Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Oczywiście tak zrobię, nie potrzebuję do tego Twojego przyzwolenia :)
0
@July_6_BcN Nadal jest to Twoja subiektywna ocena.
1
@July_6_BcN Za to Ty najpewniej wiesz gdzie to "prawdziwe" dziennikarstwo jest uprawiane xD
Przecież to oczywiste.
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@Gary Może zanieś oceny z La Rambla.
1
@MirusAmisz hehe dobre ;D
3
@tbas Borze sosnowy xD Co za brednie xD
0
@Kasy Nie wyczułeś tam sarkazmu? ;)
1
Po seksie z Tebasem
https://zapodaj.net/plik-AlPIpqIxHV
8
@MonteChristo Chwalisz się czy żalisz?
2
@kubix05 Dzięki i wzajemnie!
0
https://www.facebook.com/share/r/1B67FziZwy/
Za to rzut karny?
Haha xD okej
0
@Kgorecki2500 A mi nie przykro bo jednak zostanie :D
0
https://zapodaj.net/plik-qgRMc3M4jF
Gracowane było.
2
@marcin62 Niesamowity, magiczny, po prostu najlepszy w historii piłki nożnej. Wspaniałe uczucie, że grał i co mecz zadziwiał wszystkich w naszej Barcy :)
0
@greedo Trzymamy mocno! A jakby udało się do tego dołożyć LM to było by wspaniale. PK może wziąć Atletico xD
1
Dembele wczoraj został MotM? xD Ciekawe k***a za co. Hahah
3
@Bocheno1 Teraz to szefie.
1
@Jakchcesz Wygląda jakby już to ktoś wcześniej zjadł.
1
@Luciano99 Ja też bym Ci napisał, że to nie Twoja wina! Ale wina zawsze Twoje!
1
@kundee Myślę, że jak się zdecyduję to tak właśnie zrobię. Dzięki jeszcze raz za wyrażenie zdania. Pozdrówki
0
@DonCarletto Czyli rozumiem, że polecasz?
0
@JohnKennedy Może dlatego, że interesuje mnie najnowsza odsłona?
0
@Shad0wK1ng Dzięki za opinię ;)
@kundee Ostatnia Fifa w którą grałem to pewnie z jakieś 10 lat temu, jeszcze na ps4, kilkanaście meczów z kumplami więc bardzo dawno. W sumie to poczekać mogę skoro tak mówisz. Tymbardziej, że wychodzi w tym roku sporo fajnych tytułów na ps5, które mnie interesują :)
@PatrychoO A to ciekawe, musiałbym oblukać temat.
0
Siemanko sąsiady. Myślicie, że opłaca się kupić FC26 tylko dla trybu kariery? Żeby sobie popykać samemu w jesienne i zimowe wieczory? Żadne online mnie nie interesuje. Pozdrówki
1
@Kapitan hawk Tam rzeczywiście jest przeciąg
2
@MessiForeverTheBest xDD
0
Gdzie ten mecz? kuuurła!
2
@Roobo Oznaczylbym pewnego użytkownika, gdyż to mógł być on, ale nie oznaczę bo nie mogę. Jeśli to czytasz to pozdrawiam serdecznie kierowniku.