0

@AllBundy No to miałeś nosa i nie miałeś. Szkoda bo kasa fajna... by była

2

@yelon O! Pierwszy komentarz kibica Manu. Marna prowokacja :)

2

Piękny Torre...
A gdybyś tylko trochę więcej grał.
To można by Ciebie oceniać, ale czy gorszy byłbyś od Rikiego, który jeden mecz z Atleti zagrał dobry...
Wątpię, choć wtedy można by Cię w razie czego oczerniać.

0

@Felipe_PL Szczerze? Podałeś jeden przykład, a tamten "najlepiej oceniony komentarz" może się wybronić.
Po pierwsze po takim meczu z takimi decyzjami treneiro można być wkurzonym, gdzie był to naprawdę wielki sprawdzian i emocje biorą górę, a po drugie, jeśli faktycznie kibicuje Barcy tak jak to ma napisane w profilu... To zna suche lata tego klubu i jedne z najlepszych lat. Więc w czym problem, że ocenia Xaviego tu i teraz? Ma go po dzisiejszym meczu po jajach lizać? Mimo tego, że Xavi jest naszą piłkarską legendą? :)

1

@Felipe_PL Daj te nicki i screen :)

0

@VamosRakieta Najpierw miał sraczkę a później nie miał sraczki xD

2

@mrboom Xavi dostał zaćmienia

12

@MesQueUnClub96 Ciebie to już serio nic nie uratuje... Wyrazy współczucia

33

Gramy z mocnym United, jeden z najważniejszych meczów w sezonie, a Xavi odpierdala jarząbka. Trochę mi się to nie mieści w głowie. No bo np. taki Alonso nie ogarnia w lidze z Espanyolem a ten go rzuca do podstawy z najsilniejszym przeciwnikiem jakiego mogliśmy obecnie dostać w losowaniu. Dziwne

0

@Survier Nie pamiętam kto tam się urywał...
@Fake69 jak ogarnął po fakcie to źle świadczy niestety bo widocznie się "zagotował"
@Tomo1989 No właśnie średnio mu to wyszło, zgasił środek na rewanż. Uwielbiam chłopaka, ale w tej sytuacji przesadził okropnie. Cóż, młody jest

2

Gavi to też często nie pomyśli. Ja rozumiem, faul taktyczny bo szła kontra, ale w głowie miał, że jest kartkę od zawieszenia. Inna sprawa czy dotrwałby bez żółtej do końca. Będzie go brakować w rewanżu, mega potrzebny.

3

Taką obronę można było wystawić... Na Cadiz ku**a.

0

@Zip No, "rozrysuj nam to jak Gmoch". Czekam

1

Alba już gębę otwiera

1

@Gronek Pan Marek żegna się z hajsem

0

@Piotr,1985 Tylko Viaplay

0

@AmigoBlancos Coooo? xDDD

0

@MesQueUnClub96 Karne nie skończą się nigdy

0

Kłopoty, kłopoty Lewego

62

Powiedziałem dzisiaj znajomym, że miałem randkę z bardzo atrakcyjną dziewczyną, taką 10/10 a oni beka ze mnie, że pewnie ją sobie wymyśliłem, ale to ja się śmiałem z nich bo ich też sobie wymyśliłem

4

@UmtitiGOAT Gorzej w ryja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Araujo to jest PrzeDZIK

14

Dzień dobry Cules :) Życzę nam zwycięstwa Barcy dziś. VeB! Miłego

1

Wczoraj sobie pomyślałem żeby dać na dziś +1,5 półtora gola we wszystkich meczach Bundesligi, no i nie postawiłem bo pewnie coś uwali ¯\_(ツ)_/¯

0

@Rl9k1nG Zidane jest wolny XD

0

@JimMorrisonFCB Dzięki wielkie :) zdrówka życzę również

1

@Pawel13sz Dziękuję serdecznie :) Już co prawda jest lepiej, ale od 3 rano się męczę. Dziadostwo
@MesQueUnClub_87 dobre, dobre :D

19

,,Jelitówka" to straszne cholerstwo. Po prostu zmiata człowieka z planszy na jakiś czas... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?