Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubavilla7 Nagrywał
3
@gaucho104 Za to ten tartak na boisku ma zajebistą mentalność
0
@MesQueUnClub_87 Poziom polskiej piłki taki sam jak Boniek - żałosny
0
https://zapodaj.net/9880b6416c4d2.jpg.html
Brawo orzełki xDD
1
@MesQueUnClub_87 No arbuzik też spoko no i zapomniałem właśnie o czereśniach, które też lubię. Owoce są spoko. Tylko ten ananas właśnie... No ale co kto lubi :)
0
@ShawnC Doprawdy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A konkretnie które z Twoich osobowości?
0
Z owoców to najbardziej lubię truskawki i banany. Jabłko i gruszkę też zjem. Nie przepadam za to za kiwi, ale to jeszcze ujdzie. Natomiast nie nawidzę ananasa. No po prostu nie lubię no.
2
@Faro Czosnek, herbata z cytryną i imbir
1
@Transu96 A ja mam paszport polsatu
4
@Walker Prawda. Cudowna gierka :)
30
"Grove street, home"
https://zapodaj.net/35bc183d29f3a.jpg.html
❤
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ForcaBarca12 ehem xDDD
0
Fajna ta kopanina, taka nie za ciekawa
1
@Pawel13sz Ich szanse rosną...
1
@AmigoBlancos Messi - potrzymaj mi piwo
0
@Xxxbarca4ever xDDDD No to komentarz złoto :D
0
>postaw -3.5 gola w każdej połowie
>postaw +0.5 rożnego Iranu
>Nie stawiaj btts
>smutek tak bardzo...
0
@Peszko07 "w historii " xDD
0
@Peszko07 No to faktycznie historia
0
@Peszko07 A ile oglądałeś?
1
Jeszcze dwójka od Senegalu, piątka od Holendrów i fajnie
3
Jak na szejki to słabiutkie fajerwerki
0
@agaFCB Ależ oczywiście, że chciałbym się zdziwić. Tylko tak bardziej bym powoli za choinką się rozglądał a nie "czekał" na mistrzostwa świata w piłce :)
0
@Isso89 Trzymam za niego kciuki. Niech se wygra chłop
0
@urbipl Jakie dno totalne. Chociaż w sumie po uj im takie stadiony jak za dwa miechy będzie tam chulał wiatr. Jedna wielka mafia.
0
@agaFCB Katar - Ekwador. Taa... będzie się działo
0
@ViscaBarca123 Nowy Neymar
0
@Isso89 Czyli Cristiano dostanie nagrodę, bo przecież jest najlepszy.
2
@KlonaZepan Czyli co? Ma chodzić nago, nie jeść fast foodów czy nie korzystać z telefonu? Głupie czepianie się. Wyraził swoje emocje, jeśli faktycznie tak czuje to szacun bo los tych ludzi nie jest mu obojętny. A to, że obejrzy mecz? No obejrzy. Nikomu przez to życia nie zabierze. Czy co? Ma iść napaść Katar?