1

"Kto śpiewa, ten dwa razy się modli" Pamiętajcie

0

@DonAndrzejos Serio grasz Atleti?

0

Co dziś gracie? Jakieś pewniaczki mają? ;D

1

@Pawel13sz Trenerzea, pa jakie mam video z prezentacji bombla

8

@macio_944

o kurła xDD

5

@Hubsao @GeneralXavi @Kinginiesta taka noc oczyszczenia xDD

0

@gumaz zapytał czy "wielu ludzi Was zawiodło?"

To ja zapytam inaczej. Ilu ludzi Wy zawiedliście w swoim życiu. Tak, że Wam o tym powiedzieli albo sami tak czujecie, że dało się zrobić więcej

2

@Shadow23FCB taktyczny komentarz. Fajny przepis :)

2

@Sulimo Współczuję, coś o tym niestety wiem...

3

@jedrek7000 Tu w każdej dziedzinie znajdziesz ekspertów przecież

0

@umtiti No, jak Umtiti z szamanem ;)

0

@Luciano99 Czyli z jakimi oczekiwaniami tu przyjdzie?

0

@Encore Ja bym jednak przestudiował okoliczności transferu Dembele. To znaczy kwoty... lol

3

Aha, super. Jak komar robił tylko wiatr to było, że "na uj nam on" itp. A jak Traore zrobi tylko wiatr to " o jak super " tego nam trzeba. Brawo

1

@AllBundy Aaa no to chyba, że tak. Nie zrozumiałem widocznie. Ale się nie wypowiem bo nikt nie przychodzi mi do głowy. Masz jakiś przykład?

1

@AllBundy No ilu już takich było? Oprócz Paulinho powiedzmy. Keita? Kto jeszcze?

0

Komentarz usunięty

1

@PatrykBarca Chciałeś "9", która błyszczała po odejściu z Włoch, więc napisałem. Czego tutaj nie rozumiesz?

3

@PatrykBarca Zlatan Ibrahimovic

1

Teraz to tak szczerze, ale tak szczerze...
Jak Ansu wróci i nie daj co, dozna znowu urazu to już chyba będzie po chłopaku. Oczywiście nie chcę żeby tak było, ale spore obawy jednak są.

1

Komentarz usunięty

35

Stare Chińskie przysłowie mówi, że jak nie wiesz co powiedzieć to posłuż się starym chińskim przysłowiem

1

@Kapitan hawk Wiadomo, nie robi się do swojego gniazda :P

1

@Rust_Cohle Nie podlizuj się. Każdy jest "na oku" @Kapitan hawk Proste

1

@Kapitan hawk Ułatwiają Ci robotę :P

10

@Kapitan hawk Pięknie stoisz na straży La Rambla :) Gratuluję świetnie wykonywanej pracy! Życzę dalszych, udanych łowów

9

Ale z tym stworzeniem La Rambla tutaj na stronie to trafiliście w dyszkę. Prima sort. Coś pięknego. Duma rozrywa serce ❤

2

@vanilla_hajs Całe DBZ jest epickie

4

@Recha_0684 Kiedy niby zbierałeś szczękę z podłogi po wyczynach Dembele?

0

@Kidd Gdzie to tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?