1

@BARCA1899Messi I też jesteś mistrzem świata w piłce nożnej?

3

Trzeba anulować ten sezon bo przegramy

0

@Katalonbar Ja Douglasa

2

Madrycka tiki taką? To już najbardziej odklejeni mogą powiedzieć

0

@azsiezaloguje Żółta i czerwona. Czego nie rozumiesz?

0

"Lewą na zewniaka" - Tomasz Hajto

1

@Isso89 Byłem tym transparentem

2

@VamosRakieta Niech zagrają tak w finale LM i wygrają :D To już w ogóle będzie Rayooo

7

Jedno (przynajmniej) jest pewne. Nie ma miejsca dla Depaya w obecnej Barcelonie

1

@Kubsoleon Oszczędzasz na pensji, szansa dla innego bramkarza. Do tego dochodzi widocznie brak ofert. Bo nie wydaje Ci się, że w klubie mając kilka ofert choćby 5mln+ powiedzieliby "a weeeź se Idź za darmo, od tamtych nie chcemy kasy" xD

1

@Emhyr Jeszcze zapach burgerów 100% wołowina unosił się w powietrzu

3

Pasuje Żulowi koszuleczka. Oby walczył jak najlepiej za te barwy :)

31

Leosiek prawą nóżką. Cudnie. Życzę mu żeby nastukał brameczek wiele, ale LM jednak nasza w tym sezonie :P

1

Jakby tak posypać Umtitiego, Puiga i resztę balastu cukrem, to może chociaż do Polski by się udało sprzedać. A pensje pokryje rząd, z socjali

7

Patrząc na nasze stroje z obecnego i zeszłego sezonu, to po prostu niebo a ziemia. Dobrze, że już nie będzie trzeba patrzeć na naszych graczy ubranych w stroje klaunów.

2

@Danny Gaucho Tak tak, powinien być cudzysłów :) no to się napijmy @Danny Gaucho :)

59

Luis Suarez, cóż można powiedzieć? Jeden z najlepszych napastników wszechczasów. Jestem dumny, że tyle lat ubierał koszulkę Barcy i wyprawiał niesamowite rzeczy. Łezka się w oku kręci...

Napijmy się!

0

@mauerinho Wiemy tyle co Ty :)

21

Nie wiem jakim cudem Laporta i Alemany chcą się pozbyć tego balastu w postaci Puiga, Umtitiego itd., ale wierzę, że im się to uda. Jeszcze trochę czasu zostało jakby nie patrzeć. Chociaż pewnie będzie to cholernie trudne

1

@Danny Gaucho Siostra mentala się spruje w necie za 3... 2... 1...

3

3

@Kessie Trzymaj kciuki żeby byli w top4. Chociaż ciężko. Ale no kibicem się jest a nie bywa. Powodzenia

2

@Kessie Jaki miałeś wcześniej nick?

1

@Kurkmen Już wpędzili...

2

@IronSanHybrid Proponuję żeby ten pan wcale nic nie jadł, bo po co?

0

Błogosławieni ci którzy uwierzyli xD

3

@Muszynianka Nie no, niech się bawią przy czym chcą, nic mi do tego. Ja nie muszę tego oglądać, ale wyraziłem swoje zdanie ;) Po prostu jestem trochę zdegustowany ogólnie takim formatem rozrywki za cudze pieniądze

1

@Muszynianka Nie, nie muszą sprostać moim oczekiwaniom xD Byłbym głupi gdybym czegokolwiek oczekiwał po takiej błazenadzie. Po prostu irytuje mnie to, że to niby "show" jest sponsorowane z naszych podatków, a tam non stop te same gówno "gwiazdy", parodia muzyki i tyle ludzi, których kurski kupuje takim szajsem :) pomijając te pozdrowienia na paskach i smsy żeby wygrać jakiś śmieszny samochód. Janusze wysyłają a później idą na rybkę i płaczą paragonami grozy xDD hahaha
A tak w ogóle to zluzuj rajtuzy. Miłej zabawy ;)

1

Wakacyjna trasa dwójki... Przewinęło mi się w tv, i tak sobie myślę, kurła dlaczego? Jaka to jest żenada

14

@Tom0VeB Pewnie mogą, ale przecież i tak większość widzi jak jest. Poza tym skoro rodzina wybiera się na obiad do knajpy to chyba w momencie wejścia nikt nikogo na siłę nie trzyma i nie zmusza do zamówienia. Można wyjść a nie zamówić i robić szopkę, że drogo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?