Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bruttal wszystkiego najlepszego! Zdrówka :D
Polej szklaneczkę :D
2
@Cvzx Hahaha mistrzostwo :D
0
@max1982 Śmierć, podatki
4
@Witekk10 Narzekanie na skład zazwyczaj przynosiło dobre skutki :)
9
@Pietraszko hehe, no nikt nie pisał też głupszych komentarzy od Ciebie, hehe
1
https://zapodaj.net/3e4db0b9c70a5.png.html
Hehe xD
6
@Xxxbarca4ever "gran derbi"...
0
Wracam dzisiaj z pracy i na jakimś budynku, reklama, twarz Jezusa i pod nią napis "faceBóg"... Wtf? xD
0
@draxidox uff... Dobrze, że Bartomeu będzie korzystał z sagi
3
@VamosRakieta I cyk multi @VamosDiego :D
1
@Ojciec5tkidzieci Dawaj dawaj Byku! Wóz albo przewóz!
0
@Nano22 Tłumacz sobie to tak ;)
1
@Mario96w Rozumiem :) Ahh ta miłość. Życzę żeby to była ta jedyna miłość. Pozdro :)
0
@Nano22 Chciałem też pisać w poście, że odpowiedź [tuwstawmójnick] można sobie darować, ale myślałem, że takie bezbeki są oczywiste :) Ale skoro tak, no to tak
1
@KORTIS @VamosRakieta to uwierzę, ale z tym drugim się nie wygłupiaj. Szczerze, chyba, że się boisz, że ktoś Cię zbije :P
2
@Mario96w Czyli lubisz wszystkich i wkurzają wszyscy? :) Noo większość?
0
@Transu96 uuu... No nie :) Ale podziwiam za poczucie humoru :)
0
Tylko nie to...
0
Pewnie było, ale...
Kogo najbardziej lubicie i nie lubicie spośród użytkowników tej strony? :D
1
@FC1899Barca Ten Dmytro pasuje tam jak pięść do nosa
0
PSG nas roztrzaska w drobniutki pył
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FCBKUBANO Gratulacje :)
1
@Xavyol Oby nie ;)
4
@Xavyol hahaha :D pozamiatał
3
@Martwy A jednak to czytasz, więc Ci powiem, że niby ~ciekawość to pierwszy stopień do piekła~ :)
1
Link do meczyku w komentarzu jak ktoś potrzebuje :)
0
@kass18 Pewne informacje mają chyba tylko lekarze w klubie
0
@messi564 Oh, żebyś się nie zdoił z tym nickiem. Popatrz na swój :)
0
@avexavi No właśnie :)