La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

8

Gralismy slabo okej zgadzam się. Ale grajac slabo strzelamy bramkę po ręce Fatiego, ktora i tak nie zmieniła lotu piłki (nieuznana). Calhanoglu powinien dostać ewidentną czerwoną kartkę (nie dostal). Ewidentny karny dla nas (niepodyktowany). Grając słabo jedna bramka powinna być albo Pedri uznany albo karny plus gralibyśmy około 25 minut w przewadze. Ale co tam sedzia w nagrodę dostanie final albo polfinal. Tak mi ten mecz wczorajszy obrzydzil lige mistrzów, ze dzisiaj nawet tego chłamu nie włączam

3

@BARCA1899Messi Ale od gdybologii nie przybywa punktów. Gdybyśmy z Bayernem, gdyby sędzia z Interem. Tu trzeba ładować gole i zamurować dostęp do bramki, a nie żyć tym co by było.

Niech Xavi w kolejnych meczach pokaże, że to był niefart, i udowodni, że zespół jest na wyższym poziomie.

1

@Comentateiro Przecież on nie gdyba a stwierdza fakty. Sędzia nas wydymał (nie pierwszy raz z resztą) i już. Co do komentarza o Xavim się zgadzam. Wczoraj zawalił i ma coś do udowodnienia w kolejnych meczach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?