Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zajebista jest ta odświeżona wersja naszego hymnu
0
@sorantor No no XDDD fest prezent w połowie sezonu...
1
O Laboga :/ To sobie posłuchamy o realu
1
@Sulimo Przełożony
0
@betonito No jeśli im się Araujo pomylą to jak najbardziej. Można by za meksykańca coś przytulić :)
1
Nakarm psiaka z olx somsiedzie :)
0
Jutro żironka pokonana na luzaku i łapiemy oddech. Pięknie ❤️
3
@TR3YWAY Ziobro zaskoczenia
3
Laboga dochodzi po raz pierwszy
3
Niech te orły tam nie jadą, proszę... xD
0
@FcPortoFan1999 xDD wtf?
0
@ludnek 10 razy lepszego Ferrana? Tak to bym nie przesadzał.
0
Po przerwie druga i kończymy balety...
1
@Faro Tak samo jak mogę lajkować czy dawać serduszka np. na oficjalnym fanpageu Barcy, ale jeśli nie zrozumiałeś głównego przekazu tego co napisałem no to o czym my będziemy rozmawiać.
28
Może by tak @Redakcja napisała jakiś oficjalny list do Gaviego z wyrazami wsparcia od największego serwisu poświęconego FC Barcelonie w Polsce? Niech wie, że polska La Rambla, my użytkownicy również go wspieramy w tych trudnych dla niego chwilach.
1
@FcPortoFan1999 Weź już skończ płakać człowieku bo to jest śmieszne xD Żebyś się jeszcze nie z****ł z tego powodu. Masakra
0
@Lukikiki Poradzisz sobie ;)
0
Cóż to się dzieje @Lukikiki?
0
@RosjaninBut W jakim kraju mieszkasz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mleczkoo oho, rycerz pisu xDD
5
Kaczyński na swoim żenującym poziomie. Hehe
0
@RosjaninBut Info z pierwszej ręki?Polecasz rozglądać się za emigracją?
0
@sila101 Ja tylko mówię, że nie powinieneś mówić, że "żadne zwycięstwo nie może się równać ze zwycięstwem X" :)
0
Jak tam @RosjaninBut wojna na Ukrainie? Bronią się dzielnie jeszcze? Coś wiadomo na temat niedalekiej przyszłości naszego kraju?
0
@sila101 No to pierwszy przykład z brzegu, gol Iniesty na Stamford Bridge :)
0
@sila101 No chyba nie xD Ale co kto woli. Pozdrawiam
4
Komentarz usunięty
3
@AxelF Mówię, że buły @MesQueUnClub_87 wyglądają apetycznie.
3
@Donnie_Darko "Magia fastfoodu z sieciówek polega na wzmacniaczach smaku i struktury, dlatego to jedzenie tak smakuje ludziom"
No shit Sherlock :D
Pochwal się swoim burgerkiem, bo aż jestem ciekaw, tak fachowo wszystko opisujesz.
Pozatym, myślę, że wciąż 100 razy lepsze burgery @MesQueUnClub_87 od tych gównianych z sieciówek.