Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Chciałbym żeby Leo to wziął. Będzie ciężko. Bardzo ciężko. Ale kto wie.
1
@Deviler Tylko nie przedawkuj
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
54
Pan Laskowski - "Leo Messi jest piłkarskim Bogiem". I ja się z nim zgadzam.
0
@mekston Tak samo jak w pófinale
1
@Arkadio90 A to Francja w finale?
37
@Bogan Dziwnie piszesz Cristiano Ronaldo
8
Jakąś kupę oglądacie. Jedyna prawilna, prawdziwa, nieustawiona i patriotyczna gala to Lucek Fight Club. @Luciano99 zrobił robotę, że klękajcie narody. Vamos
0
@ChampionLW Co teraz porównałeś to tylko Ty wiesz xDD brak słów hahaha
4
@Holsik Maroko w finale. Bardzo realna opcja.
3
@Bobo25 Ale masz problemy. Zazdroszczę
6
Ten Antony to jest tak samo niedosmażony placek jak nasz Raphinha.
4
"Są wybory" ~ Dariusz Szpakowski, 2023
2
@IronSanHybrid Milka robi świąteczną kampanię xD
9
Fajnie widzieć Daniego na MŚ. Wiadomo, że to już nie ten sam Alves co kilka lat wstecz, ale jednak gębą się uśmiecha. Pan piłkarz
6
Szpakowski w 30 sekundzie meczu "jest jeszcze dużo czasu, mają zasób sił" wtf? xDD
3
@4drian0 Ja bym Simeone aż tak nie obrażał
0
@mindbender84 Nie no oczywiście, to jest idealny pretekst - MŚ. Bieremy kolejne dwa miliardy, ale mundial to jeszcze potrzeba 700 milionów. xD
0
@Kondziubarca Myślałem, że ja poleciałem po bandzie :D Serio aż tak? Dlaczego tak uważasz?
0
@Rewolucja123 Panie, pokaż Pan kupon :D
1
@fart @kuz No tak może być jak mówicie. Trochę się może rozpędziłem, jak wsadzą dwie i będzie kontrola to może tryb ekonomiczny się włączy.
0
@mindbender84 To samo mniej więcej powiedział gość, który to podpisał. A jak został zapytany "co Pan będzie transmitował za rok" to sobie poszedł. Ale tak, zdaję sobie z tego sprawę. Będą "transmitować" rzetelne informacje bo przecież zbliżają się wybory.
2
Jaki wynik wynik wg Was będzie w meczu z Francją?
Ja typuję 4:0 Francja
5
"Szukają oszczędności", nie ma pieniędzy na podwyżki dla ludzi, ale 2,7 miliarda na pisowską telewizję propagandową jak z rękawa wyciągają. Szmaty.
1
@Mow_mi_Douglas Nie, są po prostu pajacami
0
@Kubavilla7 Nagrywał
3
@gaucho104 Za to ten tartak na boisku ma zajebistą mentalność
0
@MesQueUnClub_87 Poziom polskiej piłki taki sam jak Boniek - żałosny
0
https://zapodaj.net/9880b6416c4d2.jpg.html
Brawo orzełki xDD
1
@MesQueUnClub_87 No arbuzik też spoko no i zapomniałem właśnie o czereśniach, które też lubię. Owoce są spoko. Tylko ten ananas właśnie... No ale co kto lubi :)