10

Ale Xavi zgasił piłeczkę

3

@Striker O Qrwa...

0

Co to za wybryk reklamuje Mc Donaldsa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle Właśnie chciałem Ci podziękować. Jak skołuję coś na następne browarki to zapraszam na ucztę

6

Piłka nożna to taki sport gdzie gra milion pińcset sto dziewińcset drużyn a na końcu i tak wygrywa Real Madryt :/

2

@Comentateiro Czyli multikonto maska.

8

Dobrze, że nie stawiałem tych 4 złotych na x2 Sevilla, tylko sączę teraz zimnego harnasia z żabki. Dobra decyzja
@Rust_Cohle @Kidd

7

@masq A jakby trwały 3 minuty to Messi może nie byłby najlepszym piłkarzem w historii

0

Fiorentina > Barca

2

Komentarz usunięty

17

@Comentateiro Chłop jest po prostu zakompleksiony i musi dawać ujście swoim negatywnym emocjom, których ma nadmiar

0

@Gomess Ten Messi to nawet dobry grajek

1

@Rust_Cohle Sam jestem roztrzęsiony i biję się z myślami

5

Chyba zaszaleję i polecę po bandzie, wleci 4 ziko na Sevillę x2

0

1

@Antimadridista_WR Szczerze mówiąc masz rację :) Za drugim razem to nie będzie już to samo. Ale chętnie będę do tego wracał, już to wiem. No a na ten moment, tak jak radzisz, cieszę się każdą minutą jak tylko w to gram. Pozdrawiam :)

0

@P33ck Kurde, mega się podoba. Aż żal kiedyś będzie to kończyć. Ale tak czy inaczej ogram nie raz :) Jestem zachwycony po prostu.

1

@macio_944 Zakochałem się w tej grze i też po przejściu będę wracał do tego świata :)

1

@MesQueUnClub_87 Brzmi to znajomo :D

24

Ogrywam sobie RDR2 powolutku, stopniowo, żeby maksymalnie cieszyć się tym co widzę i przyżywam przy tej grze. Po prostu Arcydzieło w każdym calu! ❤

@macio_944 @Rust_Cohle @P33ck @Antimadridista_WR @Janas11224 @Kozinho.

1

@FcPortoFan1999 Musisz być duszą towarzystwa

0

@kuz Czyli wybrałem dobrze. Tutaj kolega mnie uświadomił. Wolę obejrzeć setny raz kilka odcinków Friends

1

@Przemek2323 hahahahahahahahaa jaki odklejony Jarek. Co za typ

3

@Hrzan Jak Marylę na Sylwestra

1

@kuz @Mario96w No tego to się nie spodziewałem. Pozdrawiam kolegów :]

7

Nawet nie oglądam tego studia przed meczem. Słuchać jaki to Real jest wspaniały, cudowny, nieskazitelny, mocarny... Nie chce mi się.
Tak, tak. Wiem, że nikt nie pytał i to ja dzwonię.

8

@AmigoBlancos Was też zawsze wszyscy usprawiedliwiają i jakoś nie płaczesz

0

@Rust_Cohle Weź się nie wygłupiaj z tym usuwaniem konta :] Kto będzie dokuczać @MesQueUnClub96 ? :D

1

@Luciano99 Hahaha te Twoje posty to złoto :D śmiechłem mocno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?