Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Fajnie jest kolejny raz poczuć tak silne emocje już z rana związane z klasykiem :) Ostatnio bywało z tym różnie ale przy obecnej Barcy z Panem Flickiem za sterami i tak grającej naszej ekipie, nie mogę doczekać się już tego meczu. Pobudzili apetyt, nie ma co.
0
Przyjemniej wstać do pracy po takim meczu i takim zwycięstwie :) Miłego dnia i uważajcie tam na siebie.
2
@Comentateiro Messi się dawno skończył.
15
@Luciano99 Może pomyśl o tym następnym razem jak zajarasz na zakładzie.
https://zapodaj.net/plik-Q3BJUcGsgD
2
Graliście w "Death Stranding"? Ja wczoraj zacząłem przygodę i muszę powiedzieć, że wg mnie, gra zapowiada się całkie mnieźle. Ciekawe jak będzie dalej. A jak Wasze wrażenia gracze?
6
@norbi77 Nie interesuje mnie to kto jak się ubiera, więc lata mi to koło uja.
4
Lubicie czosnek?
https://zapodaj.net/plik-OOgTe2BpFY
1
@misterio Powiem Ci, że w dzisiejszych czasach takie "gifty" w paczkach to mógłby być "strzał w dziesiątkę".
1
@DamianBarcaCule Typowy karny dla realu.
2
Peña to jest piłkarski idiota xDD
2
Lewy show, Barca show! ;O
1
@FCBMati10 Ja tak samo.
@mordini123 Właśnie trochę się tego obawiam, no ale już niedługo się przekonamy :) A na ATM rozrywka oglądałem później nawet powtórki po kilkanaście razy. Albo po prostu sobie leciało gdzieś w tle.
4
Już dziś wielki powrót teleturnieju "Awantura o kasę"! ;D Jestem tego bardzo ciekawy.
2
@macio_944 Żyję, żyję :)) Ale miło, że pomyślałeś ;D
0
@4drian0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@damianex10 Co to za madrycioki z naszym Wojtulą? :/
8
@Szczesny25 Witamy na pokładzie. Jesteś tu nowy?
8
Teraz dopiero zobaczyłem, że real zgubił punkty z Atletico :) Dobry wynik dla nas, no i porażka z Osasuną aż tak bardzo teraz nie boli. Chociaż gdybyśmy tam wygrali... Ale cóż, jest dobrze. Vamos! Dobrego dnia wszystkim.
0
@ViscaelBarca2007 Nie wiem. Spróbuj to się zobaczy.
6
Ale Raphinha to jest mega gość! On całe serducho oddaje Barcelonie.
1
@Mitch_Atleta A być może to kwestia np. nie wiem, chłodzenia? Coś takiego jak Pique swego czasu zaczął robić na treningach że spodenkami na udach kiedy je podciągał.
4
@Firestone A ja na ten przykład nie oglądam ich meczów i żyje się przyjemniej :)
0
Liga Mistrzów w czwartek? A dejta spokój, kto to widział...
3
Pomijając już tę straconą bramkę, to dziś ładne Flikazo naszych oglądaliśmy. Oby tak dalej.
4
No to teraz wysryw madrycioków będzie xD Ale to powinien być karny raczej...
1
@Linnox 2003 robi z dzisiejszych miazgę.
3
No to lecimy klasykiem!
https://zapodaj.net/plik-k99Vgm5XTG
Dzień dobry :)
0
@K1XPL Dzięki, oczywiście zerknę sobie :)
1
@vangoor Króciutko i na temat. Jeszcze raz dzięki :)
0
@vangoor Wiesz, ja luźno rozglądam się za jakimś "nowszym" telefonem. Byłem dziś w salonie Play załatwić sprawę i tak przy okazji zapytałem panią o ten model bo rzucił mi się w oczy. A użytkuję starszego Samsunga. No a zapytałem o ten model konkretnie bo widziałem w salonie właśnie 9 Pro, ale kobieta stwierdziła, że większych różnic z ósemką nie ma, a ja jeszcze nie porównywałem tych modeli. No ale dzięki za opinię :)