Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale nudny mecz, masakra...
0
@Emhyr *Nie dotyczy realu Madryt
8
Koeman zjedz jeszcze jedną kózkę bo zaczynasz gwiazdorzyć. Nie lubię go.
1
Oby dzisiaj angole przegrali. Chociaż szanse na to niewielkie...
1
@PatrychoO Świetny komentarz!
0
@TheNekro94 Albo było pite już.
0
@TheNekro94 Nieee, bo Kroos się poślizgnął ale i tak fantastycznie, kapitalnie, fenomenalnie dograł.
3
Spodziewałem się otwartego meczu. No to się kurdesz przeliczyłem. Trzeba iść w kartki Węgrów. Jak dalej będą tak bezsilni to może jeszcze ze dwie złapią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MOLESTA Przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał.
3
https://zapodaj.net/plik-fMUzMVlYXY
Oczywiście, że chodzi o @Danny Gaucho
4
@FcPortoFan1999 Naucz się czytać ze zrozumieniem.
0
@sokot xDD Ale czy kogoś to jeszcze dziwi?
2
@kubix05 Z tej okazji warto przypomnieć
https://images91.fotosik.pl/562/f97f4b32c95bcb43.jpg
1
@Chada To akurat widać po Twoim avku :D Tak z ciekawości, ile kosztuje bilet na miejsce, na które chciałeś się wybrać?
2
@NeroTFP1 Dali Ci żebyś sprawdził czy nie zawiera błędów :)
9
@macio_944 Cóż, byliśmy lepsi.
0
O kurde, na kanale P1 leci Yattaman :)) Trzeba obejrzeć. Fajne wspomnienie z dzieciństwa.
0
Najważniejsze, że Xavi zostaje na kolejny sezon. Nasza gra się w końcu zmieni. Uff
2
Mecz się jeszcze nie zaczął, a Pedri już zmęczony
3
@fart Chyba Rzym xDD
0
@bartekvisca A na co to komu?
0
Co to za Eto'o i Pique rapują? xD
13
@Arden Kowal zezłomował.
2
@VegetaPolska Ah shit, here we go again...
0
@Destroyer_of_Worlds Jasne, i witamy 15 miejsce w LL.
2
@Kessie Myślałem, że tamta laska idzie z kosiarką spalinową na ramieniu xD
2
@macio_944 hahahaha :D dobreee
5
@Arden xDDD Śmiechłem z tego pierwszego zdania.
2
@GeneralXavi Żeby przypadkiem nie zrozumiał tego odwrotnie.