0

Oby HSV udało się w końcu awansować do Bundesligi. Było by komu kibicować w przyszłym sezonie w lidze niemieckiej :)

4

@kubix05 Dzięki i wzajemnie :)

1

@MesQueUnClub_87 Taktyczny komentarz sobie zostawię :)

0

@ChampagneMex Ta kropka mnie zmyliła :D wybacz :]

0

@ChampagneMex Nie mierz wszystkich swoją miarą, dobrze?

3

@Jakchcesz Możesz mnie nazwać ch**em itd., ale nigdy nie ubliżaj mi w ten sposób :/

1

Nie dziwię się w ogóle, że taki @AmigoBlancos @Benz @Objectivo @bartas97 i inni kibice tego stołecznego klubu tutaj przesiadują. Niektórzy są bardziej odklejeni, inni mniej no ale przebywają w naszej społeczności. Szanuję w różnym stopniu każdego z nich, nikomu nie można zabronić zakładać tutaj konta i uczestniczyć w życiu tej strony. Naprawdę rozumiem, że tutaj przebywają. Mamy w końcu lepszą stronę od tego madryckiego ******. Jesteśmy tutaj dla nich bo oni nie mają się najzwyczajniej gdzie podziać w tym internetowym świecie. Tam ich banują na 20-30 lat, ale ileż można zakładać nowe konta i przeżywać znowu to samo. Tutaj o wiele większa kultura. Pielęgnujmy dobre relacje z przybyszami z białej strony barykady, przecież oni szukają tylko pocieszenia będąc kibicami i niestrudzonymi obrońcami jednego z najbardziej skorumpowanego i obrzydliwego klubu na świecie. Pozdrawiam Was chłopaki, fajnie, że jesteście.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Masip oczywiście mecz życia

6

@Pawel13sz Jakub Błaszczykowski. Bez patrzenia to było

1

@Esteban_ Kulturka kurde

15

Vini, dawaj do Premier League. Tam chętnie będą przed tobą klękać.

2

@tomek8756 @macio_944 Niewiarygodne. A jednak!

3

@Comentateiro Naprawdę masz już 99 lat?

3

@bartas97 Barca bijąca real w LL

0

Przecież mamy kupionych sędziów to czerwo oczywiste. Teraz tylko 14 meczów zawieszenia i wszystko się zgadza

4

@Kondziubarca Zawsze czytane głosem kopyta xDD

3

Zaraz Vinicius zacznie sędziować mecze...

4

Ja nie wiem o co ten Vinicius się pluje... Gość go czyściutko powstrzymuje a ten mordę otwiera. Co za tym. Może najlepiej żeby mu z drogi wszyscy schodzili?

3

@Lionel_Messi10 No co Ty mówisz?!

2

@VegetaPolska Ja bym się nie szczycił tym, że tyle pucharów moja drużyna zdobyła dzięki pomocy sędziów. Ale kto co lubi. Nazywajcie się "królami", mnie to wisi w momencie gdy nie widzicie nic po za czubkiem własnego nosa.

12

Rozyebali ich aż miło ❤️

1

@kamyk_23 Super przeżycie to musi być, ale ja bym nie skoczył :D Gratuluję odwagi :)

1

O nieee... Święcicki na majku :/

0

@DonMatteo901 Przepiękne to były czasy...

2

@tristan87 Wiadomo. Inaczej z Twoim IQ

4

@tristan87 Kurde. Zazdroszczę

4

@tristan87 Bez prywaty prosimy

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?