Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Patriskos Cóż, w końcu to musieli zrobić. Miejmy nadzieję, że jeszcze mnóstwo wspaniałych momentów przeżyjemy już na nowym Camp Nou :)
0
@FcPortoFan1999 Dobrze, że Twoje farmazony o eklapie nie brzydną.
0
@arsenallondyn0 Fala Zbrodni bardzo fajny serial jak na tamte czasy. Dobrze wspominam. Wieczorne a w zasadzie nocne seanse bodaj co niedziela na Polsacie.
1
@kempnou Podanie Pedriego i bramka "Rafy" to "wylew"? xD No nieźle. Pierwszy Gol to też całkiem nasza wypracowana okazja, bramkarz trochę zawinił ale poszedł all in. Jedynie co to przy bramce Andreasa powinien po prostu lepiej się zachować.
2
Mbappe dzisiaj schowany do kieszeni wręcz książkowo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BulaKG @Encore Polsat to najwyższy poziom żenady. To jest fakt.
48
Zajebiście, że LM znika z Polsatu w przyszłym sezonie. Dość tego cyrku.
0
@Bilon87 Równie dobrze mogę powiedzieć, że Ty głosując np. na Konfederację czy nie głosując wcale też jesteś "debilem". Bo przecież Konfederacja zbawi Polskę, a nie biorąc udziału w wyborach oddajesz pusty głos i zostawiasz los kraju w rękach innych obywateli. Więc o czym Ty pierniczysz nazywając innych "debilami"? Nie głosowałem na PiS tylko przeciwko nim i bardzo mi z tym dobrze, że ludzie (w tym ja) odsunęli tę zorganizowaną grupę przestępczą od władzy.
2
Niby poniedziałek a jakby niedziela :)
Dzień dobry wszystkim. Smacznego jaja i dobrego dnia życzę :)
3
@Kratos1990 A dziękuję, przekażę ;)
@NeroTFP1 :D No to wszystkiego najlepszego dla mamy! :)
12
@Kratos1990 I najwspanialsza kobieta na świecie czyli moja mamcia :) ❤️
0
@Messiah10 Nie ma przypadków, są tylko znaki.
1
Wiadomo, że Atletico było po morderczym fizycznie meczu w LM i krócej odpoczywali przed dzisiejszym meczem, ALE... Trzeba podkreślić, że nasi dzisiaj w większości zagrali perfekcyjnie. Miałem nadzieję, że Atletico po tych 20-30 minutach już trochę "spuści" z tonu (tak zakładałem), z resztą wg mnie było widać, że to ich plan na mecz. Biorąc pod uwagę, że my często bardzo szybko i głupio tracimy bramki to pewnie chcieli w pierwszej połowie "wsadzić" nam ze dwie bramki i po przerwie już zmiany itd.
Tyle, że rzucili się na nas i żadnych korzyści z tego nie było, siły tracili a Barca bardzo mądrze. Punktowaliśmy ich dzisiaj pięknie i naprawdę fajnie oglądało się ten mecz. Świetny mecz w wykonaniu naszych i Mareczek interwencja meczu :)
0
Oczywiście fan realu na gwizdku. Nawet się nie kryje z tym.
1
@macio_944 Słusznie Maćku.
2
Przy takim 3:1 dla realu to nawet by się nie zająknęli o obronie, tylko by było spuszczanie się, że zajebista akcja. No ale cóż, tu Barca skorzystała bo obrona Napoli chujowo. Heh
4
Oby jutro Atletico pobiegało te ponad 120 minut
1
Yamal zajechany
2
Co oni kurwa robią? xDD
17
Najpiękniejszy klubowy hymn świata!❤️
4
@KrychaFCB @Danny Gaucho krótko z gówniarzem.
0
@Barcasub aha. No to zajebisty argument.
1
@Emhyr Z całym szacunkiem, ale co w tym jest takie "super"? xD
9
@tbas I przedłużenie premium na Spotify
2
Eleven Gol przy meczu realu oczywiście nie zawiodło xD "polecam"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Oglądacie te patologiczne zjawiska
0
@Pustelnik No cóż, tak powinno być, że "takie Osasuny czy Mallorki" robimy u siebie łatwo ;) A przynajmniej prezentujemy jakiś styl, a tu nie ma nic. Tylko liczenie na jednostki.
4
Dzień dobry. Miłej soboty życzę i pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych :)