Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle Nie możesz mierzyć wszystkich swoją miarą nygusie :)
4
@tristan87 Ale co "haha"? Może rozwiń myśl w kilku językach i wypowiedz się żeby było "inteligentnie"
21
Komentarz usunięty
3
@fcbarcafan19
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@626 Zgłaszam za prowokację
7
@marcin62 Buc i tyle. Nie znoszę tego typa.
17
Pedro głupi uśmieszek > Fati
1
@El Madridista. Zamknij japę
2
@Kidd Zawsze śmieszy :)
34
Nic nieznaczące puchary, to te których Real nie zdobył w danym sezonie. Proste. Miłego dnia i dziś oby po zwycięstwo! :)
1
@kamyk_23 Najlepszego! :)
3
Człowiek by obejrzał takie Eleven Gol, ale ten omnibus Święcicki... I rzyg. Bleeh
5
@Deviler Napracowałeś się. Od linijki robiłeś?
18
Pedri: "Bardzo się cieszę z powrotu na boisko"
Nawet chłopaku nie wiesz jak my wszyscy się cieszymy! ❤️
44
@tbas Może trzeba go pochwalić za to co zrobił? xD
0
@takisobiektos No śmiem się nie zgodzić z Tobą
25
To nie podanie Lewandowskiego do Raphinhy to po prostu piłkarski kryminał. Żałosne zachowanie Lewego...
0
To się zemści...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Hajto serio? O ja pierdole xDD Ten gość to pływa w innym uniwersum. Totalny odklejeniec
3
Nie chcę bronić Erica, ale przy tej setce dla Girony z 55 minuty to linię złamał Balde jeśli się nie mylę. Castellanos był raczej na spalonym po cofnięciu się Garcii. Inna sprawa no, że do tej sytuacji nie powinno w ogóle dojść. Następna rzecz to ta dziura w pomocy. Gavi jak zawsze doskakuje to teraz tego nie zrobił, a ta wyrwa między formacjami tylko ułatwiła takie zagranie. Tam był wręcz krater.
3
@goldmetaxa No to będziesz miał sporo czasu żeby nauczyć się pisać poprawnie jak się nazywa :P
1
Dobra, lecę kupić choinkę w takim razie.
2
@IronSanHybrid Uwielbiam to. Smacznego :]
1
@abram3k No to najlepszego! Zdrowia życzę
1
@xVENUMx hmm może to Ciebie wołają @KamQiX ? :]
1
@Rastafarnianin Poproszę o oznaczenie :)
1
@Zoker Nie oddajesz fartucha dzisiaj
1
@Kitek1640 Dobranoc Kitek :P
2
@tomek8756 Nie wiem co powiedzieć :D