4

@marcin62 Jaki to jest idiota xD

1

@Kidd Słyszałem, że do sterowania tym czymś mieli używać kontrolera do gier video, wartego 30 dolarów. Jedno wielkie xD

6

"To znowu zaczyna działać, Milik - Lewandowski" - Bożydar Iwanow...
Ludzie, to jest Mołdawia xDD

1

@kamyk_23 Super! Gratulacje :)

5

@Martwy Zdania ekspertów jak zwykle podzielone

0

@Martwy wygra to

0

Hiszpania tego nie wygra...

1

@norbi77 Powiem Ci, że to bardzo dobre pytanie. Ciekawe jak była by narracja

1

@MesQueUnClub_87 Jak dla mnie to żeby odrastały :)

3

https://zapodaj.net/plik-ejCQvuPGpN
Zajebiste te nowe koszulki :D Mega jak dla mnie

0

Widzę, że tu LeMbappe teraz :/ No nic, trzeba zajrzeć później.

1

@maatiixx Może @marcinK0000 będzie coś wiedział na ten temat :)

2

@bartas97 Instant karma

0

@sevs Serio? Tragedia w takim razie... Dzięki za info

1

Co oni na TVP Sport z tą transmisją xD hahaha

1

Oczywiście czarny "artysta" xD

1

@Bocheno1 xDDD

2

@Kinginiesta "Xavi widzi więcej na treningach". Wiesz jak jest wg niektórych. Jak wchodzi na 5 minut i nie ma się jak pokazać to słaby. Może po prostu Xavi jest jakiś odklejony? Skoro dla niego Alonso i Garcia muszą zostać bo są zajebiści (ponoć) xD

8

Smutno, ale cóż.
VeB! ❤️

0

@masq Dopuszczam taką możliwość. Co dalej z tym faktem powinienem zrobić?

1

@Don-Corleone Witam Don, jak tam życie płynie?

1

@KochamInieste Jeśli wygrają mecz to awansują, o co Ci chodzi? Mają się położyć i czekać na wyrok? xD Nie oglądam eklapy, ale takie podejście jak Twoje mnie śmieszy

0

@MESSIah16 Za flashscore; "Gdy zespoły zakończą sezon z równą liczbą punktów o kolejności zadecyduje bilans meczów bezpośrednich".
No to w pierwszym meczu było 1:2 dla Spezii a w drugim 0:0
To jak to jest @kuz? Czy ja coś pokręciłem?

3

@Kessie Lej w gacie kiler

12

PiS to największa zaraza w XXI wieku jaka mogła spotkać nasz piękny kraj...

1

@Kapitan hawk Już nawet nie chcę myśleć co oni tam odpier***ą xDD

9

@pacjentzchoroszczy Bo są debilami

2

@jacobFCB Oni zawsze robią mega show :D niestety dane mi było widzieć tylko w tv :P

2

@jacobFCB Dobrze wiedzieć o tych biletach. No a Tobie życzę zajebistej zabawy na mega koncercie! :D

2

@jacobFCB Jakoś Oczywiście mnie nie "rajcuje" ani solowo ani też Black Sabbath. Chociaż kilka numerów spoko. A na Rammstein niestety nie jadę... Ty się wybierasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?