Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Piękny ten trailer GTA VI ❤️
0
Być tak blisko finału i to sfrajerzyć...
0
@PatrychoO Bo ja tak mówię i nie każdemu się podoba jej twórczość
0
Daria Zawiałow, artystka, Wspaniała
1
Wiecie co mnie nigdy nie zawiodło w każdej chwili?
Muzyka. Tylko na nią mogę liczyć.
0
Jak tam Flick ze swoimi zmianami w wygranych meczach LL? ;)
0
Jeszcze tylko z realem ebra ebra kadabra i będzie dobre
1
@MessiForeverTheBest @Lionel_Messi10 No okej, dzięki za odpowiedź. Zdziwiłem się po prostu bo odpaliłem LL i Iwanow komentuje xD A wcześniej nie słyszałem.
1
Iwanow komentuje mecze w Eleven? ;o Od kiedy?
0
@ShawnC Standardowo, a z nami mecz życia
1
@bagor34 Co to za brednie? xDD
0
@Matheu12 Dokładnie, 60 minuta i powoli kluczowi schodzą z boiska. Tu się zgadzam w 100%
"Egzotyczny skład" jak dzisiaj? Okej, ale przecież wszystko właśnie dziś jest "na styku" i trzeba rzeźbić z tego co jest w perspektywie Interu i realu. Mam nadzieję, że dadzą radę.
2
@Matheu12 Akurat @fart zawsze jest po naszej stronie ;D A co do rotacji? No cóż, wszystko teraz wyjdzie w praniu, ale dla mnie też w wygranych meczach Flick powinien zmieniać. Chociaż on pewnie wie lepiej co i jak.
2
@Ghostface A, to przepraszam Cię. Postaram się poprawić ;D
2
@Ghostface Słabiutki bajcik xD
1
@Lanosss Zgadza się, co fachowiec to fachowiec. Pozdrówki
2
@Lanosss Ale podejrzewam, że @Luciano99 jednak obraca się w innej kategorii filmowej.
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, że mózg nie robi cudów :)
1
@FcPortoFan1999 Mówi gość, który klepie w klawiaturę byle klepać xDDD gęsto nie w temacie. Haha słabe
9
@Kapitan hawk On jest serio jebnięty xD
0
No dziś spalony to taki imienia "Żula Kunde"
0
Obstawiam w rewanżu 3:1 ale tak jak już kiedyś pisałem moje wyniki się nie sprawdzają także jest szansa
0
@Kuchar A ja chciałbym zauważyć co z nami zrobiła Borussia u siebie gdzie mieliśmy mega zaliczkę z pierwszego meczu. A czy Inter strzelił dziś "2 mega fartowne bramki"? No nie wiem, oni tak grają
0
@Criss18Barca Weź się człowieku ogarnij.
1
@Pawel13sz Niech zostanie w realu.
1
@taris kolega @adi7adi8 wyjaśnił :) Pozdrawiam
0
@taris Przecież już jest
0
Dobrze, że ten madryl wczoraj się mało odzywał, a jak już to robił to żenada
1
@Sulimo Siwy dym na boju dzisiaj.
4
@D10SLEO Siwy dym