0

@JimMorrisonFCB Dzięki wielkie :) zdrówka życzę również

1

@Pawel13sz Dziękuję serdecznie :) Już co prawda jest lepiej, ale od 3 rano się męczę. Dziadostwo
@MesQueUnClub_87 dobre, dobre :D

19

,,Jelitówka" to straszne cholerstwo. Po prostu zmiata człowieka z planszy na jakiś czas... :/

1

@kamyk_23 Wow! Mega klimatycznie! :) pozdrówki

1

@macio_944 Dzięki, zerknę :)

1

@macio_944 Akurat z taką muzyką mi po drodze :)

1

@Kinginiesta To już tutaj słyszałem

5

Ja nie jestem zupa pomidorowa żeby każdy musiał mnie lubić

2

@Comentateiro Wniosek jest taki, żebyś nie wchodził w kapciach do lodówki

2

@Kapitan hawk Ładne kwiatki. Szacunek, że Tobie się chce jeszcze z tym "walczyć". Dobra robota tak czy inaczej. Chętnie czytam Twoje wpisy. Pozdrawiam i oby tak dalej :D

0

@barcelonaLM Bardzo ładne zachowanie. Szacunek

0

@Bulbulator Możliwe. Ale "ogarnąć", to znaczy musi robić różnicę. Dziś nie robił. Dobry mecz, ok. Tylko na United musi już być mega...

26

Szkoda tylko, że Lewy zupełnie nie jest sobą. Musi się ogarnąć na czerwonych.

2

Narzekam na Raphinhe, ale co zagrał mega w drugiej połowie to jego. Może to mecz na totalne przełamanie? Żeby był bardziej odważny bo tego strasznie mu brakuje.

4

Wiadomo, że Raphinha to kilka półek niżej niż Neymar czy Ronaldinho, ale on jest po prostu nijaki...

3

-Brzydycjusz!
- Co?
- JEDEN zero

1

Asensio złota piłka. Prawie dogonił Messiego

9

To jest w ogóle hit, sędziowie gwiżdżą pod białych, nawet się z tym nie kryją bo mają przyzwolenie tebasa. Sam przezes LaLiga jest kibicem realu. Komentatorzy wyznaczeni na mecz realu płaczą na antenie bo real przegrywa. Co tu się odjaniepawla to brakuje słów...

0

@Emhyr Żebyś się przypadkiem jeszcze nie zdziwił

0

@AmigoBlancos Idź się pucować na notatnik

1

@AllBundy Nie no, przecież się nabijam. Powodzenia :)

0

@AllBundy Zdjęcie kuponu z wpisanym nickiem

0

@bartas97 Nie no oczywiście, najlepiej umniejszać pięknego gola

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Przed chwilą go bronił, że nikogo nie prowokuje, a tu cyk, kop na plecy.

1

Oho, madryciaki na majku. Tfu

1

@bartas97 Ty nawet nie zdążyłeś rozpiąć rozporka biały

24

Jutro prześcieradła 1:1 na dziurę, my golimy Sevillę i delikatny komfort. #takbędzie #życzęwamtego

1

@macio_944 Szczerze to lepiej bym tego nie ujął. Już nie mówiąc o tym ile by tacy piłkarze nauczyli się przy Messim. Obrona TOP, bramkarz TOP, pomoc z Leo plus Lewandowski. To mogłoby się udać i fajnie grać

14

Gavi, Pedri, Leo. Ale by to chodziło. Marzenie ściętej głowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?