Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lajcior Na pewno nie realu :)
1
Dobrze by było w przyszłym sezonie znowu wpier****ć realowi i obronić LL. Bardzo mocno wierzę, że to się uda.
0
@clyde Tak sobie czas marnować...
1
@norbi77 Ciężkie się wylosowało...
0
@Messi1000000 Siemka. Nie, nie wiemy jakoś konkretnie :)
0
@tadzik447 Ale o brata musiał edytować xDD
5
@PatrykBarca Dalej będzie robił z siebie "eksperta"
2
Fabiański na emeryturkę idzie. Ja nic nie sugeruję ale za ter Stegena jak znalazł.
2
Komentarz usunięty
4
@kubix05 Kuchnia Polska jest fantastyczna :)
0
@gumaz Czasem mi się zdarzy.
4
Taka woda po ogóreczkach kiszonych... Na kaca mniaaaami ❤️
3
@Luciano99 A, wie pan, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze, albo że niedobrze.
Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi.
Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam,
i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie.
Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne,
bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać.
Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem, i dziękuję życiu!
Dziękuję mu; życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość!
Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste!
To umiłowanie życia. To właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro – kto wie? Dlaczego by nie – oddam się pracy społecznej i będę, ot, choćby, sadzić... doć— m-marchew...
17
"Są wybory" - D. Szpakowski
1
@Robert_Kubica Guardiola to akurat też był "kot w worku"
1
@adamek20151 Przestańcie karmić trolla!
5
Też miałem wycinany wyrostek, jeszcze tylko transfer do Barcy i będę na poziomie Ferrana. Cóż, może w tym okienku się uda.
Zdrówka dla Rekina ;)
9
Dośrodkowanie z dupy;
Ćwiąkała - oh jaka świetna akcja realu miszczowie świata pięknie pograli
real zwalił akcję;
...
4
@blakkudium Titi :D ❤️ Superpiłkarz
7
@Aragorn33 A ilu tych jego podań jeszcze koledzy nie wykorzystali ;O
4
Zastanawia mnie tylko jedno.
Sędziujesz el Clasico, jeden z najbardziej rozpoznawalnych meczów piłki nożnej na całym świecie i odpierdalasz taką manianę xD Co to kurde jest?
Patrzą ci na "ręce" miliony ludzi a ty biegasz po tym boisku z gwizdkiem i odstawiasz taki teatr. Nie zachowując choćby odrobiny przyzwoitości... XXI wiek a dzieją się takie rzeczy.
Brak mi już słów...
0
@MOLESTA Jazda!!! :D
6
@Azazel_Pazuzu Ostatnio? xDD Łagodnie z madryciakiem
2
@Tomason Jak widać real wyznacza nowe standardy w piłce :D
5
Powiem tak... Po takim faulu jak na Yamalu w drugą stronę sędzia cofa i nie uznaje bramki. Po faulu jak ten czuameniego gdzie Ferran idzie sam na sam sędzia dla naszego obrońcy wyciąga czerwoną i gramy w dziesięciu. No i oczywiście ta ręka w polu karnym, nasz obrońca tak robi i jest karny. Chyba wszyscy się zgodzą? Obrzydliwe drukowanie. Tfu!
1
@Salchent Mistrzostwa życzę i najlepszego! :)
0
Z racji tego, że moje pytanie o głosy na prezydenta RP nie wzbudziło powszechnej debaty, zadam inne.
Pizza z ananasem. Tak czy nie?
E. Pozdrawiam wszystkich, którzy zabiorą głos. Ja jestem przeciwny awansowi na pizzy. I Pobłażaniu Rudigerowi.
0
Na kogo głosujecie w wyborach prezydenckich? :)
0
Kocyk fajny bo jeszcze trochę zimno :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa Tylko daj i daj. Zarób se.