Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak czepiacie się Xaviego a chłop może w szoku jest.
0
@vangoor Bardzo nieładna riposta. Taka niesmaczna.
7
@reloaded Ostania faza przemiany w zombie...
1
https://www.facebook.com/reel/343208421993243?s=yWDuG2&fs=e
Wtf?!
2
@koksik2700 Najlepsi ❤️
@Bobo25 Dokładnie tak! :D
6
Bawcie się dobrze, z alkoholem czy bez. Oby bezpiecznie. Wszystkiego dobrego na ten Nowy 2024 Rok dla Was Ramblowicze. Pozdrawiam i zdrowia życzę!
0
@jakub1906 Dzięki, będę się starał :D pozdro i Twoje zdrowie dzisiaj też wypiję.
1
@jakub1906 Zdrówka w Nowym Roku! :)
0
@4drian0 Super, dziękuję Ci za pomoc. Pozdrówki :)
0
@KamQiX Dzięki wielkie za opinię i odpowiedź :)
@4drian0 Mnie te online ciekawi, ale to co napisałeś to niezłe wyjście :))
Edit: To ja chcę zamienić Spider-Mana na te gry ewentualnie właśnie. Bo dostałem z konsolą. Nie grałem w Spider-Mana jest w folijce ;)
0
@KamQiX Mam takie coś "The Last of Us: Part I PL (używana) PS5" + GTA V Grand Theft Auto V PL (+GTA Online) (folia) PS5". Z tego grałem tylko w gtaV ale na ps4
0
Pytanko luźne do graczy PS5. Zamienilibyście Spider-Mana 2 na gta5 w folii + The Last of Us part1 używaną?
3
@RoberDzik No tak, ma to pomagać przy recyclingu. Ja na przykład i tak segreguję śmieci, ale też zbieram nakrętki i wrzucam do pojemników gdzie są jakieś zbiórki. Więc dla mnie to jest bezsensu :)
0
@marcin62 Wiem. Ale na co to komu w takim razie? xD
27
Poje***o ich z tymi nakrętkami na napojach...
0
"Grupa wejścia" xDDD
1
@FcPortoFan1999 Nikt nie jest smutniejszym klubem obecnie niż Barcelona.
20
Piękny widok, miód na serce :D
https://zapodaj.net/plik-fyupFeYn1H
2
Kaczafiemu uśmieszek na tej butnej gębie już nie towarzyszy. Piękne
6
P. Braun, po co panu głowa?
Jem niom
0
@xDoMinO26x Jak widać od kilkunastu lat jest i nawet o tym nie wiedziałeś :) Ile ta Twoja konfa będzie miała % poparcia w przyszłych wyborach? 3? :D
5
Moim zdaniem ludzie, którzy popierają, przyklaskują czy podniecają się dzisiejszym haniebnym zachowaniem w sejmie tego chorego psychicznie, obłąkanego "człowieka", mają tak samo "nierówno pod sufitem" jak ten pan.
Jeśli nie bardziej...
0
@Pogba Zdecydowanie w TOP 5 buców
6
@PatrykBarca Dobrze, że Xavi wdraża swoje schematy i pomysły.
5
Szybki atak Barcelony, przejście na połowę przeciwnika, zwolnienie akcji, przeciwnik wraca i spokojnie odbudowuje ustawienie w obronie. Barcelona daje więcej czasu przeciwnikowi wymieniając 43 bezsensowne podania, traci piłkę po złym przyjęciu na 7 metrów jednego z zawodników. Kontra drużyny przeciwnej, trzy podania. Gol.
5
Żeby w takim klubie jak FC Barcelona niewielu piłkarzy potrafiło PRZYJĄĆ dobrze piłkę to jest po prostu HIT ❤️
0
Im się zacznie spieszyć przy 1:3. Od 80 minuty.
2
Zajebista jest ta odświeżona wersja naszego hymnu
0
@sorantor No no XDDD fest prezent w połowie sezonu...
1
O Laboga :/ To sobie posłuchamy o realu