2

@Katalonik97 Myślę, że stqndardowo Arsenal zesra się metr przed kiblem w dwumeczu. Dzisiaj obstawiam 2:1 dla gospodarzy, a że w typowaniu jestem kiepski to pewnie wynik będzie inny. No ale na drukarce w Madrycie to już pewnie będzie formalność dla prześcieradeł...

0

@Borry No rzeczywiście. Trzy sprinty to chyba trochę mało na "potężnego" xD

3

@Pawlak1992 Fajnie grali chłopy! Mieli to "coś".

2

@FcPortoFan1999 Ty jesteś chory jakiś xD

13

0

@Arkon Zamienimy Araujo na Taha i będzie 1:1 Także no

0

@Gibbon_FCB Sędziowanie? Ok, nie było najlepsze a nasza gra? Hmm

0

@La Pulgaa Po czym wnosisz?

3

Ale dzisiaj ci co zrzucają winę na sędziego to są nieźle odklejeni xD Graliśmy takie gówno, że to aż wstyd. Dziś nie ma usprawiedliwienia. Oby tych punktów nie zabrakło na koniec sezonu.

0

@Filipem Przeczytałem "sraka" xD

1

To by się zgadzało z tym herbem realu
https://zapodaj.net/plik-QwmBDTlGWP

0

@Blanco16 Wy jesteście nieszczęściem

6

Jak mierdy nie jeździli na kadrę tyle razy bo przed zgrupowaniem nagle łapali urazy to uj tam, można. Iñigo kontuzja, hurr durr nie chce grać w reprezentacji xDD Co za debile.

8

@barteq Japierdole, już nie macie się czego czepiać ludzie xD

8

Spokojnie, rozjebiemy ich.

2

0

@FcPortoFan1999 Otóż nie.

0

@Krzysztof1987 Śniadanie na obiad?

6

@tadzik447 Witamy w marcu :)

1

@Kapitan hawk Oby oby ;D Trza się odkuć!

1

@NoswaR Ważne, że pykneli real m. :)

5

@tomek8756 Najlepszego życzę! :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

"Barca musi być przygotowana na dopuszczanie"?

1

@Gibbon_FCB Origins i Odyssey są fajne, ale Valhalla to już taka nuda, że się odbiłem. Za długie to i rozwleczone, nawet jak na tę "trylogię" AC. Ale kto co lubi.
@snupson Ja też polecam Wiedźmina 3, nie grałem we wcześniejsze a bawiłem się świetnie, kapitalna gra, no i zabiera duuużo czasu :) Z takich z otwarym światem to kapitalne Days Gone, Red Dead Redemption 2 czy Dying Light. Sporo jest świetnych gier, no ale wiadomo, że w miesiąc nie ogarniesz wszystkiego ;D

E. Aha no i oczywiście kapitalna Ghost of Tsushima :)

0

@VegetaPolska Nie pogrążaj się xD

4

@macio_944 Wiadomo. Ale nigdy pączek do alkoholu.

8

@Kessie Jak alkohol to tylko bez pączka.

8

Smacznego dla tych co lubią i dla tych co nie lubią!
https://zapodaj.net/plik-NXemoBXsQW

0

Fajne jest to Dying Light 2. Jedynka straszniejsza, ale druga część pozytywnie zaskakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?