0

@K1XPL Nie, nie widziałem ;>

1

Posiada ktoś tutaj może smartfon Google pixel 8 Pro? I byłby skłonny podzielić się opinią na temat tego modelu?

4

FC Barcelona ❤️

10

1

@ArcziArtt Gratulacje i powodzenia.

2

O, fajne to. Ciekawe info.

3

@PatrychoO Masz czego żałować. Powtórka obowiązkowa do obejrzenia.

1

"Xavi Hernandez zostawił gotowca" xD

2

@FcPortoFan1999 borze sosnowy xD Co za brednie... Ty i te "złote myśli"

1

@AFA Usuń bo dostaniesz bana.

6

Nasz Ferminek MVP :)

3

@Who_you_mam Nie żabka zgasiła, tylko te "baterie", które niosłeś wywołały jakiś impuls elektryczny i zgasło światło w okolicy.

7

@Gaz Ahh Luisito... Genialny napastnik

8

@Luciano99 Brawo dla Ciebie. Szacunek

3

Frą siską ką sę są

1

Jeszcze się madryciak kładł xDD hahaha oni to mają we krwi

14

Panie Boże, chroń Barce przed Olmo.

0

@mekston Postawisz tam na remis Słowacja - Rumunia?

2

@Pressinho Dobra, faktycznie :) Dzięki. Czyli remis bardzo prawdopodobny

0

@FcPortoFan1999 No okej, ale właśnie dlaczego Ukraina ostatnia w takim przypadku?

0

Słowacja - Rumunia remis? Bo wszyscy tak "trąbią", że taki pewniak.
Przy dwóch remisach w tych meczach to kto tam wychodzi z grupy? Bo się pogubiłem.

7

@KrychaFCB Szczerze? Cudownie ogląda się takie obrazki :)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Dzieci jutro zjedzą do chleba szynkę.

2

"Krzysiek, piękny gol" xD hahaha

1

Jak dla mnie to mogą grać tak zawsze xDD
https://www.facebook.com/share/r/knS4nqVJB9YZbFUm/

0

A gdzie żółta dla bellinchama?

2

@Colon Piłeś. Nie pisz.

0

Iwański jak pojechał z gościem xDD

1

@DDM Polecam odrobinę dystansu.

1

@Kapitan hawk brawo, gratulacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?