Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
https://zapodaj.net/plik-XnBD8uwhnl
Ehh...
1
@bartas97 Tak jak vinicius
3
@gaucho104 Zdradził więcej szczegółów? xDDD Jak wojskowy to musi być wiarygodne źródło
3
@macio_944 No elo
2
@La Pulgaa O lepszą Polskę
1
Zajedziemy Majorkę w finale. Vamos
1
@bari_94 Książka może jutro. Dzisiaj mecz Barcy
1
@bari_94 No widzę, że kolega bojkotuje oglądając :)
0
Peña mógłby się spóźniać na każdy trening.
2
@macio_944 Mam w sumie tak samo jak Ty :D a później czytam komentarz @Pawel13sz i już sam nie wiem co czuję xD
0
"Zarejestrować się do lekarza w Polsce"
1
@13th hahaha co za cymbały do potęgi
10
@DonCarletto Szkoda, że nie idą do sądu jak sędziowie w LL odpierdalają xD
1
@Coutinho007 hehe a to dobre nawet :D
1
@konrad1661 To co się stało to całkowicie wyklucza FC Barcelonę z bycia poważnym i poważanym klubem w świecie piłki.
0
@Nazio_87
Na tej ziemi, pod tym niebem
Życie nasze toczy się,
Dzień jak co dzień, dzień po dniu
Wciąż się dzieje, życia cud
8
@Rewolucja123 Powiedział random, który uzewnętrznia się na forum piłkarskim w internecie xD
1
@Cvzx @MesQueUnClub_87 Ja odpalam teraz Dying Light. Pograłem chwilę na ps4 kiedyś. Teraz wracam do gierki.
1
@Messibestplayerintheworld To myślę, że na drugiej części się nie zawiedziesz :)
8
The Last of Us... Wspaniała gra. Obie części moc!
1
Najlepszy :)
https://www.facebook.com/share/r/15TC2XCjnT/
0
@Faro Ich opóźnienie raczej nie ma nic wspólnego ze świętami.
1
Atmosfera w Barcelonie od kilku lat
1
@Luciano99 *ich syna
27
Znalezione na Facebooku
Sebastian Mila:
"Poszedłem kiedyś do Oresta Lenczyka i mówię:
-Trenerze, a może jakieś treningi z atakiem pozycyjnym?"
Orest Lenczyk:
-Przecież wy grać w piłkę nie potraficie.
xD
0
@Crashynski xDDD
0
@FCKubanczyk89 Mniej jest pewnie tych, za którymi nie przepadam :)
A co do "Skin Ticket" to wg mnie cała Iowa to jest cudowny album.
4
Komentarz usunięty
0
@Chada A dziękować :)
3
@zodiak_10 Szkoda też, że Messi nie gra już w Barcelonie. Zależy jak na to wszystko spojrzeć. Było pięknie, ale nikt nie powie, że znowu nie będzie.