5

1

@bartas97 Tak jak vinicius

3

@gaucho104 Zdradził więcej szczegółów? xDDD Jak wojskowy to musi być wiarygodne źródło

3

@macio_944 No elo

2

@La Pulgaa O lepszą Polskę

1

Zajedziemy Majorkę w finale. Vamos

1

@bari_94 Książka może jutro. Dzisiaj mecz Barcy

1

@bari_94 No widzę, że kolega bojkotuje oglądając :)

0

Peña mógłby się spóźniać na każdy trening.

2

@macio_944 Mam w sumie tak samo jak Ty :D a później czytam komentarz @Pawel13sz i już sam nie wiem co czuję xD

0

"Zarejestrować się do lekarza w Polsce"

1

@13th hahaha co za cymbały do potęgi

10

@DonCarletto Szkoda, że nie idą do sądu jak sędziowie w LL odpierdalają xD

1

@Coutinho007 hehe a to dobre nawet :D

1

@konrad1661 To co się stało to całkowicie wyklucza FC Barcelonę z bycia poważnym i poważanym klubem w świecie piłki.

0

@Nazio_87
Na tej ziemi, pod tym niebem
Życie nasze toczy się,
Dzień jak co dzień, dzień po dniu
Wciąż się dzieje, życia cud

8

@Rewolucja123 Powiedział random, który uzewnętrznia się na forum piłkarskim w internecie xD

1

@Cvzx @MesQueUnClub_87 Ja odpalam teraz Dying Light. Pograłem chwilę na ps4 kiedyś. Teraz wracam do gierki.

1

@Messibestplayerintheworld To myślę, że na drugiej części się nie zawiedziesz :)

8

The Last of Us... Wspaniała gra. Obie części moc!

1

0

@Faro Ich opóźnienie raczej nie ma nic wspólnego ze świętami.

1

Atmosfera w Barcelonie od kilku lat


1

@Luciano99 *ich syna

27

Znalezione na Facebooku
Sebastian Mila:
"Poszedłem kiedyś do Oresta Lenczyka i mówię:
-Trenerze, a może jakieś treningi z atakiem pozycyjnym?"
Orest Lenczyk:
-Przecież wy grać w piłkę nie potraficie.

xD

0

0

@FCKubanczyk89 Mniej jest pewnie tych, za którymi nie przepadam :)
A co do "Skin Ticket" to wg mnie cała Iowa to jest cudowny album.

4

Komentarz usunięty

0

@Chada A dziękować :)

3

@zodiak_10 Szkoda też, że Messi nie gra już w Barcelonie. Zależy jak na to wszystko spojrzeć. Było pięknie, ale nikt nie powie, że znowu nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?