0

Teraz taki Ez Abde siadłby w Barcy jak złoto

2

https://zapodaj.net/ce183c280481e.jpg.html
Jest moc, oby tak dalej, a z przodu było lepiej. Plus oczywiście Mareczek TOP

2

@Coutinho007 I Xaviego na dodatek :D

16

@Comentateiro Jak lubisz tebasa to lubisz kutasa :D

1

@Coutinho007 xDD bardzo ładne rymy tu wchodzą. Bardzo fajne

0

@Coutinho007 No raczej nikt nie ma podjazdu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Villa, Henry, R10, Ney, LEO, Luisito, Eto'o... Nawet Pedro czy Gudi. Zlatan, Giuly czy Henka... Orły niezapomniane. Jakież to było piękne ❤️

1

@Coutinho007 No to jeszcze bardziej Danza Kuduro xDD

4

Andre Gomes 2016/17 welcome to Barca | skill and goals | new Busquests | danza kuduro full remix

1

@sidi12843 Trafionych

0

Porównujeś, ubezpieciaś i ościendziaś kaś xDDD

0

@tbas Chodzi mi o te takie ewidentne. Gdzie na pierwszy rzut oka już widać, że zawodnik spalił

4

Jaka to jest bzdura z tym czekaniem z sygnalizacją spalonego. Widać ewidentnie, że spalony, a te cymbały biegną do końca z chorągiewka i podnoszą po strzale. Na co to komu?

5

Fati jest tragiczny. Porażka co się z tym gościem stało

0

Fascynujące... o.O

2

Ale ten Camavinga jest pokraczny i drewniany.

1

@mekston To rzeczywiście zmienia postać rzeczy :)

0

Żenująca druga połowa...

0

Lewy, nie dotykaj nosa!

0

@Kondziubarca ruskie szmaty

4

Pedro ma 35 lat a robi większy dym niż Raphinha...

0

Szczerze, z tego miejsca chciałbym Cię pozdrowić McRoyal. Smacznych kanapek i mniej więcej śmieciowych burgerków.

0

@Sapos93 Mareczek zdecydowanie 10

0

O qrwa o nieee. Zaś ten placek wchodzi

8

Sprzedajne sędziowskie ku**y!

1

Ter Stegen!!!! TOP!!!

3

@MesQueUnClub_87 Ostatnio zamawialiśmy pizzę na ppl, zamówienie przyjęte czas dowozu do 30min. Za chwilę anulowane. No to ciul, dzwonimy do innej pizzeri, przywieźli, pizzorka zjedzona, a po dwóch godzinach puka gość z pyszne... oczywiście pizzy nie wziąłem to powiedział, że pod mój adres nie będą więcej przynosić xD

1

@Rust_Cohle "cebulaku", Ty to zawsze podkręcasz jak z tymi kuponami z maka. Ale te kanapki "premium" to sztos. Raz na rok to i garbaty się wyprostuje :]

0

@Rust_Cohle McRoyal, nie spinaj się tak proszę, bo to złe dla zdrowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?