Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BARCA1899Messi I też jesteś mistrzem świata w piłce nożnej?
3
Trzeba anulować ten sezon bo przegramy
0
@Katalonbar Ja Douglasa
2
Madrycka tiki taką? To już najbardziej odklejeni mogą powiedzieć
0
@azsiezaloguje Żółta i czerwona. Czego nie rozumiesz?
0
"Lewą na zewniaka" - Tomasz Hajto
1
@Isso89 Byłem tym transparentem
2
@VamosRakieta Niech zagrają tak w finale LM i wygrają :D To już w ogóle będzie Rayooo
7
Jedno (przynajmniej) jest pewne. Nie ma miejsca dla Depaya w obecnej Barcelonie
1
@Kubsoleon Oszczędzasz na pensji, szansa dla innego bramkarza. Do tego dochodzi widocznie brak ofert. Bo nie wydaje Ci się, że w klubie mając kilka ofert choćby 5mln+ powiedzieliby "a weeeź se Idź za darmo, od tamtych nie chcemy kasy" xD
1
@Emhyr Jeszcze zapach burgerów 100% wołowina unosił się w powietrzu
3
Pasuje Żulowi koszuleczka. Oby walczył jak najlepiej za te barwy :)
31
Leosiek prawą nóżką. Cudnie. Życzę mu żeby nastukał brameczek wiele, ale LM jednak nasza w tym sezonie :P
1
Jakby tak posypać Umtitiego, Puiga i resztę balastu cukrem, to może chociaż do Polski by się udało sprzedać. A pensje pokryje rząd, z socjali
7
Patrząc na nasze stroje z obecnego i zeszłego sezonu, to po prostu niebo a ziemia. Dobrze, że już nie będzie trzeba patrzeć na naszych graczy ubranych w stroje klaunów.
2
@Danny Gaucho Tak tak, powinien być cudzysłów :) no to się napijmy @Danny Gaucho :)
59
Luis Suarez, cóż można powiedzieć? Jeden z najlepszych napastników wszechczasów. Jestem dumny, że tyle lat ubierał koszulkę Barcy i wyprawiał niesamowite rzeczy. Łezka się w oku kręci...
Napijmy się!
0
@mauerinho Wiemy tyle co Ty :)
21
Nie wiem jakim cudem Laporta i Alemany chcą się pozbyć tego balastu w postaci Puiga, Umtitiego itd., ale wierzę, że im się to uda. Jeszcze trochę czasu zostało jakby nie patrzeć. Chociaż pewnie będzie to cholernie trudne
1
@Danny Gaucho Siostra mentala się spruje w necie za 3... 2... 1...
3
Proste
https://zapodaj.net/f59eac2eb4c89.jpg.html
3
@Kessie Trzymaj kciuki żeby byli w top4. Chociaż ciężko. Ale no kibicem się jest a nie bywa. Powodzenia
2
@Kessie Jaki miałeś wcześniej nick?
1
@Kurkmen Już wpędzili...
2
@IronSanHybrid Proponuję żeby ten pan wcale nic nie jadł, bo po co?
0
Błogosławieni ci którzy uwierzyli xD
3
@Muszynianka Nie no, niech się bawią przy czym chcą, nic mi do tego. Ja nie muszę tego oglądać, ale wyraziłem swoje zdanie ;) Po prostu jestem trochę zdegustowany ogólnie takim formatem rozrywki za cudze pieniądze
1
@Muszynianka Nie, nie muszą sprostać moim oczekiwaniom xD Byłbym głupi gdybym czegokolwiek oczekiwał po takiej błazenadzie. Po prostu irytuje mnie to, że to niby "show" jest sponsorowane z naszych podatków, a tam non stop te same gówno "gwiazdy", parodia muzyki i tyle ludzi, których kurski kupuje takim szajsem :) pomijając te pozdrowienia na paskach i smsy żeby wygrać jakiś śmieszny samochód. Janusze wysyłają a później idą na rybkę i płaczą paragonami grozy xDD hahaha
A tak w ogóle to zluzuj rajtuzy. Miłej zabawy ;)
1
Wakacyjna trasa dwójki... Przewinęło mi się w tv, i tak sobie myślę, kurła dlaczego? Jaka to jest żenada
14
@Tom0VeB Pewnie mogą, ale przecież i tak większość widzi jak jest. Poza tym skoro rodzina wybiera się na obiad do knajpy to chyba w momencie wejścia nikt nikogo na siłę nie trzyma i nie zmusza do zamówienia. Można wyjść a nie zamówić i robić szopkę, że drogo