Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kiedy postawisz +1.5 gola...
https://zapodaj.net/74c0ec0ab60bb.jpg.html
2
@tristan87 Tobie również zdróweczka.
1
@tristan87 przecież bredzisz
4
Xavi: "Ludzkie życie jest ważniejsze niż piłka nożna"
Tym pozytywnym akcentem życzę Wam wszystkim dobrej, zdrowej i spokojnej nocy.
Szanujmy się bo życie jest kruche. Wasze zdrowie.
Napijmy się!
@Danny Gaucho
3
Dzień dobry ludziska :P
Sobota, meczyk. Pięknie ❤ Mam nadzieję, że pojedziemy ten Cadiz! VeB!
0
Fenerbahce i Dynamo Kijów walczyły ze sobą w el. do LM, a teraz grają w grupie B Ligi Europy. Fajna historia :P
8
@xVENUMx A to jak ktoś lubi wymyślne fryzury i tatuaże to już się nie
może skupić na piłce? Bez przesady
2
@macio_944 Booorze sosnowy, jakie to piękne. Muszę zagrać w końcu ❤
1
@MesQueUnClub_87 To wyszedłby pełnometrażowy film :] Albo i dwie części
2
@Rust_Cohle Brawo Ty :]
0
Dawaj Leoś dziś brameczkę, albo i ze dwie :)
1
O kurde, aż taka świetna rola?
1
@MesQueUnClub_87 Właśnie, nie ma czegoś takiego jak pewniak. Dobrze prawisz :D
7
@PatrykBarca No zmiana w samym zachowaniu jest kolosalna, na plus.
1
Waszym zdaniem Haaland dziś strzeli bramkę? Chciałbym dać na kupon jego gola.
@okiemtypera_lucaxx95 @sonek @Rust_Cohle
0
@sonek Mi jeden, a w zasadzie jedna bramka. Najlepsze, że padła ale VAR anulował. Eh
2
Całą jedenastkę wymienić na Pilzno, a co tam... Niektórych to serio wyobraźnia ponosi.
0
I pewnie nie tylko w Tel Awiwie B)
0
Teraz tylko niech nie narobią w rajtuzy...
1
Sevilla padaka, a dzisiaj mecz życia. Nowe, znałem
0
@Bocheno1 Wszystko okej :D Dzięki, Tobie również miłego :)
1
@Bocheno1 Ano tak, żyję :P
19
Dziś meczyk, oby nasze zwycięstwo ;]
Dzień dobry, miłego dnia ludziska :)
VeB!
3
@Zbyszard
Ten gol?
1
@VeB10Ronnie Pięknie wrzucony link z Twittera. Brawo
8
Ale Messi z Lewym będą klepać wszystkich w przyszłym sezonie. To będzie ogień
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@shahman Grazie Grazie
2
@BARCA1899Messi Przecież wiem xD a przed dwunastą pije tylko @Luciano99
0
@MesQueUnClub96 A gdzie tam widzisz ból? Zadałem proste pytanie, skoro kolega się już tak chwali :)