Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Teraz wchodzę i czytam, że Araujo 2026
Ale zajebiście!❤
1
@LambiPL Super, dziękuję Ci bardzo serdecznie. Pozdrawiam :)
0
@LambiPL Rozumiem. Ale widziałem też slim, dwa pady i kilka gier np. Za powiedzmy 1200+- to spoko? Jak według Ciebie to optymalnie wygląda? Na co zwracać uwagę?
1
@Bykunn @LambiPL spoko. Dzięki wielkie za info
1
@Joe_Pesci Okej, popatrzę tam. Z używanymi nigdy nie wiadomo jak to jest. Dziękuję za odpowiedź :)
1
Ponownie zapytam, może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć
Czy można gdzieś kupić ps4 nowe? Bo patrzę i wszędzie używki a w sklepach nie ma. Może ktoś z Was się orientuje w tym o co chodzi?
0
Można gdzieś kupić ps4 nowe? Bo patrzę i wszędzie używki a w sklepach nie ma. Może ktoś z Was się orientuje w tym o co chodzi
13
Szybka brameczka w drugiej na 1:2 i wiara wraca. A chorągiewki OUT :)
1
Uszanowanko kierowniku złoty
0
W ogóle się nie zdziwię jak Real weźmie w tym roku LM... Najgorzej... :/
0
@Jacu327 Krzysztof Kolumb naszych czasów
4
To niesamowite jaka moc bije ostatnio od naszej Barcy. Jeśli to będzie szło nadal w takim kierunku to może być cudownie. Kolejny piękny okres w historii tego klubu. Tego Wam i sobie życzę :) VeB!❤
13
Komentarz usunięty
9
Czasami brakuje tego śpiewu kibiców "Meeessi! Meeessi!" Wiadomo, że to już nie wróci, ale było epicko ❤
2
@Pawel13sz Sztanga przeżywa drugą młodość. Szok. Ale fajnie widzieć go w takiej formie. Ciekawe jak będzie w przyszłym sezonie
0
@AFA90 Możesz. Jednak Hajto jeszcze z Ciebie nie jest.
19
Zasłużenie, jak najbardziej
3
@osa91 To dobrze, że już nie jesteś. Brawo Ty
5
@gumaz Na łóżku pewnie
5
@marcin62 Młody Królikowski to buc jakich mało. Marny aktorzyna
1
@Witekk10 Mówiąc, że miejsce Leo i CR zajął Lewandowski to jednak lekkie xD
6
@OsamaDembele To Ty masz kolegów i koleżanki? Szok
23
Eej lids, no co wy?!
18
Ładuj baterie sztanga
1
@Pawel13sz Ależ moc bije z tego zdjęcia. Potęga, najlepsi
6
@Worny Takie ciekawostki to ja szanuję :)
0
Komentarz usunięty
0
Sam już nie wiem co myśleć o Dembele. Osobiście byłem za jego odejściem bo już zbyt wiele szamba wokół niego się wylało, do tego tyle meczów opuścił i nie dawał zbyt wiele przez te kilka lat będąc w Barcy, ale... Od przyjścia Xaviego coś się zmieniło, chyba wszyscy to widzą. Może jest nieregularny, może ostatni czas to kwestia złapania formy na jakiś czas, sam nie wiem. Jeśli będą omijały go kontuzje i zgodzi się na jakieś przyzwoite warunki finansowe w nowym kontrakcie to może lepiej żeby został? O ile się nie będzie łamać i nie będzie pajacerki to kto wie, może warto po raz kolejny się na niego "nabrać"?
A wczoraj piękna Barca! Piękna nadzieja na przyszłość! VeB! ❤
1
@tomek8756 Kiedy łączysz Rossmann z Instagram bo nie masz pomysłu na nazwę xD
21
Łapy precz od Araujo