Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lukas10 A to akurat jest zła decyzja w ****
0
@Bobo25 A panu co się dzieje?
1
@Joe_Pesci Już uj z tym śpiewaniem, dawaj ile tam wypiłeś kolego? :P
0
@4drian0 Znikające komentarze :)) i dzięki za info :)
1
A jak się tam trzyma ten kolega co pisał wczoraj coś w stylu, że alkohol i po meczu śpiewamy "mamy lidera, ej Barca mamy lidera!"? Nie pamiętam nicku to nie mogę oznaczyć i go zapytać. Ale może ktoś kojarzy? Nie wiecie czy dalej śpiewa?
0
@4drian0 ja bym tak umiau
0
Obudziłem się i sobie myślę, że miałem zły sen, ale nie ku*#a... Prze********y u siebie, z Granadą. Jesteśmy zależni od siebie już teraz :)
0
Bye Bye La Liga :)
5
@Ghotti Gość jest odklejony od rzeczywistości. Tragedia
2
@El Madridista. Już się tak nie denerwuj. Rozumiem, że jesteś zły po wczorajszym wyniku ale mój komentarz nie miał na celu nikogo prowokować czy obrazić
28
@El Madridista. O jak sobie ładnie rozmawiają kibice Realu na forum Barcelony :)
1
@macio_944 Widzisz, ja się tylko zainteresowałem. Możesz na mnie liczyć w przyszłości
3
@macio_944 Ale to Ty dzwonisz Macio
0
@ProMILs Pięknie! Ciśnie ich ładnie :D
0
@MaziFCB hahaha :D To jest tak stare a dalej śmieszy :)
7
@Chakalaka Dembele jest do sprzedania. Dzik, ale do nas się nie nadaje
3
@negreanu To jasne, że czasy się zmieniają, ale wg mnie na gorsze, i już
2
@MSN30 No więc wiesz o co chodzi :) Ale nikt mi nie powie, że kiedyś ludzie w danym wieku byli tacy sami jak teraz. Bo nie byli, siłą rzeczy
1
@marcin62 Zgadza się, może źle to ująłem. Mnie po prostu chodzi o to, że jak tam wyżej kolega wspomniał oba tazosach etc., że się nie jaraliśmy, oczywiście, że się jaraliśmy! Było to kozackie, te wszystkie tazo, albumy itd., ale nikt na nikogo się nie rzucał w sklepie. Albo się od najgorszych wzywają bo loda ekipy mu sprzątnął xD
4
@MSN30 haha ja wychowałem się na joga bonito i jak Ronnie ładował piłeczką w poprzeczkę i nie miałem akcji o jakieś lody. Za to jak widzę jak zachowuje się mój szesnastoletni brat, moja młodsza siostra albo moja bratanica na punkcie tych lodów to siedzi za głowę łapię...
0
@Pogba To oczywiste, ale co to ma do mojego komentarza?
10
@marcin62 Ale nikt nikomu za papierek z chipicao nie płacił kilku tysięcy złotych. Inne czasy, wiadomo. Jednak to jest chore co się dzieje
4
@Nieznajomy Nie, bardziej chodzi o to, że nie tłukliśmy się o gumy kulki w sklepie...
0
@Chakalaka Jak sobie tak oglądałem jakieś powtórki meczów Barcy, kiedy jeszcze stadion był pełen kibiców to miałem ciarki. Ciekawe czy to wszystko wróci, chociaż pewnie będzie o to bardzo ciężko. Trudno uwierzyć, że to już ponad rok w tym syfie
8
Onet: NIK ma dowody na przekręty Morawieckiego
TVPis "kolejna afera w stołecznym ratuszu"
lol
0
@Gaucho Nasz piękny rudy grubasek :D
1
@Coutinho007 Jasne, ale jak sobie przypomnę tego Kakę, Szewę czy Didę to ciary. Tam była radość... A nasi "kopacze"? Cudo, sama magia. Ehh...
0
@barcowy1899 Za dwa, może trzy lata pomocnik kompletny. Inteligentny, dostojny. Gracz z wizją. Skarb jakich mało, idealnie wpisujący się w filozofię Barcy.
2
@Coutinho007 Nostalgia. Co za nazwiska :)
1
@Gibbon_FCB Team PlayStation, ale i tak [*] Przykro mi