Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ale Xavi zgasił piłeczkę
3
@Striker O Qrwa...
0
Co to za wybryk reklamuje Mc Donaldsa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle Właśnie chciałem Ci podziękować. Jak skołuję coś na następne browarki to zapraszam na ucztę
6
Piłka nożna to taki sport gdzie gra milion pińcset sto dziewińcset drużyn a na końcu i tak wygrywa Real Madryt :/
2
@Comentateiro Czyli multikonto maska.
8
Dobrze, że nie stawiałem tych 4 złotych na x2 Sevilla, tylko sączę teraz zimnego harnasia z żabki. Dobra decyzja
@Rust_Cohle @Kidd
7
@masq A jakby trwały 3 minuty to Messi może nie byłby najlepszym piłkarzem w historii
0
Fiorentina > Barca
2
Komentarz usunięty
17
@Comentateiro Chłop jest po prostu zakompleksiony i musi dawać ujście swoim negatywnym emocjom, których ma nadmiar
0
@Gomess Ten Messi to nawet dobry grajek
1
@Rust_Cohle Sam jestem roztrzęsiony i biję się z myślami
5
Chyba zaszaleję i polecę po bandzie, wleci 4 ziko na Sevillę x2
0
Hmm
https://zapodaj.net/0cd4e61bb4802.jpg.html
1
@Antimadridista_WR Szczerze mówiąc masz rację :) Za drugim razem to nie będzie już to samo. Ale chętnie będę do tego wracał, już to wiem. No a na ten moment, tak jak radzisz, cieszę się każdą minutą jak tylko w to gram. Pozdrawiam :)
0
@P33ck Kurde, mega się podoba. Aż żal kiedyś będzie to kończyć. Ale tak czy inaczej ogram nie raz :) Jestem zachwycony po prostu.
1
@macio_944 Zakochałem się w tej grze i też po przejściu będę wracał do tego świata :)
1
@MesQueUnClub_87 Brzmi to znajomo :D
24
Ogrywam sobie RDR2 powolutku, stopniowo, żeby maksymalnie cieszyć się tym co widzę i przyżywam przy tej grze. Po prostu Arcydzieło w każdym calu! ❤
@macio_944 @Rust_Cohle @P33ck @Antimadridista_WR @Janas11224 @Kozinho.
1
@FcPortoFan1999 Musisz być duszą towarzystwa
0
@kuz Czyli wybrałem dobrze. Tutaj kolega mnie uświadomił. Wolę obejrzeć setny raz kilka odcinków Friends
1
@Przemek2323 hahahahahahahahaa jaki odklejony Jarek. Co za typ
3
@Hrzan Jak Marylę na Sylwestra
1
@kuz @Mario96w No tego to się nie spodziewałem. Pozdrawiam kolegów :]
7
Nawet nie oglądam tego studia przed meczem. Słuchać jaki to Real jest wspaniały, cudowny, nieskazitelny, mocarny... Nie chce mi się.
Tak, tak. Wiem, że nikt nie pytał i to ja dzwonię.
8
@AmigoBlancos Was też zawsze wszyscy usprawiedliwiają i jakoś nie płaczesz
0
@Rust_Cohle Weź się nie wygłupiaj z tym usuwaniem konta :] Kto będzie dokuczać @MesQueUnClub96 ? :D
1
@Luciano99 Hahaha te Twoje posty to złoto :D śmiechłem mocno