0

@tadzik447 Uroczy Leonie co zrobić mamy? Do czubka drzewa nie dosięgamy.
Niech no się każda Leona napije
Łyknęły i nagle urosły im szyje

1

@Martwy
Hopa!!!


3

Znacie ewrynajt?

0

-"Czyżby rzucił zbyt mocne słowa w kierunku sędziego?"
-"Jestem o tym przekonany"

Nosz japier***e

2

Dwóch fanów realu komentuje mecz realu, jakie to słodkie

0

Ale pan Ćwiąki to już się nie kryje ze swoją przesądną miłością do realu. Trochę to obrzydliwe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eklerek @Lisek @UriBoyka No ale pomarzyć nie zaszkodzi.

3

Dzisiaj City jedzie z białymi. Takie 4:1 by fajne było. Żeby u siebie się trochę spocili.

1

@Luciano99 Uwielbiam te Twoje poczucie humoru :))

2

@MateS Ale Ty jesteś wariat.

1

@Comentateiro real to przejdzie, niestety, ale miło by było gdyby obskoczyli solidny wpierdziel :))

8

@Coutinho007 Logika i madryle xD

3

@Toretto Niech lepiej się pomęczą z Atletico i odpadną. Tak jak to widzę

1

4

@jacobFCB o Boże

0

https://www.facebook.com/share/r/19sSFn3LcJ/
Belincham tak co mecz mówi.

2

Jeszcze dwóch madryli komentuje. Nosz kurka

0

@PatrychoO No widzisz, a czytałem sporo komentarzy, że dwójka większość przypomina z pierwszej części

2

Kingdom come deliverance 2
Serio ta gra jest AŻ tak dobra?
Można zagrać w drugą część nie grając w jedynkę?

1

Dobra. Kto ma tu multikonto? Podajcie swoje nicki mulciaki

2

@SirFinley Jest potencjał na "gorące". Także pozdrawiam wszystkich zgromadzonych

2

@Kgorecki2500 Ojciec świetny, anioł w paski i matka bosa

0

Wynik derbów wczorajszych dla nas idealny. Teraz "tylko" wygrać z Sevillą. Chociaż nasza Barca lubi frajerzyć takie szanse. No nic, zobaczymy jak będzie ale osobiście obstawiam ciężary dzisiaj.

1

@ViscaelBarca2007 Jakby nie patrzeć to Umtiti mógłby być ojcem Fatiego. Ale czy jest? Tego się raczej nie dowiemy

0

@HarveySpecter Ja Lewego niebardzo lubię, ale to dojebany napadzior i gra w klubie który kocham

1

@MesQueUnClub_87 Dobrze wiedzieć, dzięki wielkie :)

0

@July_6_BcN Wymowa ta sama? xDD

1

@MesQueUnClub_87 O widzisz, tego nie wiedziałem bo to pierwszy raz tak "emocje" poniosły :D Dzięki wielkie, sprawdzę to :))

To od jakiej giery zacząć z "soulslike"?

1

@MesQueUnClub_87 Nie grałem w Sekiro. Ale to DL mocno zirytowało na końcu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?