doprawdy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A konkretnie które z Twoich osobowości?

0

Z owoców to najbardziej lubię truskawki i banany. Jabłko i gruszkę też zjem. Nie przepadam za to za kiwi, ale to jeszcze ujdzie. Natomiast nie nawidzę ananasa. No po prostu nie lubię no.

2

@Faro Czosnek, herbata z cytryną i imbir

1

@Transu96 A ja mam paszport polsatu

4

@Walker Prawda. Cudowna gierka :)

30

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ForcaBarca12 ehem xDDD

0

Fajna ta kopanina, taka nie za ciekawa

1

@Pawel13sz Ich szanse rosną...

1

@AmigoBlancos Messi - potrzymaj mi piwo

0

@Xxxbarca4ever xDDDD No to komentarz złoto :D

0

>postaw -3.5 gola w każdej połowie
>postaw +0.5 rożnego Iranu
>Nie stawiaj btts
>smutek tak bardzo...

0

@Peszko07 "w historii " xDD

0

@Peszko07 No to faktycznie historia

0

@Peszko07 A ile oglądałeś?

1

Jeszcze dwójka od Senegalu, piątka od Holendrów i fajnie

3

Jak na szejki to słabiutkie fajerwerki

0

@agaFCB Ależ oczywiście, że chciałbym się zdziwić. Tylko tak bardziej bym powoli za choinką się rozglądał a nie "czekał" na mistrzostwa świata w piłce :)

0

@Isso89 Trzymam za niego kciuki. Niech se wygra chłop

0

@urbipl Jakie dno totalne. Chociaż w sumie po uj im takie stadiony jak za dwa miechy będzie tam chulał wiatr. Jedna wielka mafia.

0

@agaFCB Katar - Ekwador. Taa... będzie się działo

0

@ViscaBarca123 Nowy Neymar

0

@Isso89 Czyli Cristiano dostanie nagrodę, bo przecież jest najlepszy.

2

@KlonaZepan Czyli co? Ma chodzić nago, nie jeść fast foodów czy nie korzystać z telefonu? Głupie czepianie się. Wyraził swoje emocje, jeśli faktycznie tak czuje to szacun bo los tych ludzi nie jest mu obojętny. A to, że obejrzy mecz? No obejrzy. Nikomu przez to życia nie zabierze. Czy co? Ma iść napaść Katar?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?