2

@Rust_Cohle Nie możesz mierzyć wszystkich swoją miarą nygusie :)

4

@tristan87 Ale co "haha"? Może rozwiń myśl w kilku językach i wypowiedz się żeby było "inteligentnie"

21

Komentarz usunięty

3

@fcbarcafan19
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@626 Zgłaszam za prowokację

7

@marcin62 Buc i tyle. Nie znoszę tego typa.

17

Pedro głupi uśmieszek > Fati

1

@El Madridista. Zamknij japę

2

@Kidd Zawsze śmieszy :)

34

Nic nieznaczące puchary, to te których Real nie zdobył w danym sezonie. Proste. Miłego dnia i dziś oby po zwycięstwo! :)

1

@kamyk_23 Najlepszego! :)

3

Człowiek by obejrzał takie Eleven Gol, ale ten omnibus Święcicki... I rzyg. Bleeh

5

@Deviler Napracowałeś się. Od linijki robiłeś?

18

Pedri: "Bardzo się cieszę z powrotu na boisko"
Nawet chłopaku nie wiesz jak my wszyscy się cieszymy! ❤️

44

@tbas Może trzeba go pochwalić za to co zrobił? xD

0

@takisobiektos No śmiem się nie zgodzić z Tobą

25

To nie podanie Lewandowskiego do Raphinhy to po prostu piłkarski kryminał. Żałosne zachowanie Lewego...

0

To się zemści...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Hajto serio? O ja pierdole xDD Ten gość to pływa w innym uniwersum. Totalny odklejeniec

3

Nie chcę bronić Erica, ale przy tej setce dla Girony z 55 minuty to linię złamał Balde jeśli się nie mylę. Castellanos był raczej na spalonym po cofnięciu się Garcii. Inna sprawa no, że do tej sytuacji nie powinno w ogóle dojść. Następna rzecz to ta dziura w pomocy. Gavi jak zawsze doskakuje to teraz tego nie zrobił, a ta wyrwa między formacjami tylko ułatwiła takie zagranie. Tam był wręcz krater.

3

@goldmetaxa No to będziesz miał sporo czasu żeby nauczyć się pisać poprawnie jak się nazywa :P

1

Dobra, lecę kupić choinkę w takim razie.

2

@IronSanHybrid Uwielbiam to. Smacznego :]

1

@abram3k No to najlepszego! Zdrowia życzę

1

@xVENUMx hmm może to Ciebie wołają @KamQiX ? :]

1

@Rastafarnianin Poproszę o oznaczenie :)

1

@Zoker Nie oddajesz fartucha dzisiaj

1

@Kitek1640 Dobranoc Kitek :P

2

@tomek8756 Nie wiem co powiedzieć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?