3

Piękny ten trailer GTA VI ❤️

0

Być tak blisko finału i to sfrajerzyć...

0

@PatrychoO Bo ja tak mówię i nie każdemu się podoba jej twórczość

0

Daria Zawiałow, artystka, Wspaniała

1

Wiecie co mnie nigdy nie zawiodło w każdej chwili?
Muzyka. Tylko na nią mogę liczyć.

0

Jak tam Flick ze swoimi zmianami w wygranych meczach LL? ;)

0

Jeszcze tylko z realem ebra ebra kadabra i będzie dobre

1

@MessiForeverTheBest @Lionel_Messi10 No okej, dzięki za odpowiedź. Zdziwiłem się po prostu bo odpaliłem LL i Iwanow komentuje xD A wcześniej nie słyszałem.

1

Iwanow komentuje mecze w Eleven? ;o Od kiedy?

0

@ShawnC Standardowo, a z nami mecz życia

1

@bagor34 Co to za brednie? xDD

0

@Matheu12 Dokładnie, 60 minuta i powoli kluczowi schodzą z boiska. Tu się zgadzam w 100%
"Egzotyczny skład" jak dzisiaj? Okej, ale przecież wszystko właśnie dziś jest "na styku" i trzeba rzeźbić z tego co jest w perspektywie Interu i realu. Mam nadzieję, że dadzą radę.

2

@Matheu12 Akurat @fart zawsze jest po naszej stronie ;D A co do rotacji? No cóż, wszystko teraz wyjdzie w praniu, ale dla mnie też w wygranych meczach Flick powinien zmieniać. Chociaż on pewnie wie lepiej co i jak.

2

@Ghostface A, to przepraszam Cię. Postaram się poprawić ;D

2

@Ghostface Słabiutki bajcik xD

1

@Lanosss Zgadza się, co fachowiec to fachowiec. Pozdrówki

2

@Lanosss Ale podejrzewam, że @Luciano99 jednak obraca się w innej kategorii filmowej.

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, że mózg nie robi cudów :)

1

@FcPortoFan1999 Mówi gość, który klepie w klawiaturę byle klepać xDDD gęsto nie w temacie. Haha słabe

9

@Kapitan hawk On jest serio jebnięty xD

0

No dziś spalony to taki imienia "Żula Kunde"

0

Obstawiam w rewanżu 3:1 ale tak jak już kiedyś pisałem moje wyniki się nie sprawdzają także jest szansa

0

@Kuchar A ja chciałbym zauważyć co z nami zrobiła Borussia u siebie gdzie mieliśmy mega zaliczkę z pierwszego meczu. A czy Inter strzelił dziś "2 mega fartowne bramki"? No nie wiem, oni tak grają

0

@Criss18Barca Weź się człowieku ogarnij.

1

@Pawel13sz Niech zostanie w realu.

1

@taris kolega @adi7adi8 wyjaśnił :) Pozdrawiam

0

@taris Przecież już jest

0

Dobrze, że ten madryl wczoraj się mało odzywał, a jak już to robił to żenada

1

@Sulimo Siwy dym na boju dzisiaj.

4

@D10SLEO Siwy dym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?