Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle Lech Roch Pawlak
0
@Ojciec5tkidzieci Komu kibicujesz dłużej? Barcy czy Marsylii? :)
6
@miki1999 Siema. Nic
14
@Deviler Idioci i debile. To tyle w temacie takich dzbanów. Oby robili krzywdę tylko sobie a nie niewinnym ludziom.
9
@Rust_Cohle Widzisz u kolegi w poście gdzieś tego placka Nuneza?
2
Spore nadzieje w nim pokładam osobiście
3
@kamilop Może Ty masz ból dupy. Mów za siebie i już.
8
Kapitalnie prezentują się nasze nowe stroje na zawodnikach "na żywo". Dla mnie zdecydowanie lepsze od poprzednich.
22
Możesz być klubem w Hiszpanii i dostawać po dupie za byle gówno, od rządu, prezesa czy od sędziów na boisku. Musisz wyprzedać pół składu żeby móc zarejestrować piłkarza x w swoim klubie. Być karmionym kłamstwami, opluwanym i musieć dostosować się do chorego systemu finansowego LL.
Albo jesteś po prostu Realem Madryt.
¯\_(ツ)_/¯
3
@DLFCB Dla Ciebie najlepsza 9 w historii Barcy, dla mnie też.
0
@Reviven "z babą" xDD
1
@The Game 10 No tak, niestety :/
@Kinginiesta Oni są po prostu chorzy i kiedy myślisz, że nic już bardziej prymitywnego nie potrafią wymyślić to proszę, znowu zaskakują xD
@Objectivo No proszę :D Nie wiedziałem
11
Na tvpis info nowy program "jak oni kłamią" xDD hahahaha no nie wierzę. Witamy w kaczystanie xD
1
@Tarins Może Gundogan? Chociaż nie, bo u nas jakby niewolno :P
2
@bartas97 Nie wiem, ale wiem, że większość i tak będzie za białymi
3
Komentarz usunięty
0
@ChampionLW Pewnie nie tylko tam...
17
Sezon na ☎️☎️☎️ uważam za otwarty. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy ❗️❗️
0
@Rust_Cohle Nie jest im wstyd bo mają wyprane mózgi, pieprzeni fanatycy. Tfu
0
@Emhyr Taktyczny sobie zostawię
0
@Tomo1989 Najgorsze jest to, że nie wiadomo co temu psychopacie przyjdzie do głupiego kacapskiego łba :(
1
@MesQueUnClub96 Szczególnie jak wszyscy ci ludzie, albo zdecydowana większość kręci z Ciebie bekę :D Przecież nikt tutaj nie traktuje Cię poważnie jak dobrze wiesz :D słabe te baity masz, słabe
1
@MesQueUnClub96 Hejterów to może mieć osoba, która podpisuje się swoją tożsamością w internecie a nie jakiś @MesQueUnClub96 xD
1
@MesQueUnClub96 No to normalne, że nie interesuje Cię zdanie jakiegoś randoma z internetu. Po prostu luźne pytanko zadałem a Ty odpowiedziałeś.
3
@MesQueUnClub96 W sumie to odpowiedziałeś...
17
@MesQueUnClub96 Naszło mnie takie pytanko. Mianowicie, czy w realnym świecie też strugasz z siebie takiego debila jak tutaj na stronie?
2
Na tv Puls zaczyna się Job - Czyli ostatnia szara komórka. Nie ma za co :)
4
@marcin62 Jaki to jest idiota xD
1
@Kidd Słyszałem, że do sterowania tym czymś mieli używać kontrolera do gier video, wartego 30 dolarów. Jedno wielkie xD
6
"To znowu zaczyna działać, Milik - Lewandowski" - Bożydar Iwanow...
Ludzie, to jest Mołdawia xDD