Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jonyx Nie mam pojęcia dlaczego ten facet dalej broni naszej bramki. Chociaż w jego przypadku słowo "broni" to spore nadużycie.
1
@partymaker FdJ niestety nie nadaje się do Barcy. Mam nadzieję, że odejdzie po tym sezonie.
5
Uwielbiam. Kocham. ❤️
https://zapodaj.net/plik-LMCWU4X40J
1
@Hosh Może Messi w końcu zrozumie żeby dać sobie spokój z tym całym graniem w piłkę. Przecież i tak nic nie osiągnie patrząc na jego umiejętności.
1
@Batys Zgadzam się, dobra atmosfera w szatni to podstawa, ale skoro nikt nie gra z tzw. "nazwisko" to Penia jest jednym z pierwszych do posadzenia na ławce. Nic sobą nie reprezentuje. Nic.
2
@FCB24 Wybacz, ale ja mówię o sobie. Nigdy mnie nie przekonywał i jeden w miarę dobry mecz tego nie zmieni.
12
@TheNekro94 Dokładnie xDD
2
@MesQueUnClub_87 Niestety. Dalej po prostu nie rozumiem co przemawia za Penią... Jeszcze gdyby dawał argumenty żeby go wystawiać...
1
Z przyjemnością zobaczyłbym dziś Szczęsnego na bramie. Niestety szkoda, że na debiut trzeba będzie poczekać do meczu w PK.
2
@Chaoss Zaraz Cię @Popitek12 zgłosi i tyle w temacie.
0
@AmigoBlancos @Chada No cóż, pozostaje jedynie współczuć takim ludziom.
0
@AmigoBlancos A kto go tak nazywa?
0
Dobra, zaraz trzeba odpalić hiszpańską i zobaczyć jak Osasuna niszczy real.
0
Dzisiaj real dostaje na dziurę proszę państwa.
1
@MesQueUnClub_87 Albo do Viniciusa niech zadzwonią. On ma z teatrem sporo wspólnego co pokazuje na boisku.
2
@Szklaner Oby nie :) Wybacz.
@Bykunn Uwierzę. Kto co lubi ;)
2
U kogo dziś król na stole?
https://zapodaj.net/plik-pAPEthurMj
P.s Ja pulpeciki w sosie koperkowym z ryżem :)
25
Piłka: leci w stronę bramki
Iñaki Peña:
https://zapodaj.net/plik-TB4v7O96Xz
4
@Kapitan hawk Zainteresowania: tani alkohol xD @Luciano99 Znasz go?
5
Tak to trochę jest :)
https://zapodaj.net/plik-EjX5B863ed
3
https://zapodaj.net/plik-KStoxLZPS8
Wiadomo, że Puyola nikt nie zastąpi, ale ten gość daje nam jakąś cząstkę naszego byłego kapitana :) Fajny transfer wg mnie.
1
@sevs Zamknij się :D Trzeba obejrzeć. Tylko gdzie z dubbingiem? Wiesz może? Bo wszędzie lektor :/
1
@Luciano99 hahaha mistrzostwo jak dla mnie :D
1
@TheNekro94 Tak wodzu
4
RRRrrrr!!! - Tylko z polskim dubbingiem!
2
@Isso89 Za chwilę :)
2
@Kapitan hawk 5.Dymy na La Rambla
1
@Kidd Uuu dobre horrorki? Zostawię taktyczny :)
4
Rodri zdobywcą złotej piłki? Ale informacja z rana! Super, gratulacje! :D
1
https://www.facebook.com/share/r/cc5eE6wfBpqsZdkx/
:) humor gituwa dzisiaj