Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@avexavi Polska wygra z Italią w finale, a nie, czekaj...
1
@EleanoR Bez 7, długie życie to nie będzie :)
21
@Encore No Lewy jest niewątpliwie lepszym piłkarzem niż Denis Suarez
1
@Rust_Cohle @VenoM Chuj Wam w dupę ;*
2
Jakieś dwadzieścia sekund i leje się ze mnie jakbym w wannie siedział. A tu nie ma jak oddychać bo parno. Jeszcze błyska i wali jak na koncercie Slipknot :D
1
@FCMichalo Po Leo złota piłka nie będzie mieć już znaczenia
1
@Stagiryta To już Ty powiedziałeś
2
Zbigniew Borek
1
@JohnnyBarca Nie płaczę. Wyrażam swoje zdanie na ten temat.
14
MAŁO meczyków w sezonie to jeszcze dogryweczki. Super
1
@barcanawieki Ale superancko :D
0
@barcanawieki no to oficjalnie czy!????
0
@PatrykBarca Oczywiście żeby dało więcej gdyby na Bramce stał Oblak a nie Szczęsny.
3
@Geble "porno od wczoraj" xD :D
0
Witam i o zdrowie pytam :]
0
@neeed Tak to jest jak się ma słabą reprezentację
0
PA PA Polsza!!!!
4
"okazja Płacheta łał"
1
Co się w tej grupie odHiszania? :O
0
@maciejsonFCB Ale ja go nie bronię i nawet nie lubię chociaż go nie znam, tak jak Ronaldo, którego też nie lubię :P ale gdzie Ty grałeś?
1
@Remi70 No taki miałem ten wąsik na myśli :)
1
@Vempers Isak za Nazario ❤️
0
@damian16161212 To, że tam sobie robił foty w najdroższych futrach czy płaszczach? Albo na ręku ma droższy zegarek od Ciebie? Odcina mu prąd, to fakt, ale w tym PSG jednak grał. Więc wytłumacz mi jaką "gwiazdę" z siebie robi?
0
@Dundersztyc No dobra, to piona. Sorry.
1
@Dundersztyc To może bym wrzucił jak Messi karnych nie strzela? Jak się nie masz czego przyczepić to się traktora złap :)
0
To była magia...
"Najważniejsza" asysta w karierze Leo? Ta z Chelsea wg mnie
18
Jaki z dupy news xD
1
@AmigoBlancos Pierre Dzący
0
@KORTIS zawsze tak było, że jak się strzelało jedną bramkę mniej od przeciwnika to się przegrywało
0
@SaulGoodman Czego dalej nie rozumiesz? Wyjdziemy, wygramy Euro (xD) Sousa zostaje. Odpadamy w grupie, Sousa zostaje.