7

Fajnie jest kolejny raz poczuć tak silne emocje już z rana związane z klasykiem :) Ostatnio bywało z tym różnie ale przy obecnej Barcy z Panem Flickiem za sterami i tak grającej naszej ekipie, nie mogę doczekać się już tego meczu. Pobudzili apetyt, nie ma co.

0

Przyjemniej wstać do pracy po takim meczu i takim zwycięstwie :) Miłego dnia i uważajcie tam na siebie.

2

@Comentateiro Messi się dawno skończył.

15

@Luciano99 Może pomyśl o tym następnym razem jak zajarasz na zakładzie.
https://zapodaj.net/plik-Q3BJUcGsgD

2

Graliście w "Death Stranding"? Ja wczoraj zacząłem przygodę i muszę powiedzieć, że wg mnie, gra zapowiada się całkie mnieźle. Ciekawe jak będzie dalej. A jak Wasze wrażenia gracze?

6

@norbi77 Nie interesuje mnie to kto jak się ubiera, więc lata mi to koło uja.

4

1

@misterio Powiem Ci, że w dzisiejszych czasach takie "gifty" w paczkach to mógłby być "strzał w dziesiątkę".

1

@DamianBarcaCule Typowy karny dla realu.

2

Peña to jest piłkarski idiota xDD

2

Lewy show, Barca show! ;O

1

@FCBMati10 Ja tak samo.
@mordini123 Właśnie trochę się tego obawiam, no ale już niedługo się przekonamy :) A na ATM rozrywka oglądałem później nawet powtórki po kilkanaście razy. Albo po prostu sobie leciało gdzieś w tle.

4

Już dziś wielki powrót teleturnieju "Awantura o kasę"! ;D Jestem tego bardzo ciekawy.

2

@macio_944 Żyję, żyję :)) Ale miło, że pomyślałeś ;D

0

@4drian0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@damianex10 Co to za madrycioki z naszym Wojtulą? :/

8

@Szczesny25 Witamy na pokładzie. Jesteś tu nowy?

8

Teraz dopiero zobaczyłem, że real zgubił punkty z Atletico :) Dobry wynik dla nas, no i porażka z Osasuną aż tak bardzo teraz nie boli. Chociaż gdybyśmy tam wygrali... Ale cóż, jest dobrze. Vamos! Dobrego dnia wszystkim.

0

@ViscaelBarca2007 Nie wiem. Spróbuj to się zobaczy.

6

Ale Raphinha to jest mega gość! On całe serducho oddaje Barcelonie.

1

@Mitch_Atleta A być może to kwestia np. nie wiem, chłodzenia? Coś takiego jak Pique swego czasu zaczął robić na treningach że spodenkami na udach kiedy je podciągał.

4

@Firestone A ja na ten przykład nie oglądam ich meczów i żyje się przyjemniej :)

0

Liga Mistrzów w czwartek? A dejta spokój, kto to widział...

3

Pomijając już tę straconą bramkę, to dziś ładne Flikazo naszych oglądaliśmy. Oby tak dalej.

4

No to teraz wysryw madrycioków będzie xD Ale to powinien być karny raczej...

1

@Linnox 2003 robi z dzisiejszych miazgę.

3

No to lecimy klasykiem!
https://zapodaj.net/plik-k99Vgm5XTG
Dzień dobry :)

0

@K1XPL Dzięki, oczywiście zerknę sobie :)

1

@vangoor Króciutko i na temat. Jeszcze raz dzięki :)

0

@vangoor Wiesz, ja luźno rozglądam się za jakimś "nowszym" telefonem. Byłem dziś w salonie Play załatwić sprawę i tak przy okazji zapytałem panią o ten model bo rzucił mi się w oczy. A użytkuję starszego Samsunga. No a zapytałem o ten model konkretnie bo widziałem w salonie właśnie 9 Pro, ale kobieta stwierdziła, że większych różnic z ósemką nie ma, a ja jeszcze nie porównywałem tych modeli. No ale dzięki za opinię :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?