La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

11

15 lat temu Barcelona po bezbramkowym remisie z Milanem na Camp Nou awansowała do finału Ligi Mistrzów.

Skład Barcelony:
Valdés - Belletti, Puyol, Márquez, van Bronckhorst - Edmílson, Iniesta, Deco - Giuly, Eto'o, Ronaldinho

Skład Milanu:
Dida - Stam, Costacurta, Kaladze, Serginho - Seedorf, Pirlo, Gattuso - Kaká - Shevchenko, Inzaghi


9

@Chakalaka Fajny to był składzik po jednej jak i po drugiej stronie :)

2

@Coutinho007 Nostalgia. Co za nazwiska :)

1

@Martwy Piękny Milan i piękna Barcelona :)
Dzisiaj chyba tylko Marc, Alba, Busi i Messi są lepsi niż tamta wtedy ekipa w sumie i Griezmann biorąc pod uwagę, że porównamy go do Giulyego.

1

@Coutinho007 Jasne, ale jak sobie przypomnę tego Kakę, Szewę czy Didę to ciary. Tam była radość... A nasi "kopacze"? Cudo, sama magia. Ehh...

1

@Martwy Był Ronnie, młodziutki Andres, Deco, Eto czy Xavi :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?