1

@Mitch_Atleta żułci wabank!1!!11

15

@Martwy Bo się nie lubią

5

Wiecie dlaczego bokserzy nie uprawiają seksu?

0

@BulaKG Lepiej sobie popraw zamiast oglądać xD Nie skończy się inaczej niż 4:4 ;D

3

Jakiś czas temu z Atletico przegraliśmy wygrany mecz, wczoraj zremisowaliśmy wygrany mecz więc teraz z nimi wygramy wygrany mecz. I to dwa razy!

1

@Danny Gaucho Pewnie i masz rację...

0

@Munio Zadałem tylko proste pytanie i do tematu może nigdy nie wrócę. Po prostu chciałem poznać zdanie ludzi, którzy tak bardzo cierpią bo ktoś coś znowu napisał "kontrowersyjnego" xD I karmią a później się dziwią, że zjawisko istnieje.

3

@DonCarletto @Bulbazaur17 Tak mnie jakoś naszło jak czytam te wszystkie żale jak to ludzie piszą, że inni trollują itp. itd. A później dają się któryś raz w to wciągać... Przecież to nie ma sensu. Możemy sobie dać po internetowym szlagu raz czy dwa, ale kurde, skoro coś komuś nie pasuje na dłużej to po co to karmić non stop?

25

Możecie mnie zjebać od góry do dołu, że gdzieś tam pod jakimś postem nie zapytałem, ale pytam tutaj.
Moje pytanie kieruję do wszystkich, którzy odpowiadają użytkownikom do których mają pretensje, że trollują, szukają atencji itp.
Więc dlaczego to robicie?
Po co Wam to?
W mojej ocenie taki użytkownik jak np. @okiemtypera_lucaxx95 czy @MesQueUnClub96 trollują i prowokują często na tej stronie. Nie uważacie, że przez brak interakcji z takimi ludźmi oni sami by sobie dali spokój z takimi zabawami? :) Ile to się tutaj naczytałem o opcji "ignoruj", a widzę, że tematy poruszane m.in. przez tych użytkowników są tutaj nieźle "rozkopywane".
Osobiście nie mam nikogo w tych ignorowanych, ale staram się nie "podpalać" scrollując La Ramblę, wiadomo, że człowiek odpisze temu czy innemu userowi i różnie bywa, ale ludzie kochani, łapiecie się na jakieś gównoburze i za często zbyt emocjonalnie ich żywicie a przecież to tylko dzięki Wam istnieją w tym internetowym świecie. Pozdrawiam

1

@D10SLEO Te pączki wyglądają bombowo xD

4

@kubix05 Arcydzieło :))

1

@mcsarna Tylko żeby mu prądu znowu nie odcięło i szybko nie wyleciał.

1

@Kapitan hawk Trzymam mocno kciuki! ;D

3

@kcule14 Życzę im czterech zwycięstw i jednej porażki, oczywiście z nami :)
@Kapitan hawk

1

https://zapodaj.net/plik-Cp0G3z25R6
Najlepszego! I samych sukcesów z Barcą!

1

@damian16161212 Liderem może i by był, ale jakim liderem to już druga sprawa

3

@michal26 Victimicius, ależ on jest obrzydliwy.

6

@PIWOSZ89 Jak chcemy pokazać, że jesteśmy mocni to ma być demolka i piękna gra. Brudy zostawmy madrylom

1

Oby dziś wygrać pewnie i napędzić się na resztę sezonu. No i dobrze żeby Yamal się odblokował. Będziemy go potrzebować w mega formie.

0

@Kgorecki2500 Dziękujemy za ostrzeżenie

0

@allien18 Oglądałem... Dawno. Ale teraz mi przypomniałeś...

1

@MesQueUnClub_87 Szanuję :D

1

@GeneralXavi Niczego się nie spodziewałem. Tylko ostrzegam :D

3

Oglądaliście film "Zombiebobry"?
Jeśli nie to nie oglądajcie.

6

@Benz uuuuu xDDD

1

@Toretto Wystarczy podrapać się po nosie

1

@Luciano99 No to nawzajem dla taty

9

@maciar Ta odpowiedź wyjaśnia wszystko

0

@RoberDzik No ale kto się pytał?

0

Teraz jak tak będą dawać czerwone prześcieradłom to zaraz nie będzie miał kto sędziować w lidze Negreiry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?