0

Wczoraj się w*****łem na ostatniej misji w Dying Light i odinstalowałem grę. Ale ze mnie pizda.

1

@Esteban_ Mocno aczkolwiek celnie o realu Madryt

1

@tadzik447 Tymczasem sędziowie w LL

2

@macio_944 A to szmaty xDDD

3

@macio_944 Te lyzbijki z TLoU też? :O

0

@FCB_dimiC Kogo obraziłem?

0

@FCB_dimiC No widzisz. Tutaj jest różnica. Sam się brzydko nazywasz. Bo ja nie mam dobrego serduszka.

0

@Jakchcesz A ja nie jestem dumny z tego, że jestem Polakiem

0

Komentarz usunięty

3

Przelej złocisza na WOŚP ❤️

0

@PW27 Okej. I co w związku z tym?

1

10

Leganes - real madryt 1:0

2

@Eklerek Jak ManU dostaje na łeb to zawsze bardzo miło się człowiek czuje.

1

@DiSBlaDE Fajnie by siadło na jesień. W takie długie wieczory :))
@KamQiX Też jestem tego ciekaw. Sam mam "zwykłe" ps5 ale nie planuję raczej się przesiadać na pro.

6

Dawać qrwa już to GTA VI

2

Niech sędziowie na mecze realu wychodzą w ich strojach po prostu. Po co robić szopkę skoro odkrywają wszystkie karty praktycznie co mecz...

1

@Jakchcesz hahaha xDDD

0

@PeterMaro Dał mu kurtkę na pamiątkę

4

@John_Doe Nie można.

4

Dzisiaj mi się przypomniało, że u nas "grał" Pjanic xD Zapomniałem o gościu totalnie

5

1

@bartas97 Tak jak vinicius

3

@gaucho104 Zdradził więcej szczegółów? xDDD Jak wojskowy to musi być wiarygodne źródło

3

@macio_944 No elo

2

@La Pulgaa O lepszą Polskę

1

Zajedziemy Majorkę w finale. Vamos

1

@bari_94 Książka może jutro. Dzisiaj mecz Barcy

1

@bari_94 No widzę, że kolega bojkotuje oglądając :)

0

Peña mógłby się spóźniać na każdy trening.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?