0

Xavi!
Co?
Taką padakę gramy, nudy jak uj. Chodź odpalimy jakiś stream
Spoko, poszukaj
O, jakieś Napoli gra
Dawaj odpalaj, oglądamy

1

KAŻDEJ drużynie pozwolić swobodnie się wrócić, ustawić. Wszystko grane do tyłu. Takie gówno, że szkoda gadać już. Nic nie działa w tej drużynie...

1

@macio_944 Ja też nie wiem jak mogli to tak później zepsuć... No ale cóż, to już historia.
Jak obstawiasz dzisiaj z Majorką i rewanż z Napoli?

5

Szczerze mówiąc było to zwycięstwo spektakularne. Historyczne. Jednak w ogólnym rozrachunku, bardzo gorzkie i bolesne.

0

@partymaker real ma niebieską kartę.

1

Hajto miał wspaniałą przygodę trenerską w najsilnijszej lidze świata, więc się nie dziwię, że zasiada w loży ekspertów jako guru omnibus.

3

Cwaniak Grabara wyjaśniony :)

1

@FCBparasiempre Super ciekawostka :)) dzięki

1

@michal26 @macio_944 Nie wiem, ale skoro płacą to oni wychodzą i pierdzielą xD

5

@Lionel_Messi10 Wzmocnienie na finał LM w którym zagramy. I go wygramy.

2

@HighestInTheRoom "a co on jest ku**a robocop?"

20

Te analizy "ekspertów" to jest taka zajebista fucha xD Jakieś kółeczka zaznaczą, tu jakiś prostokąt. Gość przeciągnie paluchem po ekranie rysując strzałkę i wszystko :D Coś tam popie****ą, 99% to takie banały a kaska wpada. Udało im się xD

1

@Kamilos84 real madryt lubi to.

1

@arasz1819 Pewnie sam jakąś kiełbasę opie***li

0

Ale, że Tiger bonzo weźmie się za Facebooka... No proszę.

0

2

Żal patrzeć na Pedriego :( Serce pęka nawet. Szkoda chłopaka...

0

@Borneo Otóż nie może.

0

Ale męczennik to powinien wylecieć po żółtej za "dyskusje". Więc...

3

@shahman Oczywisty taktyczny

5

@Panpiwkarz Zależy czy zajmie się tym Netflix

1

Poniekąd rozumiem zachwyt po dzisiejszym meczu. Wiem, że jakoś getafe niebardzo nam leży, ale to jednak tylko getafe. Ja się już nie dam nabrać na jeden czy dwa fajne czy bardzo fajne mecze naszej drużyny. Dziś okej, coś zagrało jardnak musi to być powtarzalne. Mecz wygrany, super wynik. Cieszmy się z małych rzeczy. Oby nowy trener to poukładał tak jak ten klub na to zasługuje.
No i tęsknię za Camp Nou. Jeszcze trochę. VeB!

0

@WiernyKibicToJa Takie jak Raphinha to tak

0

Raphinha to nawet za 50 baniek nie pójdzie. Ehh

5

@BrudnyJoe Jaki miałeś wcześniej nick?

3

Dzisiaj: "João Felix może polecieć z drużyną do Neapolu!"
Czwartek: "João Felix kontuzjowany [AKTUALIZACJA]"

1

@Popitek12 I tak Cię nigdzie nie przyjmą.

1

Brawo Rayo. Bardzo ładnie :)

0

Raphinha z murawy prosto do studia eleven.

2

@escarabajo Kanapeczki też mniami :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?