7

Teraz wchodzę i czytam, że Araujo 2026
Ale zajebiście!❤

1

@LambiPL Super, dziękuję Ci bardzo serdecznie. Pozdrawiam :)

0

@LambiPL Rozumiem. Ale widziałem też slim, dwa pady i kilka gier np. Za powiedzmy 1200+- to spoko? Jak według Ciebie to optymalnie wygląda? Na co zwracać uwagę?

1

@Bykunn @LambiPL spoko. Dzięki wielkie za info

1

@Joe_Pesci Okej, popatrzę tam. Z używanymi nigdy nie wiadomo jak to jest. Dziękuję za odpowiedź :)

1

Ponownie zapytam, może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć
Czy można gdzieś kupić ps4 nowe? Bo patrzę i wszędzie używki a w sklepach nie ma. Może ktoś z Was się orientuje w tym o co chodzi?

0

Można gdzieś kupić ps4 nowe? Bo patrzę i wszędzie używki a w sklepach nie ma. Może ktoś z Was się orientuje w tym o co chodzi

13

Szybka brameczka w drugiej na 1:2 i wiara wraca. A chorągiewki OUT :)

1

Uszanowanko kierowniku złoty

0

W ogóle się nie zdziwię jak Real weźmie w tym roku LM... Najgorzej... :/

0

@Jacu327 Krzysztof Kolumb naszych czasów

4

To niesamowite jaka moc bije ostatnio od naszej Barcy. Jeśli to będzie szło nadal w takim kierunku to może być cudownie. Kolejny piękny okres w historii tego klubu. Tego Wam i sobie życzę :) VeB!❤

13

Komentarz usunięty

9

Czasami brakuje tego śpiewu kibiców "Meeessi! Meeessi!" Wiadomo, że to już nie wróci, ale było epicko ❤

2

@Pawel13sz Sztanga przeżywa drugą młodość. Szok. Ale fajnie widzieć go w takiej formie. Ciekawe jak będzie w przyszłym sezonie

0

@AFA90 Możesz. Jednak Hajto jeszcze z Ciebie nie jest.

19

Zasłużenie, jak najbardziej

3

@osa91 To dobrze, że już nie jesteś. Brawo Ty

5

@gumaz Na łóżku pewnie

5

@marcin62 Młody Królikowski to buc jakich mało. Marny aktorzyna

1

@Witekk10 Mówiąc, że miejsce Leo i CR zajął Lewandowski to jednak lekkie xD

6

@OsamaDembele To Ty masz kolegów i koleżanki? Szok

23

Eej lids, no co wy?!

18

Ładuj baterie sztanga

1

@Pawel13sz Ależ moc bije z tego zdjęcia. Potęga, najlepsi

6

@Worny Takie ciekawostki to ja szanuję :)

0

Komentarz usunięty

0

Sam już nie wiem co myśleć o Dembele. Osobiście byłem za jego odejściem bo już zbyt wiele szamba wokół niego się wylało, do tego tyle meczów opuścił i nie dawał zbyt wiele przez te kilka lat będąc w Barcy, ale... Od przyjścia Xaviego coś się zmieniło, chyba wszyscy to widzą. Może jest nieregularny, może ostatni czas to kwestia złapania formy na jakiś czas, sam nie wiem. Jeśli będą omijały go kontuzje i zgodzi się na jakieś przyzwoite warunki finansowe w nowym kontrakcie to może lepiej żeby został? O ile się nie będzie łamać i nie będzie pajacerki to kto wie, może warto po raz kolejny się na niego "nabrać"?

A wczoraj piękna Barca! Piękna nadzieja na przyszłość! VeB! ❤

1

@tomek8756 Kiedy łączysz Rossmann z Instagram bo nie masz pomysłu na nazwę xD

21

Łapy precz od Araujo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?