Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@marcin62 Jaki to jest idiota xD
1
@Kidd Słyszałem, że do sterowania tym czymś mieli używać kontrolera do gier video, wartego 30 dolarów. Jedno wielkie xD
6
"To znowu zaczyna działać, Milik - Lewandowski" - Bożydar Iwanow...
Ludzie, to jest Mołdawia xDD
1
@kamyk_23 Super! Gratulacje :)
5
@Martwy Zdania ekspertów jak zwykle podzielone
0
@Martwy wygra to
0
Hiszpania tego nie wygra...
1
@norbi77 Powiem Ci, że to bardzo dobre pytanie. Ciekawe jak była by narracja
1
@MesQueUnClub_87 Jak dla mnie to żeby odrastały :)
3
https://zapodaj.net/plik-ejCQvuPGpN
Zajebiste te nowe koszulki :D Mega jak dla mnie
0
Widzę, że tu LeMbappe teraz :/ No nic, trzeba zajrzeć później.
1
@maatiixx Może @marcinK0000 będzie coś wiedział na ten temat :)
2
@bartas97 Instant karma
0
@sevs Serio? Tragedia w takim razie... Dzięki za info
1
Co oni na TVP Sport z tą transmisją xD hahaha
1
Oczywiście czarny "artysta" xD
1
@Bocheno1 xDDD
2
@Kinginiesta "Xavi widzi więcej na treningach". Wiesz jak jest wg niektórych. Jak wchodzi na 5 minut i nie ma się jak pokazać to słaby. Może po prostu Xavi jest jakiś odklejony? Skoro dla niego Alonso i Garcia muszą zostać bo są zajebiści (ponoć) xD
8
Smutno, ale cóż.
VeB! ❤️
0
@masq Dopuszczam taką możliwość. Co dalej z tym faktem powinienem zrobić?
1
@Don-Corleone Witam Don, jak tam życie płynie?
1
@KochamInieste Jeśli wygrają mecz to awansują, o co Ci chodzi? Mają się położyć i czekać na wyrok? xD Nie oglądam eklapy, ale takie podejście jak Twoje mnie śmieszy
0
@MESSIah16 Za flashscore; "Gdy zespoły zakończą sezon z równą liczbą punktów o kolejności zadecyduje bilans meczów bezpośrednich".
No to w pierwszym meczu było 1:2 dla Spezii a w drugim 0:0
To jak to jest @kuz? Czy ja coś pokręciłem?
3
@Kessie Lej w gacie kiler
12
PiS to największa zaraza w XXI wieku jaka mogła spotkać nasz piękny kraj...
1
@Kapitan hawk Już nawet nie chcę myśleć co oni tam odpier***ą xDD
9
@pacjentzchoroszczy Bo są debilami
2
@jacobFCB Oni zawsze robią mega show :D niestety dane mi było widzieć tylko w tv :P
2
@jacobFCB Dobrze wiedzieć o tych biletach. No a Tobie życzę zajebistej zabawy na mega koncercie! :D
2
@jacobFCB Jakoś Oczywiście mnie nie "rajcuje" ani solowo ani też Black Sabbath. Chociaż kilka numerów spoko. A na Rammstein niestety nie jadę... Ty się wybierasz?