3

@Rust_Cohle Lech Roch Pawlak

0

@Ojciec5tkidzieci Komu kibicujesz dłużej? Barcy czy Marsylii? :)

6

@miki1999 Siema. Nic

14

@Deviler Idioci i debile. To tyle w temacie takich dzbanów. Oby robili krzywdę tylko sobie a nie niewinnym ludziom.

9

@Rust_Cohle Widzisz u kolegi w poście gdzieś tego placka Nuneza?

2

Spore nadzieje w nim pokładam osobiście

3

@kamilop Może Ty masz ból dupy. Mów za siebie i już.

8

Kapitalnie prezentują się nasze nowe stroje na zawodnikach "na żywo". Dla mnie zdecydowanie lepsze od poprzednich.

22

Możesz być klubem w Hiszpanii i dostawać po dupie za byle gówno, od rządu, prezesa czy od sędziów na boisku. Musisz wyprzedać pół składu żeby móc zarejestrować piłkarza x w swoim klubie. Być karmionym kłamstwami, opluwanym i musieć dostosować się do chorego systemu finansowego LL.

Albo jesteś po prostu Realem Madryt.
¯\_(ツ)_/¯

3

@DLFCB Dla Ciebie najlepsza 9 w historii Barcy, dla mnie też.

0

@Reviven "z babą" xDD

1

@The Game 10 No tak, niestety :/
@Kinginiesta Oni są po prostu chorzy i kiedy myślisz, że nic już bardziej prymitywnego nie potrafią wymyślić to proszę, znowu zaskakują xD
@Objectivo No proszę :D Nie wiedziałem

11

Na tvpis info nowy program "jak oni kłamią" xDD hahahaha no nie wierzę. Witamy w kaczystanie xD

1

@Tarins Może Gundogan? Chociaż nie, bo u nas jakby niewolno :P

2

@bartas97 Nie wiem, ale wiem, że większość i tak będzie za białymi

3

Komentarz usunięty

0

@ChampionLW Pewnie nie tylko tam...

17

Sezon na ☎️☎️☎️ uważam za otwarty. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy ❗️❗️

0

@Rust_Cohle Nie jest im wstyd bo mają wyprane mózgi, pieprzeni fanatycy. Tfu

0

@Emhyr Taktyczny sobie zostawię

0

@Tomo1989 Najgorsze jest to, że nie wiadomo co temu psychopacie przyjdzie do głupiego kacapskiego łba :(

1

@MesQueUnClub96 Szczególnie jak wszyscy ci ludzie, albo zdecydowana większość kręci z Ciebie bekę :D Przecież nikt tutaj nie traktuje Cię poważnie jak dobrze wiesz :D słabe te baity masz, słabe

1

@MesQueUnClub96 Hejterów to może mieć osoba, która podpisuje się swoją tożsamością w internecie a nie jakiś @MesQueUnClub96 xD

1

@MesQueUnClub96 No to normalne, że nie interesuje Cię zdanie jakiegoś randoma z internetu. Po prostu luźne pytanko zadałem a Ty odpowiedziałeś.

3

@MesQueUnClub96 W sumie to odpowiedziałeś...

17

@MesQueUnClub96 Naszło mnie takie pytanko. Mianowicie, czy w realnym świecie też strugasz z siebie takiego debila jak tutaj na stronie?

2

Na tv Puls zaczyna się Job - Czyli ostatnia szara komórka. Nie ma za co :)

4

@marcin62 Jaki to jest idiota xD

1

@Kidd Słyszałem, że do sterowania tym czymś mieli używać kontrolera do gier video, wartego 30 dolarów. Jedno wielkie xD

6

"To znowu zaczyna działać, Milik - Lewandowski" - Bożydar Iwanow...
Ludzie, to jest Mołdawia xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?