2

@MesQueUnClub_87 Twoje burgerki? :D wyglądają zajebiście

3

Co ten RSSS gra... Masz powody do dumy @Kapitan hawk :))

2

@FcPortoFan1999 To oglądaj, ale nie namawiaj innych żeby wyrządzali sobie taką krzywdę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2

@Emhyr Wstań. Powiedz nie jestem. Sam

3

@Kapitan hawk Cukierek albo wrzątek. To jest tradycja

1

@MesQueUnClub96 hahahaha xD Nie no, kisnę z tych Twoich wypocin haha

1

Gdzie karny za FAUL na Araujo?! Od razu mógł "sędzia" biały strój założyć.

0

@Maysterme Hiszpania i bezbłędni sędziowie xD

19

Poranek w TVPiS;
"Czy Polacy będą zmuszeni do pracy w niedziele i święta?" Tak jakby k***a teraz nie pracowali... xDD
I ten rachoń z tym swoim uśmieszkiem, który już niedługo zniknie :)
Dzień dobry, miłego dnia wszystkim.

13

Leo Messi już niedługo odbiera ósmą złotą piłkę. Miooodzioo ❤️

1

Komentarz usunięty

3

@Michal1995 "ankara" xDD

0

Dawno nie było manity :)

3

@Remi70 Czego się spodziewałeś po reżimowej telewizji? :)

1

O, Pedro walnął brameczkę. Dobrze Cię widzieć wąsaczu :)

3

"Dzielimy mecz na dwie połówki czy dzielimy mecz na 90 minut?" Tomasz H.

1

Dzisiaj na żółto. A kto wie czy nie na czerwono...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartekvisca *rzygać

4

Nie było VAR - można było przekręcać mecze.
Jest VAR - można przekręcać mecze.
¯\_(ツ)_/¯

1

@ProMILs xDDD aha

29

Z jednej strony super, że Real przegrał, a z drugiej zajebiście. Cytując klasyka

1

@Dari0G Ale tego, że Święcicki, Laboga czy Borek prawie dochodzą przy meczach Realu nie słyszą. Ciekawe

3

To fajne "rozkładanie nóg" przez Celtę, jak to pisze spora część kibiców Realu... Byle coś klepać jak dupa boli. No ale tak to jest jak się język na śmietniku znalazło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Criss18Barca Po co się do czegoś zmuszać. Może samo wróci, a jeśli nie to amen i tyle. Nic na siłę.

1

@Cule1234 Ja bym wprowadził dogrywki w każdym meczu. Bez względu na wynik. I karne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?