2

Zajebista jest ta odświeżona wersja naszego hymnu

0

@sorantor No no XDDD fest prezent w połowie sezonu...

1

O Laboga :/ To sobie posłuchamy o realu

1

@Sulimo Przełożony

0

@betonito No jeśli im się Araujo pomylą to jak najbardziej. Można by za meksykańca coś przytulić :)

1

Nakarm psiaka z olx somsiedzie :)

0

Jutro żironka pokonana na luzaku i łapiemy oddech. Pięknie ❤️

3

@TR3YWAY Ziobro zaskoczenia

3

Laboga dochodzi po raz pierwszy

3

Niech te orły tam nie jadą, proszę... xD

0

@FcPortoFan1999 xDD wtf?

0

@ludnek 10 razy lepszego Ferrana? Tak to bym nie przesadzał.

0

Po przerwie druga i kończymy balety...

1

@Faro Tak samo jak mogę lajkować czy dawać serduszka np. na oficjalnym fanpageu Barcy, ale jeśli nie zrozumiałeś głównego przekazu tego co napisałem no to o czym my będziemy rozmawiać.

28

Może by tak @Redakcja napisała jakiś oficjalny list do Gaviego z wyrazami wsparcia od największego serwisu poświęconego FC Barcelonie w Polsce? Niech wie, że polska La Rambla, my użytkownicy również go wspieramy w tych trudnych dla niego chwilach.

1

@FcPortoFan1999 Weź już skończ płakać człowieku bo to jest śmieszne xD Żebyś się jeszcze nie z****ł z tego powodu. Masakra

0

@Lukikiki Poradzisz sobie ;)

0

Cóż to się dzieje @Lukikiki?

0

@RosjaninBut W jakim kraju mieszkasz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mleczkoo oho, rycerz pisu xDD

5

Kaczyński na swoim żenującym poziomie. Hehe

0

@RosjaninBut Info z pierwszej ręki?Polecasz rozglądać się za emigracją?

0

@sila101 Ja tylko mówię, że nie powinieneś mówić, że "żadne zwycięstwo nie może się równać ze zwycięstwem X" :)

0

Jak tam @RosjaninBut wojna na Ukrainie? Bronią się dzielnie jeszcze? Coś wiadomo na temat niedalekiej przyszłości naszego kraju?

0

@sila101 No to pierwszy przykład z brzegu, gol Iniesty na Stamford Bridge :)

0

@sila101 No chyba nie xD Ale co kto woli. Pozdrawiam

4

Komentarz usunięty

3

@AxelF Mówię, że buły @MesQueUnClub_87 wyglądają apetycznie.

3

@Donnie_Darko "Magia fastfoodu z sieciówek polega na wzmacniaczach smaku i struktury, dlatego to jedzenie tak smakuje ludziom"
No shit Sherlock :D

Pochwal się swoim burgerkiem, bo aż jestem ciekaw, tak fachowo wszystko opisujesz.
Pozatym, myślę, że wciąż 100 razy lepsze burgery @MesQueUnClub_87 od tych gównianych z sieciówek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?