1

@arasz1819 @Rust_Cohle La Rambla nie bierze jeńców... Tu zawsze można liczyć na miłe powitanie i kilka ciepłych słów xDD

2

Cześć Wam, jak leci? Wszystko spoczko? Miłego popołudnia życzę szanownej społeczności La Ramblowskiej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@draxidox *ziobro strat

1

@mrboom Damien Duff

4

@MesQueUnClub_87 No to klasycznie, smacznego! :D

3

@mekston Haha no bez kitu. Kiedy myślisz, że już nie można zrobić z siebie większego pajaca, pojawia się polityk pis xD

0

@JimMorrisonFCB O jakiej parówce mowa w poście?

11

Tusk zamiata pisowską hołotę. Piękne

1

@Michu94 Czyli mu wujek Laporta tego nie powiedział. No i mamy to co mamy. Wszyscy w klubie są zadowoleni, jest rodzinka, jest piłeczka i grają chłopaki. A jak grają to już osobna kwestia. Ja nie rozumiem, że Xavi sam tego nie widzi jak ten klub się stacza pod jego wodzą.

1

@FcPortoFan1999 Widzę, że masz dobry gust.

2

@zodiak_10 Hahaha xD wygrałeś :D

0

@Cochise Nie no, gdzie Hetfielda stawiać przy takich tuzach jak Bruce, Dio czy Halford :) Ale od Ozzyego lepszy, to fakt. Co do Heavy metalu, King Diamond też umieściłbym wysoko. Bardzo lubię. A Ty jakie masz zdanie o Kingu?

0

@PabloVEB @Nazio87 Wołają Cię kolego. Widocznie potrzeba opinii eksperta.

2

Xavi: "Wciąż wierzę w ten projekt"
W jaki projekt? Projekt dno?
Błagam, niech legenda tego klubu skończy się już kompromitować.

0

@VegetaPolska Chciałbyś żeby ktoś Cię tak przytulał jak grubcio denzela.

0

@Krzysztof1987 To czemu nie postawiłeś?

6

Co madrycioki? Wyszliście z norek i cieszycie gęby na forum Barcy?
Bardzo dobrze!
Nacieszcie się przez te pięć minut, tylko pamiętajcie, że one mijają szybko!
Mam nadzieję, że zlanie tak słabej Barcelony, najsłabszej od lat sprawi Wam biali wiele przyjemności i będziecie dziś dobrze spać, a jutrzejsze plecaki, które spakowaliście na jutro do szkoły będą się wydawać jakby lżejsze :)
Vamos Barca❤️ Xavi i sztab OUT❗️

0

Znów te madryle komentują :/

0

@Striker Mnie nie.

2

@norbi77 hahahaha xDD

0

@Walker Ustaw sobie na tapetę w telefonie.

4

Zostajesz mistrzem LL, ktoś wygrywa Puchar Króla i mierzycie się w Superpucharze Hiszpanii.
Ehh... Kiedyś to było...
A teraz tylko kasa od Arabów się liczy.

0

@lucca87 Mówiąc w dużym skrócie - nic się nie poprawiło w grze. Wejście Yamala, Pedriego i Felixa trochę rozbujało grę Barcelony. Na plus znowu Franek i Gundo. Tyle

Edit. Aaa no i S. Roberto zaskakująco znowu na plus.

0

Macierewicz jest chory psychicznie. Właśnie stwierdził, że dzisiejsza sytuacja z zatrzymaniem panów K. i W. to atak na prezydenta i zamach na Polskę xDD On widzi wszędzie zamachy. Smutny typ.

10

Dzień dobry Wszystkim. Miłego dnia Wam życzę somsiady ;)

3

3

@LS Zależy w którą stronę idę.

4

@blakkudium "Spokojnie, jeszcze niejedną setę tu zmarnujesz"

9

@MeAndSwan Dojechaliśmy do momentu w którym oczekujemy od @Tomek_Cwiakala mówienia czegoś zupełnie nowego a nie jechania na populistycznej gadce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?