Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby HSV udało się w końcu awansować do Bundesligi. Było by komu kibicować w przyszłym sezonie w lidze niemieckiej :)
4
@kubix05 Dzięki i wzajemnie :)
1
@MesQueUnClub_87 Taktyczny komentarz sobie zostawię :)
0
@ChampagneMex Ta kropka mnie zmyliła :D wybacz :]
0
@ChampagneMex Nie mierz wszystkich swoją miarą, dobrze?
3
@Jakchcesz Możesz mnie nazwać ch**em itd., ale nigdy nie ubliżaj mi w ten sposób :/
1
Nie dziwię się w ogóle, że taki @AmigoBlancos @Benz @Objectivo @bartas97 i inni kibice tego stołecznego klubu tutaj przesiadują. Niektórzy są bardziej odklejeni, inni mniej no ale przebywają w naszej społeczności. Szanuję w różnym stopniu każdego z nich, nikomu nie można zabronić zakładać tutaj konta i uczestniczyć w życiu tej strony. Naprawdę rozumiem, że tutaj przebywają. Mamy w końcu lepszą stronę od tego madryckiego ******. Jesteśmy tutaj dla nich bo oni nie mają się najzwyczajniej gdzie podziać w tym internetowym świecie. Tam ich banują na 20-30 lat, ale ileż można zakładać nowe konta i przeżywać znowu to samo. Tutaj o wiele większa kultura. Pielęgnujmy dobre relacje z przybyszami z białej strony barykady, przecież oni szukają tylko pocieszenia będąc kibicami i niestrudzonymi obrońcami jednego z najbardziej skorumpowanego i obrzydliwego klubu na świecie. Pozdrawiam Was chłopaki, fajnie, że jesteście.
0
@Objectivo No co Ty? Serio?
https://images.app.goo.gl/RTp5WYf2UgwRMMhE7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Masip oczywiście mecz życia
6
@Pawel13sz Jakub Błaszczykowski. Bez patrzenia to było
1
@Esteban_ Kulturka kurde
15
Vini, dawaj do Premier League. Tam chętnie będą przed tobą klękać.
2
@tomek8756 @macio_944 Niewiarygodne. A jednak!
3
@Comentateiro Naprawdę masz już 99 lat?
3
@bartas97 Barca bijąca real w LL
0
Przecież mamy kupionych sędziów to czerwo oczywiste. Teraz tylko 14 meczów zawieszenia i wszystko się zgadza
4
@Kondziubarca Zawsze czytane głosem kopyta xDD
3
Zaraz Vinicius zacznie sędziować mecze...
4
Ja nie wiem o co ten Vinicius się pluje... Gość go czyściutko powstrzymuje a ten mordę otwiera. Co za tym. Może najlepiej żeby mu z drogi wszyscy schodzili?
3
@Lionel_Messi10 No co Ty mówisz?!
2
@VegetaPolska Ja bym się nie szczycił tym, że tyle pucharów moja drużyna zdobyła dzięki pomocy sędziów. Ale kto co lubi. Nazywajcie się "królami", mnie to wisi w momencie gdy nie widzicie nic po za czubkiem własnego nosa.
12
Rozyebali ich aż miło ❤️
1
@kamyk_23 Super przeżycie to musi być, ale ja bym nie skoczył :D Gratuluję odwagi :)
1
O nieee... Święcicki na majku :/
0
@DonMatteo901 Przepiękne to były czasy...
2
@tristan87 Wiadomo. Inaczej z Twoim IQ
4
@tristan87 Kurde. Zazdroszczę
4
@tristan87 Bez prywaty prosimy
0
@Rust_Cohle Zonk