Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@K1XPL Nie, nie widziałem ;>
1
Posiada ktoś tutaj może smartfon Google pixel 8 Pro? I byłby skłonny podzielić się opinią na temat tego modelu?
4
FC Barcelona ❤️
10
https://zapodaj.net/plik-Qbt0DaY0XJ
Ehh... Nostalgia
1
@ArcziArtt Gratulacje i powodzenia.
2
O, fajne to. Ciekawe info.
3
@PatrychoO Masz czego żałować. Powtórka obowiązkowa do obejrzenia.
1
"Xavi Hernandez zostawił gotowca" xD
2
@FcPortoFan1999 borze sosnowy xD Co za brednie... Ty i te "złote myśli"
1
@AFA Usuń bo dostaniesz bana.
6
Nasz Ferminek MVP :)
3
@Who_you_mam Nie żabka zgasiła, tylko te "baterie", które niosłeś wywołały jakiś impuls elektryczny i zgasło światło w okolicy.
7
@Gaz Ahh Luisito... Genialny napastnik
8
@Luciano99 Brawo dla Ciebie. Szacunek
3
Frą siską ką sę są
1
Jeszcze się madryciak kładł xDD hahaha oni to mają we krwi
14
Panie Boże, chroń Barce przed Olmo.
0
@mekston Postawisz tam na remis Słowacja - Rumunia?
2
@Pressinho Dobra, faktycznie :) Dzięki. Czyli remis bardzo prawdopodobny
0
@FcPortoFan1999 No okej, ale właśnie dlaczego Ukraina ostatnia w takim przypadku?
0
Słowacja - Rumunia remis? Bo wszyscy tak "trąbią", że taki pewniak.
Przy dwóch remisach w tych meczach to kto tam wychodzi z grupy? Bo się pogubiłem.
7
@KrychaFCB Szczerze? Cudownie ogląda się takie obrazki :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 Dzieci jutro zjedzą do chleba szynkę.
2
"Krzysiek, piękny gol" xD hahaha
1
Jak dla mnie to mogą grać tak zawsze xDD
https://www.facebook.com/share/r/knS4nqVJB9YZbFUm/
0
A gdzie żółta dla bellinchama?
2
@Colon Piłeś. Nie pisz.
0
Iwański jak pojechał z gościem xDD
1
@DDM Polecam odrobinę dystansu.
1
@Kapitan hawk brawo, gratulacje