Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Twoje burgerki? :D wyglądają zajebiście
3
Co ten RSSS gra... Masz powody do dumy @Kapitan hawk :))
2
@FcPortoFan1999 To oglądaj, ale nie namawiaj innych żeby wyrządzali sobie taką krzywdę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 nic
2
@Emhyr Wstań. Powiedz nie jestem. Sam
3
@Kapitan hawk Cukierek albo wrzątek. To jest tradycja
1
@MesQueUnClub96 hahahaha xD Nie no, kisnę z tych Twoich wypocin haha
1
Gdzie karny za FAUL na Araujo?! Od razu mógł "sędzia" biały strój założyć.
0
@Maysterme Hiszpania i bezbłędni sędziowie xD
19
Poranek w TVPiS;
"Czy Polacy będą zmuszeni do pracy w niedziele i święta?" Tak jakby k***a teraz nie pracowali... xDD
I ten rachoń z tym swoim uśmieszkiem, który już niedługo zniknie :)
Dzień dobry, miłego dnia wszystkim.
13
Leo Messi już niedługo odbiera ósmą złotą piłkę. Miooodzioo ❤️
1
Komentarz usunięty
3
@Michal1995 "ankara" xDD
0
Dawno nie było manity :)
3
@Remi70 Czego się spodziewałeś po reżimowej telewizji? :)
1
O, Pedro walnął brameczkę. Dobrze Cię widzieć wąsaczu :)
3
"Dzielimy mecz na dwie połówki czy dzielimy mecz na 90 minut?" Tomasz H.
1
Dzisiaj na żółto. A kto wie czy nie na czerwono...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartekvisca *rzygać
4
Nie było VAR - można było przekręcać mecze.
Jest VAR - można przekręcać mecze.
¯\_(ツ)_/¯
1
@ProMILs xDDD aha
29
Z jednej strony super, że Real przegrał, a z drugiej zajebiście. Cytując klasyka
1
@Dari0G Ale tego, że Święcicki, Laboga czy Borek prawie dochodzą przy meczach Realu nie słyszą. Ciekawe
3
To fajne "rozkładanie nóg" przez Celtę, jak to pisze spora część kibiców Realu... Byle coś klepać jak dupa boli. No ale tak to jest jak się język na śmietniku znalazło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Criss18Barca Po co się do czegoś zmuszać. Może samo wróci, a jeśli nie to amen i tyle. Nic na siłę.
1
@Cule1234 Ja bym wprowadził dogrywki w każdym meczu. Bez względu na wynik. I karne.