0

@Kamiloza91 Masz jakieś pewniaczki? Podzieliłbyś się mistrzu :D

1

@socha Przestań mówić tak do taty bo Cię w końcu wyrzuci z domu

7

Ankara mesi ankara mesi ankara mesi ankara mesi ankara mesi gol gol gol gol gol gol u goooool u goooool a meeesi a meesii alkalababahera blhabhlalabreba myyysiii blaham blaaaaaahhmm lio blahyyym Lionell

6

@Joe_Pesci Antonella ma już dwie

2

Wawrzyniak i ekspert xD

0

I to studio o Lewandowskim. Ja piertole...

0

A Ronaldo na treningu, bo ważniejsze

0

@Fake69 @Rewolucja123 Ci powie, bo on to jest gość i się zna i wygrywa wszystkie mecze

1

@Woland10 Lepiej nie ujawniaj tych "tajnych operacji myślowych"... Chociaż i tak już za dużo napisałeś

0

Bayern Monachium, jaki to jest wrzód...

0

@PenaldinhoGaucho Wyspy Zielonego Przylądka

0

@RobiS Wielki Dani Alves. Ależ ja go uwielbiam. Super, że wrócił

1

@MesQueUnClub96 Nie mogłeś tam odpisać pod postem? Żałosny jesteś w chui

0

@kamilo0066 Życzę mu żeby wygrał wszystkie pięć odcinków bo chyba teraz jest taki limit. Wcześniej grali do stu tysięcy max jeśli się nie mylę

1

@panczo "Chciałem Was wszystkich serdecznie pozdrowić, ale potraktowano to jako reklamę strony i nie pozwolono ostatecznie :(" - Bohater, którego potrzebujemy a na którego nie zasługujemy :)
Pozdro i gratulacje

0

@tristan87 Wygląda jakby właśnie się zesrał w gacie i nic w danej chwili go nie cieszyło

26

Przyzwyczajony do tego. Nawet regułka ta sama

2

Dani Alvis. Powodzenia wariacie i danza kuduro. Mam nadzieję, że to wyjdzie na plus :)

0

@masq za Adama i Ewę xD Jakby nie patrzeć to można to podciągnąć pod bajkę ;P

0

@dv7wisnia Dzięki serdeczne, przekażę :)

0

@dv7wisnia Nie to czy chcę czy nie chcę i nie o mnie tutaj chodzi. Mój przyjaciel gorzej się poczuł, miał chwilę gorączkę, kaszel i katar i zadzwonił po L4. Gorączka ustała został katar i lekarz mu nie dał L4 tylko na jeden dzień, przepisał receptę i skierował na test. I się zastanawiamy czy taki test jest obowiązkowy. Pozdrawiam :)

0

Czy jak miałem teleporadę, dostałem receptę i skierowanie na test SMS to jest on obowiązkowy? Może ktoś się orientuje?

0

@mekston Messi > Ronaldo

2

@Kgorecki2500 Zaraz trzeba będzie oddawać nasienie xD hahaha co za po***y

3

@Janiama Czy ktoś tu mówi, że on jest słaby? A to, że od jakiegoś czasu wpuszcza wszystko to inna sprawa i to jest fakt. Więc o co chodzi?

2

Dzisiaj Gran Derbi, co byście stawiali w tym meczu?

1

Z Arsenalu się śmialiście to teraz macie xD

37

To zadziwiające jak Messi ciągnął ten zespół w ostatnich latach. Jeszcze niektórzy mają czelność pisać, że był hamulcowym drużyny. Śmiech

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Na Erica, że dostanie żółtko to trzeba by dom postawić.
Ehh, gdybym tylko miał dom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?