Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Masz jakieś pewniaczki? Podzieliłbyś się mistrzu :D
1
@socha Przestań mówić tak do taty bo Cię w końcu wyrzuci z domu
7
Ankara mesi ankara mesi ankara mesi ankara mesi ankara mesi gol gol gol gol gol gol u goooool u goooool a meeesi a meesii alkalababahera blhabhlalabreba myyysiii blaham blaaaaaahhmm lio blahyyym Lionell
6
@Joe_Pesci Antonella ma już dwie
2
Wawrzyniak i ekspert xD
0
I to studio o Lewandowskim. Ja piertole...
0
A Ronaldo na treningu, bo ważniejsze
0
@Fake69 @Rewolucja123 Ci powie, bo on to jest gość i się zna i wygrywa wszystkie mecze
1
@Woland10 Lepiej nie ujawniaj tych "tajnych operacji myślowych"... Chociaż i tak już za dużo napisałeś
0
Bayern Monachium, jaki to jest wrzód...
0
@PenaldinhoGaucho Wyspy Zielonego Przylądka
0
@RobiS Wielki Dani Alves. Ależ ja go uwielbiam. Super, że wrócił
1
@MesQueUnClub96 Nie mogłeś tam odpisać pod postem? Żałosny jesteś w chui
0
@kamilo0066 Życzę mu żeby wygrał wszystkie pięć odcinków bo chyba teraz jest taki limit. Wcześniej grali do stu tysięcy max jeśli się nie mylę
1
@panczo "Chciałem Was wszystkich serdecznie pozdrowić, ale potraktowano to jako reklamę strony i nie pozwolono ostatecznie :(" - Bohater, którego potrzebujemy a na którego nie zasługujemy :)
Pozdro i gratulacje
0
@tristan87 Wygląda jakby właśnie się zesrał w gacie i nic w danej chwili go nie cieszyło
26
Przyzwyczajony do tego. Nawet regułka ta sama
2
Dani Alvis. Powodzenia wariacie i danza kuduro. Mam nadzieję, że to wyjdzie na plus :)
0
@masq za Adama i Ewę xD Jakby nie patrzeć to można to podciągnąć pod bajkę ;P
0
@dv7wisnia Dzięki serdeczne, przekażę :)
0
@dv7wisnia Nie to czy chcę czy nie chcę i nie o mnie tutaj chodzi. Mój przyjaciel gorzej się poczuł, miał chwilę gorączkę, kaszel i katar i zadzwonił po L4. Gorączka ustała został katar i lekarz mu nie dał L4 tylko na jeden dzień, przepisał receptę i skierował na test. I się zastanawiamy czy taki test jest obowiązkowy. Pozdrawiam :)
0
Czy jak miałem teleporadę, dostałem receptę i skierowanie na test SMS to jest on obowiązkowy? Może ktoś się orientuje?
0
@mekston Messi > Ronaldo
2
@Kgorecki2500 Zaraz trzeba będzie oddawać nasienie xD hahaha co za po***y
3
@Janiama Czy ktoś tu mówi, że on jest słaby? A to, że od jakiegoś czasu wpuszcza wszystko to inna sprawa i to jest fakt. Więc o co chodzi?
2
Dzisiaj Gran Derbi, co byście stawiali w tym meczu?
1
Z Arsenalu się śmialiście to teraz macie xD
37
To zadziwiające jak Messi ciągnął ten zespół w ostatnich latach. Jeszcze niektórzy mają czelność pisać, że był hamulcowym drużyny. Śmiech
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Na Erica, że dostanie żółtko to trzeba by dom postawić.
Ehh, gdybym tylko miał dom