Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker Nie oddajesz fartucha dzisiaj
1
@Kitek1640 Dobranoc Kitek :P
2
@tomek8756 Nie wiem co powiedzieć :D
0
No i zajebiście!
4
@Luciano99 Ty jesteś chory xDD
3
Borek się skończył na Kill'em all
1
@FcPortoFan1999 Reprezentacja Polski i "piłkarska uczta" xDD No niezły gość
1
@Kgorecki2500 No, dlatego miała na sobie koszulkę Barcy
0
@agaFCB Też możesz oznaczyć :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie jest w stanie zagrać tylu sezonów
3
Przyjdzie grać z Realem i cyk, wypierdol :/
0
Ronaldo gra z "kontuzjom" w tej Arabice czy zdrowy? Pomijając oczywiście mental.
0
@Pawci023x Albo Ty przeczytaj post @PerfecT0 ponownie (dokładnie-j) i odpowiedź...
0
Komentarz usunięty
2
@supraomnes1 Idź prowokokacje siać gdzie indziej
0
@AFA90 A czerwony kolor nie obowiązuje. Czy też prześcieradło się nie pobrudzi
1
@Rudy432 Obczaj tam na Wasz atak madrycioku
23
Lionel Messi, mimo słabszego występu w barwach PSG w dzisiejszym meczu jest i tak najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej. Buziaki ❤
0
@AmigoBlancos Nie no wiadomo, przejedziecie się po nich wg mnie. Takie "zero siedem" się już nie powtórzy :) chociaż chciałbym się mylić :D
3
@AmigoBlancos Real na dziurę Amigo :D
0
@Uukasz_93 Czekaj... Dream team czy MSN vs pseudo coś tam w Paris?
14
@AmigoBlancos Cieszy mnie to, że kibic Realu uważa Messiego za najlepszego piłkarza na świecie :)
0
@Uukasz_93 Ktoś tak w ogóle pisał? XD no to "szacun"...
4
@bartas97 mniej niż Wam nieprawidłowych
0
@BARCA171 Śmiejecie się? Znaczy kto? Uspokój się
1
Real to bierze? Jak Hajto biedną kobietę na pasach? :[
0
@Bobo25 Ucz się pozytywnego myślenia ;)
2
Brakuje silnej Barcy i emocji w takie wieczory w LM. Ale oby już niedługo było lepiej.
1
@FCB24 Piszesz typowi, że "nie jest lepszy takim komentarzami" i dodajesz ,że każdy może mieć swój gust, a na końcu piszesz, że uważasz Metallice czy AC/DC za gówno XD samozaoranie lvl expert hahaha
10
Komentarz usunięty