2

@avexavi Polska wygra z Italią w finale, a nie, czekaj...

1

@EleanoR Bez 7, długie życie to nie będzie :)

21

@Encore No Lewy jest niewątpliwie lepszym piłkarzem niż Denis Suarez

1

@Rust_Cohle @VenoM Chuj Wam w dupę ;*

2

Jakieś dwadzieścia sekund i leje się ze mnie jakbym w wannie siedział. A tu nie ma jak oddychać bo parno. Jeszcze błyska i wali jak na koncercie Slipknot :D

1

@FCMichalo Po Leo złota piłka nie będzie mieć już znaczenia

1

@Stagiryta To już Ty powiedziałeś

2

Zbigniew Borek

1

@JohnnyBarca Nie płaczę. Wyrażam swoje zdanie na ten temat.

14

MAŁO meczyków w sezonie to jeszcze dogryweczki. Super

1

@barcanawieki Ale superancko :D

0

@barcanawieki no to oficjalnie czy!????

0

@PatrykBarca Oczywiście żeby dało więcej gdyby na Bramce stał Oblak a nie Szczęsny.

3

@Geble "porno od wczoraj" xD :D

0

Witam i o zdrowie pytam :]

0

@neeed Tak to jest jak się ma słabą reprezentację

0

PA PA Polsza!!!!

4

"okazja Płacheta łał"

1

Co się w tej grupie odHiszania? :O

0

@maciejsonFCB Ale ja go nie bronię i nawet nie lubię chociaż go nie znam, tak jak Ronaldo, którego też nie lubię :P ale gdzie Ty grałeś?

1

@Remi70 No taki miałem ten wąsik na myśli :)

1

@Vempers Isak za Nazario ❤️

0

@damian16161212 To, że tam sobie robił foty w najdroższych futrach czy płaszczach? Albo na ręku ma droższy zegarek od Ciebie? Odcina mu prąd, to fakt, ale w tym PSG jednak grał. Więc wytłumacz mi jaką "gwiazdę" z siebie robi?

0

@Dundersztyc No dobra, to piona. Sorry.

1

@Dundersztyc To może bym wrzucił jak Messi karnych nie strzela? Jak się nie masz czego przyczepić to się traktora złap :)

0


To była magia...

"Najważniejsza" asysta w karierze Leo? Ta z Chelsea wg mnie

18

Jaki z dupy news xD

1

@AmigoBlancos Pierre Dzący

0

@KORTIS zawsze tak było, że jak się strzelało jedną bramkę mniej od przeciwnika to się przegrywało

0

@SaulGoodman Czego dalej nie rozumiesz? Wyjdziemy, wygramy Euro (xD) Sousa zostaje. Odpadamy w grupie, Sousa zostaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?