Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 Uroczy Leonie co zrobić mamy? Do czubka drzewa nie dosięgamy.
Niech no się każda Leona napije
Łyknęły i nagle urosły im szyje
1
@Martwy
Hopa!!!
3
Znacie ewrynajt?
0
-"Czyżby rzucił zbyt mocne słowa w kierunku sędziego?"
-"Jestem o tym przekonany"
Nosz japier***e
2
Dwóch fanów realu komentuje mecz realu, jakie to słodkie
0
Ale pan Ćwiąki to już się nie kryje ze swoją przesądną miłością do realu. Trochę to obrzydliwe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Eklerek @Lisek @UriBoyka No ale pomarzyć nie zaszkodzi.
3
Dzisiaj City jedzie z białymi. Takie 4:1 by fajne było. Żeby u siebie się trochę spocili.
1
@Luciano99 Uwielbiam te Twoje poczucie humoru :))
2
@MateS Ale Ty jesteś wariat.
1
@Comentateiro real to przejdzie, niestety, ale miło by było gdyby obskoczyli solidny wpierdziel :))
8
@Coutinho007 Logika i madryle xD
3
@Toretto Niech lepiej się pomęczą z Atletico i odpadną. Tak jak to widzę
1
https://www.facebook.com/share/r/1BZLzJCQYq/
Tymczasem @AlexDark00 :))
4
@jacobFCB o Boże
0
https://www.facebook.com/share/r/19sSFn3LcJ/
Belincham tak co mecz mówi.
2
Jeszcze dwóch madryli komentuje. Nosz kurka
0
@PatrychoO No widzisz, a czytałem sporo komentarzy, że dwójka większość przypomina z pierwszej części
2
Kingdom come deliverance 2
Serio ta gra jest AŻ tak dobra?
Można zagrać w drugą część nie grając w jedynkę?
1
Dobra. Kto ma tu multikonto? Podajcie swoje nicki mulciaki
2
@SirFinley Jest potencjał na "gorące". Także pozdrawiam wszystkich zgromadzonych
2
@Kgorecki2500 Ojciec świetny, anioł w paski i matka bosa
0
Wynik derbów wczorajszych dla nas idealny. Teraz "tylko" wygrać z Sevillą. Chociaż nasza Barca lubi frajerzyć takie szanse. No nic, zobaczymy jak będzie ale osobiście obstawiam ciężary dzisiaj.
1
@ViscaelBarca2007 Jakby nie patrzeć to Umtiti mógłby być ojcem Fatiego. Ale czy jest? Tego się raczej nie dowiemy
0
@HarveySpecter Ja Lewego niebardzo lubię, ale to dojebany napadzior i gra w klubie który kocham
1
@MesQueUnClub_87 Dobrze wiedzieć, dzięki wielkie :)
0
@July_6_BcN Wymowa ta sama? xDD
1
@MesQueUnClub_87 O widzisz, tego nie wiedziałem bo to pierwszy raz tak "emocje" poniosły :D Dzięki wielkie, sprawdzę to :))
To od jakiej giery zacząć z "soulslike"?
1
@MesQueUnClub_87 Nie grałem w Sekiro. Ale to DL mocno zirytowało na końcu xD