Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz "No girlfriend" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Joan Garcia widzę już pierwszą bramkę wpuścił... ehh. Sprzedać póki coś wart.
4
@Kengo *madryciokami
1
@tadzik447 No chyba nie xD
0
@FcPortoFan1999 To identycznie jak Twoje komentarze.
3
@Kozinho. Yamal nie pitoli, on gra w piłeczkę dobrze fest
6
@marcin62 @Lionel_Messi10 @mekston
Gość sobie grilla urządza tutaj a Wy się łapiecie. Dajcie spokój. Przecież to troll. Ehh
1
"Z wielką siłą wiąże się wielka odpowiedzialność"
Powodzenia LY10 ;)
0
@takisobiektos Jedynka majstersztyk, dwójka zajebista. Nie ma co narzekać :) Czekam na "The Beast"!
0
Pytanko mam, może ktoś się orientuje. Dwaj panowie "komentujący" wczorajszy mecz BVB z realem to kibice "królewskich"?
1
@robsesh Kaca mają po wypisywaniu swoich bredni ;P
0
@kubix05 Coś cudownego takie śniadanko!
0
BVB dzisiaj świeżutkie jak mięsko z biedronki
0
@Criss18Barca xDDD Okej
1
Co ja czytam, jednak nie przyjdzie. Ohh
https://images.app.goo.gl/HVUhFm8uLjX6ynen8
3
@Frimpong A Ciebie to boli bo ty dajesz makao w kakao? xD
1
@Kessie zhakował dysk @wpwelement i teraz on tu jednak rozdaje karty.
0
@Derean No takim plackom mówimy NIE
0
Jeśli to będzie ostatni sezon Lewego w Barcy, a to możliwe, to żeby tam nikomu przez myśl nie przeszło ściągać tego spalonego naleśnika Darwina...
0
@Lionel_Messi10 Tak z ciekawości, ile Ty masz lat, że w takie bzdury wierzysz na 100%?
5
@Kessie A Ciebie nie trzeba nawet malować czarną farbą ;D
1
@POTUSPL Absolutnie nic.
0
@Frimpong Czyli znasz temat ;)
2
Powiem Ci @Frimpong, że masz bardzo chwytliwy nick. I taki nowoczesny. Zapewne stronę śledziłeś od dawna ;)
1
@Vegeta88 Haha dokładnie :D
0
Technologia
Technologia!
0
@Faro *pije wolne
7
@Kessie Widzę, że ostatnio się rozbrykałeś i pomyliłeś odwagę z nalepką na kibel
6
@Encore Za takiego naleśnika? Hahaha
0
@626 Już widzę jak Gavi odchodzi z Barcy, a jeszcze bardziej do Atletico xD