Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Zgadzam się. Na dobre by mu to wyszło jakby lepiej już nic nie mówił bo aż żal tego słuchać.
@Fake69 hehe :) No i na łapaniu kartek też się zna.
14
@Danny Gaucho Barcelonie to mało kto ostatnio "leży".
9
Xavi: "Rzeczywiście, trenowaliśmy cały tydzień nad defensywą, nad ofensywą także, ale przede wszystkim nad grą w obronie, która wpływa na nasz cały sezon." No to coś wam słabo idą te treningi xD Delikatnie mówiąc.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14098167#comment-14098172
I jak kolego? Zaskoczony po wczorajszym meczu? Bo ja ani trochę.
1
@Mixtape This is Barca!!!
2
@Kalin33 Na bramce, ale będzie szybko biegał do ataku.
1
@Firestone Podzielone.
0
@Firestone Komentaż pizany pot laiki
3
@LM10GOAT To zależy. Od jutrzejszego wyniku realu.
5
@Arkon Jemu jeszcze ktoś wierzy w ten trolling? Niebywałe.
0
Na górze róże, na dole blender
Windows Defender Security Center
#suchewnecie
23
@macio_944 Oddawaj nam prawdziwego Maćka bocie!
7
@Commando Myślę, że kolega @mekston trochę ironizuje. Nie spinaj się tak.
1
@Sulimo Chorzy ludzie.
2
@tristan87 Przelać Ci coś na jedzonko?
1
@MesQueUnClub96 Dobre kieszonkowe wpadło widzę.
0
@Transu96 Wszystko tam to jest jeden wielki rzyg
0
@FcPortoFan1999 xDDD
4
@Ojciec5tkidzieci Milli Vanilli to ładny przekręt xD
5
https://zapodaj.net/plik-RicV4mBzx3
Wtf? xD
6
Nie jestem za stosowaniem przemocy, ale dziwię się, że nikt temu "wielkiemu" męczennikowi w ryj jeszcze nie przy********ł. Ohydny typ.
3
Żewłakow, nie płacz białasku
5
@Pawel13sz Paweł, uspokój się.
8
Śmierć
Podatki
Farfocel prześcieradeł
23
"Jesteśmy na metra, na metro, na stadionie Atletico" - M. Żewłakow. Oddany fan realu madryt
1
Nie no! Niech wchodzi Lewandowski bo nie stwarzamy zagrożenia!
0
@HypeR Noo to i tak lepiej niż 2 ziko :D
0
@HypeR Pokaż kuponik jak grubo wjechałeś mistrzu
2
@macio_944 Ja sobie ogrywam Spider-Mana 2 aktualnie. Świetna giera. Grałeś?
Skończyłem Days Gone, cudowne jak dla mnie. No i tego RDR2 mam kilka %, zostawiłem bo aż "boję" się w to grać. W sensie, że to przejdę i nic już nie będzie takie samo :D
0
Ahh ci bezrobotni. Oni wiedzą jak mądrze spożytkować swój czas.
https://zapodaj.net/plik-s5eO2aar5W