1

Tak czepiacie się Xaviego a chłop może w szoku jest.

0

@vangoor Bardzo nieładna riposta. Taka niesmaczna.

7

@reloaded Ostania faza przemiany w zombie...

2

@koksik2700 Najlepsi ❤️
@Bobo25 Dokładnie tak! :D

6

Bawcie się dobrze, z alkoholem czy bez. Oby bezpiecznie. Wszystkiego dobrego na ten Nowy 2024 Rok dla Was Ramblowicze. Pozdrawiam i zdrowia życzę!

0

@jakub1906 Dzięki, będę się starał :D pozdro i Twoje zdrowie dzisiaj też wypiję.

1

@jakub1906 Zdrówka w Nowym Roku! :)

0

@4drian0 Super, dziękuję Ci za pomoc. Pozdrówki :)

0

@KamQiX Dzięki wielkie za opinię i odpowiedź :)
@4drian0 Mnie te online ciekawi, ale to co napisałeś to niezłe wyjście :))

Edit: To ja chcę zamienić Spider-Mana na te gry ewentualnie właśnie. Bo dostałem z konsolą. Nie grałem w Spider-Mana jest w folijce ;)

0

@KamQiX Mam takie coś "The Last of Us: Part I PL (używana) PS5" + GTA V Grand Theft Auto V PL (+GTA Online) (folia) PS5". Z tego grałem tylko w gtaV ale na ps4

0

Pytanko luźne do graczy PS5. Zamienilibyście Spider-Mana 2 na gta5 w folii + The Last of Us part1 używaną?

3

@RoberDzik No tak, ma to pomagać przy recyclingu. Ja na przykład i tak segreguję śmieci, ale też zbieram nakrętki i wrzucam do pojemników gdzie są jakieś zbiórki. Więc dla mnie to jest bezsensu :)

0

@marcin62 Wiem. Ale na co to komu w takim razie? xD

27

Poje***o ich z tymi nakrętkami na napojach...

0

"Grupa wejścia" xDDD

1

@FcPortoFan1999 Nikt nie jest smutniejszym klubem obecnie niż Barcelona.

20

Piękny widok, miód na serce :D
https://zapodaj.net/plik-fyupFeYn1H

2

Kaczafiemu uśmieszek na tej butnej gębie już nie towarzyszy. Piękne

6

P. Braun, po co panu głowa?
Jem niom

0

@xDoMinO26x Jak widać od kilkunastu lat jest i nawet o tym nie wiedziałeś :) Ile ta Twoja konfa będzie miała % poparcia w przyszłych wyborach? 3? :D

5

Moim zdaniem ludzie, którzy popierają, przyklaskują czy podniecają się dzisiejszym haniebnym zachowaniem w sejmie tego chorego psychicznie, obłąkanego "człowieka", mają tak samo "nierówno pod sufitem" jak ten pan.
Jeśli nie bardziej...

0

@Pogba Zdecydowanie w TOP 5 buców

6

@PatrykBarca Dobrze, że Xavi wdraża swoje schematy i pomysły.

5

Szybki atak Barcelony, przejście na połowę przeciwnika, zwolnienie akcji, przeciwnik wraca i spokojnie odbudowuje ustawienie w obronie. Barcelona daje więcej czasu przeciwnikowi wymieniając 43 bezsensowne podania, traci piłkę po złym przyjęciu na 7 metrów jednego z zawodników. Kontra drużyny przeciwnej, trzy podania. Gol.

5

Żeby w takim klubie jak FC Barcelona niewielu piłkarzy potrafiło PRZYJĄĆ dobrze piłkę to jest po prostu HIT ❤️

0

Im się zacznie spieszyć przy 1:3. Od 80 minuty.

2

Zajebista jest ta odświeżona wersja naszego hymnu

0

@sorantor No no XDDD fest prezent w połowie sezonu...

1

O Laboga :/ To sobie posłuchamy o realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?