1

@Przemek2323 hahahahahahahahaa jaki odklejony Jarek. Co za typ

3

@Hrzan Jak Marylę na Sylwestra

1

@kuz @Mario96w No tego to się nie spodziewałem. Pozdrawiam kolegów :]

7

Nawet nie oglądam tego studia przed meczem. Słuchać jaki to Real jest wspaniały, cudowny, nieskazitelny, mocarny... Nie chce mi się.
Tak, tak. Wiem, że nikt nie pytał i to ja dzwonię.

8

@AmigoBlancos Was też zawsze wszyscy usprawiedliwiają i jakoś nie płaczesz

0

@Rust_Cohle Weź się nie wygłupiaj z tym usuwaniem konta :] Kto będzie dokuczać @MesQueUnClub96 ? :D

1

@Luciano99 Hahaha te Twoje posty to złoto :D śmiechłem mocno

0

@Kgorecki2500 Myślałem, że na podłodze po prawej leży skarpetka xDD

1

@Rust_Cohle Eee... to szacunek
hahaha :D

1

@Rust_Cohle A ile miałeś permów? xD

2

@Transu96 Byłem tu zanim trafiliście do "gorących"

11

22:56 - ej mati, nie kibicujemy już barcy

0

@karolszymek A co? Robisz badanie dla pisu?

1

@Kluivert_P Salami, szynka, pieczarki, oliwki, tuńczyk, brokuł

4

God save the La Rambla

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

4

@Luciano99 Dawaj tam walkę na Lucku
@J4no vs @Danny Gaucho

0

@okiemtypera_lucaxx95 Cristiano Ronaldo gole 2+

1

@Nazio87 Żeby się tylko humor po tych meczykach nie popsuł zabardzo. A reszta to już na plus. Pozdro :D

1

@Kondziubarca Pewnie, że musi to wygrać, nie ma wymówek. Co lepsze z Realem też można ugryźć bo dzisiaj zjadł ich Szachtar. Tylko tu będzie chodziło o ciągłość. Xavi musi udowodnić w końcu, że ma pomysł na Barcę, bo narazie to wygląda dziwnie

3

@Comentateiro Ze mną nie przerabiałeś chyba i jeśli Twoje przewidywania się sprawdzą, to będę potrafił uderzyć się w pierś i przyznać Ci rację. Nie mam z takimi rzeczami problemu.

3

@AmigoBlancos Znamienne dla tej drużyny. Grać gówno w większości meczów a i tak nie przegrywać. No ale to jest właśnie ten "mental"

2

@Comentateiro Jesteś wyrocznią w swojej głowie. To niedobrze. Ale jesteś starszy więc się znasz

6

@AmigoBlancos "Leniwy Real"? Przecież oni grali takie gówno, że to można skomentować tylko takim xDD

2

@Comentateiro Jak Ty marudzisz.

2

Panie Tomaszu, czekamy na "obiektywną" ocenę gry Realu.

0

@michal26 Chyba o to, że tak blisko siedzi XD

1

Boorze sosnowy, jak ja bym chciał żebyśmy złoili dupska Interowi i białym. Będzie ciężko bo mało na to wskazuje, ale trzeba wierzyć. Tylko tyle i aż tyle.

2

@Kgorecki2500 Fajnie to czujesz, powodzenia :) Mnie nic nie wchodzi kierowniku :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?