Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Kto śpiewa, ten dwa razy się modli" Pamiętajcie
0
@DonAndrzejos Serio grasz Atleti?
0
Co dziś gracie? Jakieś pewniaczki mają? ;D
1
@Pawel13sz Trenerzea, pa jakie mam video z prezentacji bombla
8
@macio_944
5
@Hubsao @GeneralXavi @Kinginiesta taka noc oczyszczenia xDD
0
@gumaz zapytał czy "wielu ludzi Was zawiodło?"
To ja zapytam inaczej. Ilu ludzi Wy zawiedliście w swoim życiu. Tak, że Wam o tym powiedzieli albo sami tak czujecie, że dało się zrobić więcej
2
@Shadow23FCB taktyczny komentarz. Fajny przepis :)
2
@Sulimo Współczuję, coś o tym niestety wiem...
3
@jedrek7000 Tu w każdej dziedzinie znajdziesz ekspertów przecież
0
@umtiti No, jak Umtiti z szamanem ;)
0
@Luciano99 Czyli z jakimi oczekiwaniami tu przyjdzie?
0
@Encore Ja bym jednak przestudiował okoliczności transferu Dembele. To znaczy kwoty... lol
3
Aha, super. Jak komar robił tylko wiatr to było, że "na uj nam on" itp. A jak Traore zrobi tylko wiatr to " o jak super " tego nam trzeba. Brawo
1
@AllBundy Aaa no to chyba, że tak. Nie zrozumiałem widocznie. Ale się nie wypowiem bo nikt nie przychodzi mi do głowy. Masz jakiś przykład?
1
@AllBundy No ilu już takich było? Oprócz Paulinho powiedzmy. Keita? Kto jeszcze?
0
Komentarz usunięty
1
@PatrykBarca Chciałeś "9", która błyszczała po odejściu z Włoch, więc napisałem. Czego tutaj nie rozumiesz?
3
@PatrykBarca Zlatan Ibrahimovic
1
Teraz to tak szczerze, ale tak szczerze...
Jak Ansu wróci i nie daj co, dozna znowu urazu to już chyba będzie po chłopaku. Oczywiście nie chcę żeby tak było, ale spore obawy jednak są.
1
Komentarz usunięty
35
Stare Chińskie przysłowie mówi, że jak nie wiesz co powiedzieć to posłuż się starym chińskim przysłowiem
1
@Kapitan hawk Wiadomo, nie robi się do swojego gniazda :P
1
@Rust_Cohle Nie podlizuj się. Każdy jest "na oku" @Kapitan hawk Proste
1
@Kapitan hawk Ułatwiają Ci robotę :P
10
@Kapitan hawk Pięknie stoisz na straży La Rambla :) Gratuluję świetnie wykonywanej pracy! Życzę dalszych, udanych łowów
9
Ale z tym stworzeniem La Rambla tutaj na stronie to trafiliście w dyszkę. Prima sort. Coś pięknego. Duma rozrywa serce ❤
2
@vanilla_hajs Całe DBZ jest epickie
4
@Recha_0684 Kiedy niby zbierałeś szczękę z podłogi po wyczynach Dembele?
0
@Kidd Gdzie to tak?