3

@Bruttal wszystkiego najlepszego! Zdrówka :D

Polej szklaneczkę :D

2

@Cvzx Hahaha mistrzostwo :D

0

@max1982 Śmierć, podatki

4

@Witekk10 Narzekanie na skład zazwyczaj przynosiło dobre skutki :)

9

@Pietraszko hehe, no nikt nie pisał też głupszych komentarzy od Ciebie, hehe

1

6

@Xxxbarca4ever "gran derbi"...

0

Wracam dzisiaj z pracy i na jakimś budynku, reklama, twarz Jezusa i pod nią napis "faceBóg"... Wtf? xD

0

@draxidox uff... Dobrze, że Bartomeu będzie korzystał z sagi

3

@VamosRakieta I cyk multi @VamosDiego :D

1

@Ojciec5tkidzieci Dawaj dawaj Byku! Wóz albo przewóz!

0

@Nano22 Tłumacz sobie to tak ;)

1

@Mario96w Rozumiem :) Ahh ta miłość. Życzę żeby to była ta jedyna miłość. Pozdro :)

0

@Nano22 Chciałem też pisać w poście, że odpowiedź [tuwstawmójnick] można sobie darować, ale myślałem, że takie bezbeki są oczywiste :) Ale skoro tak, no to tak

1

@KORTIS @VamosRakieta to uwierzę, ale z tym drugim się nie wygłupiaj. Szczerze, chyba, że się boisz, że ktoś Cię zbije :P

2

@Mario96w Czyli lubisz wszystkich i wkurzają wszyscy? :) Noo większość?

0

@Transu96 uuu... No nie :) Ale podziwiam za poczucie humoru :)

0

Tylko nie to...

0

Pewnie było, ale...
Kogo najbardziej lubicie i nie lubicie spośród użytkowników tej strony? :D

1

@FC1899Barca Ten Dmytro pasuje tam jak pięść do nosa

0

PSG nas roztrzaska w drobniutki pył

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FCBKUBANO Gratulacje :)

1

@Xavyol Oby nie ;)

4

@Xavyol hahaha :D pozamiatał

3

@Martwy A jednak to czytasz, więc Ci powiem, że niby ~ciekawość to pierwszy stopień do piekła~ :)

1

Link do meczyku w komentarzu jak ktoś potrzebuje :)

0

@kass18 Pewne informacje mają chyba tylko lekarze w klubie

0

@messi564 Oh, żebyś się nie zdoił z tym nickiem. Popatrz na swój :)

0

@avexavi No właśnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?