Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@D10SLEO Przyszły papież
0
@4drian0 Dlaczego nie pizza + burger?
0
Pograłbym w jakieś dobre wyścigi i piłeczkę na PS5. Ktoś może coś poleci fajnego? :)
2
@ACMaldini3 O Ty śmieszku ;))
1
Dostałeś się do roboty ale nie potrafisz kompletnie nic robić, tylko nie mogą Cię z niej wy****ć bo nie ma nikogo na Twoje miejsce. G. Martin.
1
@norbi77 Wow, faktycznie podobna, a napewno sto razy bardziej od tej, którą wybrali...
1
@LambiPL Powiedz, że żartujesz...
3
@macio_944 Najpierw mu wyje***i a później go wyje***i ;P @Kessie
1
Embappe w pekappe na gappe
0
@FcPortoFan1999 Noo jak "wygląda na rap" to pewnie tak jest xD ehh
1
@Lionel_Messi10 Pewnie, rozumiem. Słuchaj czego tam sobie chcesz i co lubisz, ale kliknąłem w to i nie potrafię wyjść z zażenowania tym co zobaczyłem. Nigdy w życiu sam z siebie bym tego nie wpisał w YT ;)
0
@FcPortoFan1999 "rapu" xDD hahahaha
0
@Lionel_Messi10 Dystansu trochę? Przecież to nie brzmi i nie wygląda. Dlaczego "katujesz" ludzi taką "muzyką"?
1
@Lionel_Messi10 Nie no, ten "teledysk" pewnie dostanie nominację do Oscara.
3
Jak dla mnie takie wejścia w nogi rywala jak to dzisiejsze Mbappe powinno kończyć sezon dla zawodnika. Jeśli chcesz komuś zrobić krzywdę to wylatujesz. Albo się kogoś nauczy, że tak po prostu nie wolno, albo nie grasz i tyle, prosta zasada. To nie MMA do uja...
0
"Jak mam bronić kiedy ich jest więcej?" :]
2
@4drian0 Dobra, to nie chcę.
0
Dawać Alaves dwie brameczki!
2
@TR3YWAY No i co w związku z tym?
2
@ElKamil Nie problemy ze wzrokiem tylko chronią jak mogą rządowych. A, że tutaj się już nie dało inaczej no to cóż. Bandyta musiał wylecieć
3
@Pablozeusz Dlaczego? Jak ktoś jest bandytą boiskowym to out i tyle.
1
@macio_944 Zobaczymy zobaczymy, czas pokaże Maćku. Ale też bym tak obstawiał :)
4
@Sysia11 Ideał dla prześcieradeł
0
@norbi77 No to nie wiem, jakieś takie dziwne wyobrażenie o nim mam, że taki cham i buc.
0
@FcPortoFan1999 Spoko, dziena.
0
@norbi77 Ale taki guti haz to się chyba wpisuje w grono chamów? :)
0
@FcPortoFan1999 A dla Ciebie będzie? Skoro już tak "sypiesz fajnymi ksywkami" xD
0
@Tarnowitz Mnie nie ma jakby co. Pozdrawiam
16
Sędziowie kiedy real przegrywa xD
https://zapodaj.net/plik-83MJCdkVAa
1
@Barca_Big_Moment Biorąc pod uwagę wieczny gen frajerstwa Arsenalu, rewanż na drukarce, to, że real mecze potrafi przepychać farfoclami jakoś i jak nie może to sędzia pomoże, no to wynik dwumeczu raczej na korzyść realu niestety...