1

@Jakchcesz "No girlfriend" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Joan Garcia widzę już pierwszą bramkę wpuścił... ehh. Sprzedać póki coś wart.

4

@Kengo *madryciokami

1

@tadzik447 No chyba nie xD

0

@FcPortoFan1999 To identycznie jak Twoje komentarze.

3

@Kozinho. Yamal nie pitoli, on gra w piłeczkę dobrze fest

6

@marcin62 @Lionel_Messi10 @mekston
Gość sobie grilla urządza tutaj a Wy się łapiecie. Dajcie spokój. Przecież to troll. Ehh

1

"Z wielką siłą wiąże się wielka odpowiedzialność"
Powodzenia LY10 ;)

0

@takisobiektos Jedynka majstersztyk, dwójka zajebista. Nie ma co narzekać :) Czekam na "The Beast"!

0

Pytanko mam, może ktoś się orientuje. Dwaj panowie "komentujący" wczorajszy mecz BVB z realem to kibice "królewskich"?

1

@robsesh Kaca mają po wypisywaniu swoich bredni ;P

0

@kubix05 Coś cudownego takie śniadanko!

0

BVB dzisiaj świeżutkie jak mięsko z biedronki

0

@Criss18Barca xDDD Okej

1

Co ja czytam, jednak nie przyjdzie. Ohh
https://images.app.goo.gl/HVUhFm8uLjX6ynen8

3

@Frimpong A Ciebie to boli bo ty dajesz makao w kakao? xD

1

@Kessie zhakował dysk @wpwelement i teraz on tu jednak rozdaje karty.

0

@Derean No takim plackom mówimy NIE

0

Jeśli to będzie ostatni sezon Lewego w Barcy, a to możliwe, to żeby tam nikomu przez myśl nie przeszło ściągać tego spalonego naleśnika Darwina...

0

@Lionel_Messi10 Tak z ciekawości, ile Ty masz lat, że w takie bzdury wierzysz na 100%?

5

@Kessie A Ciebie nie trzeba nawet malować czarną farbą ;D

1

@POTUSPL Absolutnie nic.

0

@Frimpong Czyli znasz temat ;)

2

Powiem Ci @Frimpong, że masz bardzo chwytliwy nick. I taki nowoczesny. Zapewne stronę śledziłeś od dawna ;)

1

@Vegeta88 Haha dokładnie :D

0

Technologia
Technologia!

0

@Faro *pije wolne

7

@Kessie Widzę, że ostatnio się rozbrykałeś i pomyliłeś odwagę z nalepką na kibel

6

@Encore Za takiego naleśnika? Hahaha

0

@626 Już widzę jak Gavi odchodzi z Barcy, a jeszcze bardziej do Atletico xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?