15

Chciałbym żeby Leo to wziął. Będzie ciężko. Bardzo ciężko. Ale kto wie.

1

@Deviler Tylko nie przedawkuj

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

54

Pan Laskowski - "Leo Messi jest piłkarskim Bogiem". I ja się z nim zgadzam.

0

@mekston Tak samo jak w pófinale

1

@Arkadio90 A to Francja w finale?

37

@Bogan Dziwnie piszesz Cristiano Ronaldo

8

Jakąś kupę oglądacie. Jedyna prawilna, prawdziwa, nieustawiona i patriotyczna gala to Lucek Fight Club. @Luciano99 zrobił robotę, że klękajcie narody. Vamos

0

@ChampionLW Co teraz porównałeś to tylko Ty wiesz xDD brak słów hahaha

4

@Holsik Maroko w finale. Bardzo realna opcja.

3

@Bobo25 Ale masz problemy. Zazdroszczę

6

Ten Antony to jest tak samo niedosmażony placek jak nasz Raphinha.

4

"Są wybory" ~ Dariusz Szpakowski, 2023

2

@IronSanHybrid Milka robi świąteczną kampanię xD

9

Fajnie widzieć Daniego na MŚ. Wiadomo, że to już nie ten sam Alves co kilka lat wstecz, ale jednak gębą się uśmiecha. Pan piłkarz

6

Szpakowski w 30 sekundzie meczu "jest jeszcze dużo czasu, mają zasób sił" wtf? xDD

3

@4drian0 Ja bym Simeone aż tak nie obrażał

0

@mindbender84 Nie no oczywiście, to jest idealny pretekst - MŚ. Bieremy kolejne dwa miliardy, ale mundial to jeszcze potrzeba 700 milionów. xD

0

@Kondziubarca Myślałem, że ja poleciałem po bandzie :D Serio aż tak? Dlaczego tak uważasz?

0

@Rewolucja123 Panie, pokaż Pan kupon :D

1

@fart @kuz No tak może być jak mówicie. Trochę się może rozpędziłem, jak wsadzą dwie i będzie kontrola to może tryb ekonomiczny się włączy.

0

@mindbender84 To samo mniej więcej powiedział gość, który to podpisał. A jak został zapytany "co Pan będzie transmitował za rok" to sobie poszedł. Ale tak, zdaję sobie z tego sprawę. Będą "transmitować" rzetelne informacje bo przecież zbliżają się wybory.

2

Jaki wynik wynik wg Was będzie w meczu z Francją?
Ja typuję 4:0 Francja

5

"Szukają oszczędności", nie ma pieniędzy na podwyżki dla ludzi, ale 2,7 miliarda na pisowską telewizję propagandową jak z rękawa wyciągają. Szmaty.

1

@Mow_mi_Douglas Nie, są po prostu pajacami

0

@Kubavilla7 Nagrywał

3

@gaucho104 Za to ten tartak na boisku ma zajebistą mentalność

0

@MesQueUnClub_87 Poziom polskiej piłki taki sam jak Boniek - żałosny

0

1

@MesQueUnClub_87 No arbuzik też spoko no i zapomniałem właśnie o czereśniach, które też lubię. Owoce są spoko. Tylko ten ananas właśnie... No ale co kto lubi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?