0

@koksik2700 Zgadzam się. Na dobre by mu to wyszło jakby lepiej już nic nie mówił bo aż żal tego słuchać.
@Fake69 hehe :) No i na łapaniu kartek też się zna.

14

@Danny Gaucho Barcelonie to mało kto ostatnio "leży".

9

Xavi: "Rzeczywiście, trenowaliśmy cały tydzień nad defensywą, nad ofensywą także, ale przede wszystkim nad grą w obronie, która wpływa na nasz cały sezon." No to coś wam słabo idą te treningi xD Delikatnie mówiąc.

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14098167#comment-14098172
I jak kolego? Zaskoczony po wczorajszym meczu? Bo ja ani trochę.

1

@Mixtape This is Barca!!!

2

@Kalin33 Na bramce, ale będzie szybko biegał do ataku.

1

@Firestone Podzielone.

0

@Firestone Komentaż pizany pot laiki

3

@LM10GOAT To zależy. Od jutrzejszego wyniku realu.

5

@Arkon Jemu jeszcze ktoś wierzy w ten trolling? Niebywałe.

0

Na górze róże, na dole blender
Windows Defender Security Center

#suchewnecie

23

@macio_944 Oddawaj nam prawdziwego Maćka bocie!

7

@Commando Myślę, że kolega @mekston trochę ironizuje. Nie spinaj się tak.

1

@Sulimo Chorzy ludzie.

2

@tristan87 Przelać Ci coś na jedzonko?

1

@MesQueUnClub96 Dobre kieszonkowe wpadło widzę.

0

@Transu96 Wszystko tam to jest jeden wielki rzyg

0

4

@Ojciec5tkidzieci Milli Vanilli to ładny przekręt xD

5

6

Nie jestem za stosowaniem przemocy, ale dziwię się, że nikt temu "wielkiemu" męczennikowi w ryj jeszcze nie przy********ł. Ohydny typ.

3

Żewłakow, nie płacz białasku

5

@Pawel13sz Paweł, uspokój się.

8

Śmierć
Podatki
Farfocel prześcieradeł

23

"Jesteśmy na metra, na metro, na stadionie Atletico" - M. Żewłakow. Oddany fan realu madryt

1

Nie no! Niech wchodzi Lewandowski bo nie stwarzamy zagrożenia!

0

@HypeR Noo to i tak lepiej niż 2 ziko :D

0

@HypeR Pokaż kuponik jak grubo wjechałeś mistrzu

2

@macio_944 Ja sobie ogrywam Spider-Mana 2 aktualnie. Świetna giera. Grałeś?
Skończyłem Days Gone, cudowne jak dla mnie. No i tego RDR2 mam kilka %, zostawiłem bo aż "boję" się w to grać. W sensie, że to przejdę i nic już nie będzie takie samo :D

0

Ahh ci bezrobotni. Oni wiedzą jak mądrze spożytkować swój czas.
https://zapodaj.net/plik-s5eO2aar5W

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?