Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Przemek2323 hahahahahahahahaa jaki odklejony Jarek. Co za typ
3
@Hrzan Jak Marylę na Sylwestra
1
@kuz @Mario96w No tego to się nie spodziewałem. Pozdrawiam kolegów :]
7
Nawet nie oglądam tego studia przed meczem. Słuchać jaki to Real jest wspaniały, cudowny, nieskazitelny, mocarny... Nie chce mi się.
Tak, tak. Wiem, że nikt nie pytał i to ja dzwonię.
8
@AmigoBlancos Was też zawsze wszyscy usprawiedliwiają i jakoś nie płaczesz
0
@Rust_Cohle Weź się nie wygłupiaj z tym usuwaniem konta :] Kto będzie dokuczać @MesQueUnClub96 ? :D
1
@Luciano99 Hahaha te Twoje posty to złoto :D śmiechłem mocno
0
@Kgorecki2500 Myślałem, że na podłodze po prawej leży skarpetka xDD
1
@Rust_Cohle Eee... to szacunek
hahaha :D
1
@Rust_Cohle A ile miałeś permów? xD
2
@Transu96 Byłem tu zanim trafiliście do "gorących"
11
22:56 - ej mati, nie kibicujemy już barcy
0
@karolszymek A co? Robisz badanie dla pisu?
1
@Kluivert_P Salami, szynka, pieczarki, oliwki, tuńczyk, brokuł
4
God save the La Rambla
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
4
@Luciano99 Dawaj tam walkę na Lucku
@J4no vs @Danny Gaucho
0
@okiemtypera_lucaxx95 Cristiano Ronaldo gole 2+
1
@Nazio87 Żeby się tylko humor po tych meczykach nie popsuł zabardzo. A reszta to już na plus. Pozdro :D
1
@Kondziubarca Pewnie, że musi to wygrać, nie ma wymówek. Co lepsze z Realem też można ugryźć bo dzisiaj zjadł ich Szachtar. Tylko tu będzie chodziło o ciągłość. Xavi musi udowodnić w końcu, że ma pomysł na Barcę, bo narazie to wygląda dziwnie
3
@Comentateiro Ze mną nie przerabiałeś chyba i jeśli Twoje przewidywania się sprawdzą, to będę potrafił uderzyć się w pierś i przyznać Ci rację. Nie mam z takimi rzeczami problemu.
3
@AmigoBlancos Znamienne dla tej drużyny. Grać gówno w większości meczów a i tak nie przegrywać. No ale to jest właśnie ten "mental"
2
@Comentateiro Jesteś wyrocznią w swojej głowie. To niedobrze. Ale jesteś starszy więc się znasz
6
@AmigoBlancos "Leniwy Real"? Przecież oni grali takie gówno, że to można skomentować tylko takim xDD
2
@Comentateiro Jak Ty marudzisz.
2
Panie Tomaszu, czekamy na "obiektywną" ocenę gry Realu.
0
@michal26 Chyba o to, że tak blisko siedzi XD
1
Boorze sosnowy, jak ja bym chciał żebyśmy złoili dupska Interowi i białym. Będzie ciężko bo mało na to wskazuje, ale trzeba wierzyć. Tylko tyle i aż tyle.
2
@Kgorecki2500 Fajnie to czujesz, powodzenia :) Mnie nic nie wchodzi kierowniku :D