Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz taki Ez Abde siadłby w Barcy jak złoto
2
https://zapodaj.net/ce183c280481e.jpg.html
Jest moc, oby tak dalej, a z przodu było lepiej. Plus oczywiście Mareczek TOP
2
@Coutinho007 I Xaviego na dodatek :D
16
@Comentateiro Jak lubisz tebasa to lubisz kutasa :D
1
@Coutinho007 xDD bardzo ładne rymy tu wchodzą. Bardzo fajne
0
@Coutinho007 No raczej nikt nie ma podjazdu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Villa, Henry, R10, Ney, LEO, Luisito, Eto'o... Nawet Pedro czy Gudi. Zlatan, Giuly czy Henka... Orły niezapomniane. Jakież to było piękne ❤️
1
@Coutinho007 No to jeszcze bardziej Danza Kuduro xDD
4
Andre Gomes 2016/17 welcome to Barca | skill and goals | new Busquests | danza kuduro full remix
1
@sidi12843 Trafionych
0
Porównujeś, ubezpieciaś i ościendziaś kaś xDDD
0
@tbas Chodzi mi o te takie ewidentne. Gdzie na pierwszy rzut oka już widać, że zawodnik spalił
4
Jaka to jest bzdura z tym czekaniem z sygnalizacją spalonego. Widać ewidentnie, że spalony, a te cymbały biegną do końca z chorągiewka i podnoszą po strzale. Na co to komu?
5
Fati jest tragiczny. Porażka co się z tym gościem stało
0
Fascynujące... o.O
2
Ale ten Camavinga jest pokraczny i drewniany.
1
@mekston To rzeczywiście zmienia postać rzeczy :)
0
Żenująca druga połowa...
0
Lewy, nie dotykaj nosa!
0
@Kondziubarca ruskie szmaty
4
Pedro ma 35 lat a robi większy dym niż Raphinha...
0
Szczerze, z tego miejsca chciałbym Cię pozdrowić McRoyal. Smacznych kanapek i mniej więcej śmieciowych burgerków.
0
@Sapos93 Mareczek zdecydowanie 10
0
O qrwa o nieee. Zaś ten placek wchodzi
8
Sprzedajne sędziowskie ku**y!
1
Ter Stegen!!!! TOP!!!
3
@MesQueUnClub_87 Ostatnio zamawialiśmy pizzę na ppl, zamówienie przyjęte czas dowozu do 30min. Za chwilę anulowane. No to ciul, dzwonimy do innej pizzeri, przywieźli, pizzorka zjedzona, a po dwóch godzinach puka gość z pyszne... oczywiście pizzy nie wziąłem to powiedział, że pod mój adres nie będą więcej przynosić xD
1
@Rust_Cohle "cebulaku", Ty to zawsze podkręcasz jak z tymi kuponami z maka. Ale te kanapki "premium" to sztos. Raz na rok to i garbaty się wyprostuje :]
0
@Rust_Cohle McRoyal, nie spinaj się tak proszę, bo to złe dla zdrowia.